4 اشتباه کسب و کارهای کوچک در بازاریابی دیجیتال

سه شنبه, 09 خرداد 1396 ساعت 19:10
به این مقاله امتیاز دهید
(2 رای‌ها)
4 اشتباه کسب و کارهای کوچک در بازاریابی دیجیتال - 4.5 out of 5 based on 2 reviews

کمک کردن به کسب وکارها برای اینکه در بازاریابی دیجیتال کارشان موفق شوند یکی از باارزش ترین پروژه ها است. 90 % صاحبان کسب وکارهای کوچک و متوسط در بازاریابی دیجیتال شکست می خورند چون دانش و آگاهی لازم را ندارند. از زمانی که کانون تبلیغاتی کروشه شروع به مشاوره دیجیتال مارکتینگ برای کسب وکارهای کوچک و متوسط کرده است  متوجه شدیم که چرا بعضی ها 100 % سرمایه شان برنمی گردد. در اینجا 4 اشتباه رایج کسب وکارهای کوچک در خصوص وب سایت در بازاریابی دیجیتال را به شما توضیح می دهیم.

بارگذاری کند وب سایت

شایع ترین اشتباهی که در بازاریابی دیجیتال کسب وکارها بود و در 99% از موارد مورد مطالعه دیدم این بود که سرعت بارگذاری وب سایت بسیار آهسته بود. تقریباً همه سایت ها به کندی در تلفن های همراه بارگذاری می شدند. در عصری که کاربران از طریق تلفن های هوشمندشان وب گردی می کنند داشتن وب سایتی که به کندی بارگذاری شود خیلی بد است.

وب سایت غیر ریسپانسیو

وب سایت واکنشگرا به طور خودکار مقیاسی برای ارائه بهترین نمایش وب سایت به اندازه صفحه نمایش دستگاه شما فراهم می کند.

نداشتن صفحه و سایت سئو شده

سومین اشتباه بازاریابی دیجیتال کسب وکارها سئو نکردن صفحه است. بیشتر صاحبان کسب وکارها درباره سئو چیزی نمی دانند . بیشتر فریلنسرها تمایل دارند که فاش نکنند که چگونه سئو را بهبود بدهید. ما چیزهای اولیه از دست رفته در 100 وب سایت را دیدیم. چیزهای از دست رفته مثل برچسب ها، توصیف متا، نقشه ها می باشد. در نتیجه چون ترافیک وب سایت کم است هزینه زیادی صرف تبلیغات می کند تا ترافیک وب سایتش افزایش یابد.

کلمه کلیدی

یکی دیگر از اشتباهات رایج عدم دانش کافی نسبت به انتخاب کلمه کلیدی می باشد.

شما اصلا نیاز نیست پول زیادی خرج کنید تا بازاریابی دیجیتال را انجام شود. بهترین کار این است که فردی با مهارت کافی در این زمینه را استخدام کنید. اگر شما در این زمینه موفق نشدید به احتمال زیاد فرد مناسبی برای بازاریابی استخدام نکردید.

چگونه شما می توانید اشتباهات بازاریابی دیجیتال را درست کنید؟

اگر شما در مورد بازاریابی دیجیتال کسب وکار خود جدی هستید شما نیاز به صرف زمان دارید نه پول. دانش به شما کمک می کند تا راه های جدید  برای ترویج کسب وکار را بشناسید و چشم انداز خود را پیدا کنید. دانش به شما کمک می کند که چگونه از شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک، توییتر، اینستاگرام و....برای رشد کسب وکارتان استفاده کنید.

در اینجا سه کار هست که می توانید انجام دهید تا بازاریابی دیجیتال بهتر انجام شود.

  1. در اینترنت مطالب زیادی در مورد بازاریابی دیجیتال بخونید و فیلم های ویدیویی را تماشا کنید.

  2. شما دوست ندارید بخوانید مسئله ای نیست به یک مربی بازاریابی دیجیتالی ارتباط برقرار کنید و کمی هزینه کنید.

  3. اگر شما نه دوست دارید بخونید نه هزینه کنید بهتر است از افرادی که در حوزه بازاریابی دیجیتال هستند سوال کنید تا دانشتان افزایش یابد. و یا با مشاوران آژانس بازاریابی دیجیتال شرکت تبلیغاتی کروشه از طریق فرم مربوطه در ارتباط باشید 

خواندن 262 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 09 خرداد 1396 ساعت 19:23

مقالات مرتبط بیشترپرسش و پاسخ های تکمیلی مقاله

کارشناسان و مشاوران آژانس تبلیغاتی کروشه در اولین فرصت به صوالات و نظرات شما پاسخ خواهند داد و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد


تست
Contact Us

تماس با ما

: ستارخان، 100 متر پایین از تقاطع بهبودی، بن بست واعظی، پلاک 8، طبقه همکف
: 66503578-021 66501352-021
: شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ الی ۱۸ | پنجشنبه ساعت ۹ الی ۱۴
  با تشکر و سپاس،پیام شما ارسال شد.   پیام شما ارسال نگردید