ابزارهای بازاریابی محتوایی

سه شنبه, 21 آذر 1396 ساعت 18:54
به این مقاله امتیاز دهید
(2 رای‌ها)
ابزارهای بازاریابی محتوایی - 5.0 out of 5 based on 2 reviews

بازاریابی محتوایی یک استراتژی بازاریابی قدرتمند برای جذب مخاطب بیشتر، ارتقای شهرت برند و در نتیجه فروش بیشتر است. این نتیجه‌ی عالی؛ در حالی است که نیازی نیست هزینه‌های زیاد انواع تبلیغات گران قیمت را پرداخت کنید، شما فقط کافی است یک هزینه‌ی منطقی برای استراتژی بازاریابی محتوایی صرف کنید تا از لحاظ کاری و و زمانی نتیجه خوبی بگیرید .

با توجه به تقاضای روز افزون مدیریت بازاریابی محتوا برای کسب و کارها در فراهم کردن محتوای عالی ادامه دار افزایش یافته است.

براساس بررسی های انجام شده، هفتاد و پنج درصد از بازاریابان محتوا در حال افزایش سرمایه گذاری بازاریابی محتوایشان برای پاسخگویی به (یافتن) نیاز هستند. به همین دلیل، ابزارهای بازاریابی محتوایی جهان گسترش یافته است .

آژانس تبلیغاتی  کروشه  نقشه ابزارهای بازاریابی محتوا را برای کمک به راهنمایی شما از طریق بسیاری از ابزارهای بازاریابی محتوا و فن آوری های موجود برای یافتن یکی که برای نیاز شما مناسب ترین باشد، را منتشر کرده است.

 

 

رشد وسیعی در ابزار بازاریابی محتوای موجود برای بازاریابان محتوا وجود دارد . در حالی که بسیاری از این ابزارها برای سال های قبل از ظهور بازاریابی محتوا وجود داشتن و به طور معمول به عنوان ابزار بازاریابی اینترنتی ساده به حساب می آید، بسیاری از آنها خودشان را به عنوان ابزار بازاریابی محتوا تنظیم می کنند .

با این حال، بسیاری از این ابزار ها کاملا متفاوت از یکدیگر هستند و به اهداف بسیار متفاوت در بازاریابی محتوا کمک می کنند . بعضی از تکنولوژی ها ممکن است به ایجاد محتوای کمک کنند، برخی ممکن است به توزیع محتوا کمک کنند، یا برخی به اندازه گیری اثربخشی بازاریابی محتوا کمک می کنند . با شرکت در ده ها ورکشاپ دیجیتال مارکتینگ و کارگاه های های بازاریابی محتوایی در سال جاری، بازاریابان و حتی تحلیل گران بی شماری نمی دانند از کجا شروع، یا چگونه از ابزار بازاریابی محتوایی استفاده کنند.

برای دانلود لغت نامه فارسی بازاریابی محتوایی نیز کلیک کنید.

ابزارهای بیشتر در حوزه بازاریابی محتوایی را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید 

خواندن 147 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 21 آذر 1396 ساعت 19:04


پرسش و پاسخ های تکمیلی مقاله

کارشناسان و مشاوران آژانس تبلیغاتی کروشه در اولین فرصت به صوالات و نظرات شما پاسخ خواهند داد و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد


تست
Contact Us

تماس با ما

: ستارخان، 100 متر پایین از تقاطع بهبودی، بن بست واعظی، پلاک 8، طبقه همکف
: 66503578-021 66501352-021
: شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ الی ۱۸ | پنجشنبه ساعت ۹ الی ۱۴
  با تشکر و سپاس،پیام شما ارسال شد.   پیام شما ارسال نگردید