شبکه های اجتماعی رییس جمهور بعدی آمریکا را انتخاب می کنند؟

سه شنبه, 18 آبان 1395 ساعت 11:49
به این مقاله امتیاز دهید
(2 رای‌ها)
شبکه های اجتماعی رییس جمهور بعدی آمریکا را انتخاب می کنند؟ - 3.0 out of 5 based on 2 reviews

نتایج یک نظرسنجی نشان داد، ۱۷ درصد آمریکایی‌ها بر اثر استفاده از شبکه‌های اجتماعی نظر خود را درباره کاندیدای مورد نظرشان در انتخابات ریاست‌جمهوری تغییر داده‌اند.، نتایج نظرسنجی موسسه پیو حاکی از آن است که شبکه‌های اجتماعی نقشی بسیار مهم در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا ایفا می‌کنند.

بر اساس نتایج این نظرسنجی، ۱۷ درصد از شرکت‌کنندگان گفته‌اند، مطالبی که در شبکه‌های اجتماعی ملاحظه کرده‌اند، باعث شده که گزینه مورد نظر خود را برای دادن رأی در انتخابات ریاست‌جمهوری پیش رو تغییر دهند.
بر اساس نتایج نظرسنجی مرکز پژوهشی پیو، همچنین ۲۰ درصد از کاربران شبکه‌های اجتماعی گفته‌اند که نظر خود را درباره پدیده‌های سیاسی و اجتماعی در پی مشاهده مطالب مرتبط در شبکه‌های اجتماعی تغییر داده‌اند.
مرکز تحقیقات پیو ( Pew Research Center) یک اندیشکده آمریکایی مستقر در واشینگتن دی. سی. است که به ارائه اطلاعات درباره مسائل، نگرش‌ها و روندهای شکل‌دهندهٔ ایالات متحده و جهان می‌پردازد.

اینکه یک شبکه اجتماعی بتواند سرنوشت یک کشور را تغییر دهد میتواند جالب باشد چون این روزها این شبکه ها در بین مردم جایگاه خوبی پیدا کرده اند که در مقاله حقایق بازاریابی رسانه اجتماعی  میتوان به بررسی آن پرداخت.

خواندن 366 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 30 آبان 1395 ساعت 07:46


پرسش و پاسخ های تکمیلی مقاله

کارشناسان و مشاوران آژانس تبلیغاتی کروشه در اولین فرصت به صوالات و نظرات شما پاسخ خواهند داد و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد


تست
Contact Us

تماس با ما

: ستارخان، 100 متر پایین از تقاطع بهبودی، بن بست واعظی، پلاک 8، طبقه همکف
: 66503578-021 66501352-021
: شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ الی ۱۸ | پنجشنبه ساعت ۹ الی ۱۴
  با تشکر و سپاس،پیام شما ارسال شد.   پیام شما ارسال نگردید