5 گرایش بازاریابی دیجیتال برای سال 2016 و سال های بعد

سه شنبه, 08 تیر 1395 ساعت 13:01
به این مقاله امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

[ بخش دوم ] -------------------------- بخش اول  

3. تبلیغات بصری و صدا را بر اساس نیاز خود انتخاب کنید:
کوئری های جستجوی صدا در گوگل از سال 2008 رشد بسیار زیادی داشتند و در سال 2010 به 700 درصد رسیدند. در این میان، متخصصان تخمین زده اند که در عرض 5 سال، 50 درصد تمامی جستجوها از طریق تصویر یا صدا انجام می شود. این بدین معنی است که

نتایج جستجوی یک برند باید متمرکز باشد و بر روی موارد بصری تمرکز بیشتری داشته باشد. طرح ها برای داده های ساختار یافته در صفحات فرود با دقیق شدن نتایج جستجو از ارزش بیشتری برخوردار خواهند شد. بررسی منظمی از سئوی سایت خود داشته باشید به خصوص اگر سایت شما جزو سایت های تجارت الکترونیکی محسوب می شود. سعی کنید بر روی کیفیت تصاویر، متا داده ها،طرح ها و صفحات فرود مرتبط تمرکز کنید.

4. تجارت الکترونیکی برای خرده فروشان یک هدف نهایی است:
برندهایی که از سایت های تجارت الکترونیکی به عنوان اصلی ترین کانال توزیع خود استفاده می کنند تعداد فروش بیشتری نسبت به خرده فروشانی خواهند داشت که از فروش فیزیکی استفاده می کنند. برندهای آنلاین باید بر روی سه مشخصه اصلی تمرکز داشته باشند:
•ارتباط با مشتریان: گوگل این گزینه را به عنوان میکرولحظه ها می شناسد. گرفتن بازخورد از مشتریان و کاربران باعث اتخاذ تصمیمات آگاهانه می شود و همین امر نیز فروش را بیشترمی کند. با پیش بینی نیازهای مشتری ، فروش فعال نیز افزایش می یابد.
•بازاریابی هدفمند: بازاریابی مبتنی بر هدف و زمینه کاری و کمپین های تبلیغاتی آنلاین می توانند باعث صرفه جویی در زمان شرکت ها شوند . این نوع بازاریابی ها همچنین نرخ تبدیل بیشتری خواهند داشت و در انتها داده های دقیق تری از مشتری به دست می اید.
•تصویر+ شخصی سازی: تصاویر و فیلم های ویدئویی نکته کلیدی در این بخش هستند. این موارد باید با تاکتیک های شخصی سازی همراه شود. این تاکتیک ها شامل بازاریابی دوباره یک محصول خاص بر اساس تعداد بازدید، انجام تست A/B بر روی صفحات یا تصاویر اجتماعی انجام شده است.
اگر شما نیز خرده فروشی می کنید، داشتن یک استراتژی تجارت الکترونیک گسترده و هوشمندانه می تواند باعث افزایش فروش و موفقیت های طولانی مدت شود.

5.اگر در حال بازاریابی دیجیتال هستید، باید بدانید که جلوتر از بقیه حرکت می کنید:
اگر دوست دارید در فضای آنلاین کار کنید باید بدانید که تقاضاها و نیازهای موجود در زمینه تبلیغات آنلاین رشد زیادی داشته است. تمامی پلتفرم های موجود در وب همچون رسانه های اجتماعی را بشناسید.تمامی این موارد جزو تبلیغات آنلاین محسوب می شوند. خود را با آخرین فناوری های تبلیغاتی به روز نگه دارید .

منبع

خواندن 335 دفعه


نوشتن دیدگاه


تست
Contact Us

تماس با ما

: ستارخان، 100 متر پایین از تقاطع بهبودی، بن بست واعظی، پلاک 8، طبقه همکف
: 66503578-021 66501352-021
: شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ الی ۱۸ | پنجشنبه ساعت ۹ الی ۱۴
  با تشکر و سپاس،پیام شما ارسال شد.   پیام شما ارسال نگردید