5 نکته دیجیتال مارکتینگ برای سالن های زیبایی و آرایشگاه ها

چهارشنبه, 21 تیر 1396 ساعت 14:50
به این مقاله امتیاز دهید
(1 رای)
5 نکته دیجیتال مارکتینگ برای سالن های زیبایی و آرایشگاه ها - 5.0 out of 5 based on 1 review

کسب وکارهای مرتبط با سالن های زیبایی و آرایشگری به یک حوزه رقابتی تبدیل شده اند زیرا نه تنها متخصصان فردی  وارد این حوزه می شوند بلکه زنجیره ها و شعب مختلفی در آن تاسیس می گردند. شما نیز به عنوان یک کارآفرین کوچک می خواهید سالن یا فروشگاه خود را در میان رقبا متمایز کنید. با اینکه روش های سنتی بازاریابی هنوز پا بر جاست و می تواند برای برخی از افراد کارساز و موثر باشد اما  حقیقت این است که بیش از 85 درصد کاربران در دنیای آنلاین حضور دارند. شما نمی توانید تنها به روش های سنتی تکیه کنید بلکه باید از روش های بازاریابی دیجیتال برای بهره گرفتن از رفتار در حالِ تغییرِ کاربران استفاده نمایید. در این مقاله قصد داریم ترفندهای بازاریابی را بیان کنیم که به شما کمک می کند خود را در میان رقبا متمایز سازید.

 

  • پیشنهادات و ترویج ها

پیشنهادات می توانند مشتریان جدید و قدیم را به کسب وکار شما جذب کنند. به عنوان مثال مشتری که برای اولین بار از شرکت شما خریداری می کند می تواند از تخفیف 20 درصدی بهره مند شود.  این روش برای مواردی که مشتری زیادی ندارید بسیار مفید خواهد بود. به همین خاطر باید همیشه تلاش کنید خود را از طریق پیشنهادات و تبلیغ های مختلف جلوی دید مشتریان هدف قرار دهید. مکان های زیادی برای قرار دادن این پیشنهادات آنلاین وجود دارد. یکی از این مکان ها سایت خودِ شماست. سایر موارد در برگیرنده کانال های پربازدید و مرتبط تلگرامی و صفحات پرمخاطب و مرتبط اینستاگرامی یا سایر کانال های بازاریابی آنلاین است.

  • تخفیف های مبتنی بر زمان

حتما در تقویم شما نیز زمان های بیکاری و  نبود فروش وجود دارد. باید در مورد پر کردن تقویم خود فکر کنید. زمانی که مشتری برای خرید آماده است تخفیفی را در اختیارش بگذارید یا تخفیف های مبتنی بر زمان را در اوقات بیکاری خود ایجاد نمایید. روش های بسیار زیادی برای اعلان تخفیف ها وجود دارد.  شما می توانید از سیستم های رزرو آنلاین وب سایت خودتان استفاده کنید که زمان های انتخاب شده را به صورت تخفیف نشان می دهد و به شما کمک می کند مشتریان بیشتری به سمت شرکت خود جذب کنید. در صورتی که وب سایت شما امکان رزرو آنلاین و هوشمند را دارا نیست می توانید با بخش طراحی وب سایت سالن های زیبایی آژانس تبلیغاتی کروشه در ارتباط باشید. همچنین نمونه کار طراحی سایت سالن زیبایی را در اینجا مشاهده کنید 

  • فهرست کردن کسب وکار موجود در دایرکتوری ها

وب سایت شما ممکن است بسیار عالی باشد و مشتریانی را به سمت خود جذب کند. موتورهای جستجویی همچون گوگل نیز ممکن است ترافیکی به سمت سایت شما ارسال نمایند. با اینحال بدون صرف هزینه قادر نخواهید بود کسب وکار خود را  آن طور که می خواهید جلوی دید مشتریان قرار دهید.به همین خاطر بهتر است کسب وکار خود را در دایرکتوری قابل اعتماد محلی یا بازاری که می تواند کسب وکار شما را بیشتر از قبل نشان دهد فهرست کنید. بازارها معمولا متخصصان حرفه ای در خود دارند و به شما کمک می کنند کسب وکارتان را تقویت کنید و مشتریان بیشتری به سمت خود جذب نمایید.

  • کارت های وفاداری:

کارت های وفاداری نیز روش تایید شده برای هدایت مشتری و تکرار کسب وکار است. این روش به خوبی کار می کند و توسط میلیون ها کسب وکار مختلف  به کار رفته است. بیشتر کسب وکارها از کارت های چاپ شده استفاده می کنند. با اینحال، کارت های وفاداری دیجیتال می توانند بیشتر از گذشته در بازاریابی هدفمند به شما کمک می کنند. آن ها شبیه کارت های چاپ شده هستند  اما مشتریان مجبور نیستند آن ها را با خود حمل کنند.

  • بازاریابی از طریق ایمیل

ایمیل یکی از ساده ترین و مودبانه ترین روش ها برای برقراری ارتباط با مشتریان است. به کمک این روش می توانید مشتریان را در مورد کسب وکار، پیشنهادات فعلی و تبلیغات خود آگاه سازید. فراموش نکنید که باید راه های تماس با خود را در ایمیل قرار دهید. ابزارهای رایگان بسیاری برای ایجاد بازاریابی ایمیلی وجود دارد.  داشتن یک موقعیت مرکزی برای حفظ و نگهداری اطلاعات مشتریان و  اگاه ساختن افراد در مورد اتفاقاتی که در شرکت رخ می دهد می تواند کلید اصلی جذب مشتریان به سمت کسب وکار  موجود باشد.

برای کمپین دیجیتال مارکتینگ سالن زیبایی و مشاوره بازاریابی دیجیتال می توانید با تکمیل فرم مشاوره دیجیتال مارکتینگ کانون تبلیغاتی کروشه از این خدمات بهره مند گردید 

خواندن 363 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 21 تیر 1396 ساعت 15:12

مقالات مرتبط بیشترنوشتن دیدگاه


تست
Contact Us

تماس با ما

: ستارخان، 100 متر پایین از تقاطع بهبودی، بن بست واعظی، پلاک 8، طبقه همکف
: 66503578-021 66501352-021
: شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ الی ۱۸ | پنجشنبه ساعت ۹ الی ۱۴
  با تشکر و سپاس،پیام شما ارسال شد.   پیام شما ارسال نگردید