مرکز دیجیتال مارکتینگ برتر چیست؟

پنج شنبه, 28 بهمن 1395 ساعت 13:29
به این مقاله امتیاز دهید
(1 رای)
مرکز دیجیتال مارکتینگ برتر چیست؟ - 5.0 out of 5 based on 1 review

چگونه برندها می توانند از مرکز بازاریابی دیجیتال برای بهبود نتایج فروش استفاده کنند؟

از آنجا که بازاریابی دیجیتال بسیار پیچیده بوده و تغییرات بازاریابی آنلاین سریع و آنی است، بسیاری از صاحبان تجارت و مدیران برند اگر در مهارتهای بازاریابی  دیجیتال  و انتخاب بهترین روشها سرمایه گذاری مناسبی نکنند، باید این میدان را ترک کنند. این به چالش کشیدن از 'تغییر دائمی است"  است، مخاطبان  به طرف  کانال های جدید حرکت می کنند، سیستم عامل الگوریتم ها  را تغییر می دهند و مصرف کنندگان خود شروع به استفاده از تکنولوژی مسدود کننده تبلیغات و یا تبدیل آنها به "بنر کور" می کنند. از آنجا که سرعت تغییر، زیاد است، بسیاری از برندهای فاقد تجربه  با انواع مشکلات دیجیتال مارکتینگ در سال 2017 برخورد کرده اند.

این مسئله  اغلب به نتایج ناامید کننده درباره دیجیتال مارکتینگ ، منجر میشود که پس از آن می تواند یک سوء ظن نسبت به سیستمهای  دیجیتال  ایجاد کرده و یک شکست برای  فن آوری های جدید در حال ظهور و کانالها در تأمین سرمایه گذاری جهت  رشد در سال های آینده خواهد بود.

این چالش ها  بسیاری از برند های دیجیتال  را به سمت استفاده از یک مرکز برتر به منظور تمرکز بر  دانش و یادگیری دروس مهمی که می تواند در همه مراحل به کار گرفته شود سوق داد. این مقاله توضیح می دهد که  این مراکز چه هستند و دلایل نیاز شما به آنها را بیان میکند. ما همچنین علاقه مند به دانستن نظر شما در مورد  آنها هستیم. از آنجا که آنها برای تجارتهای بزرگ تا متوسط مناسب هستند، چگونگی استفاده سایر افراد از انها مشخص نیست.

 

مرکز دیجیتال مارکتینگ برتر چیست؟

مرکز دیجیتال مارکتینگ برتر ( DCoE )  یک پاسخ  سازمانی  طراحی شده است که  توسط تعداد  زیادی از تجارتها بکار گرفته شده است. نقش یک CoE دیجیتال به حداکثر رساندن فرصت های بالقوه رسانه های دیجیتال و فن آوریها  برای بازدید با هدف  بازاریابی چند کاناله از یک سازمان بوسیله اتخاذ روشهای تشویقی  در گسترش رسانه های دیجیتال مربوطه ، تجربه، بینش و فن آوری در سراسر سازمان است.

شرکت Accenture توصیه می کند که یک مرکز دیجیتال برتر باید همه  ویژگی های عکس فوق را دارا باشد

چرا شما به یک مرکز دیجیتال برتر یا شرکت دیجیتال مارکتینگ یا مشاور دیجیتال مارکتینگ نیاز دارید؟

 

  عملکرد   فعالیتها و مسئولیت
 1- نقشه-استراتژی مستقیم چشم انداز دیجیتال،نقشه راه طولانی،تنظیمات هدف،تبلیغ در سایر ارگانها برای به روزرسانی بهتر بازاریابی دیجیتال
 2- بینش فروش اگاهی از منبع-کنترل و به اشتراک گذاری به روزرسانی،ویژگی مشتری،روند جستجوی مجدد
 3- گزارش و تحلیل اعتبارسنجی و دقت،مدیریت تگ،تهیه داشبورد و گزارشات استاندارد
 4- تکنولوژی فروش انتخاب تکنولوژی فروش- نگاه به اینده،کار مانند پلی بین it و فروش
 5- دستیابی به بینش توزیع فروش انتخاب،تغییر ارتباط با گوگل و سیستم عاملهای اجتماعی
 6- جستجو-سئو مدیریت کلیدهای هدف،گزارش لینکهای صفحه،مدیریت لینکهای فعال
 7- دستیابی به  رسانه پرداخت رسانه پرداخت،فعالیت مدیریت همیشه بیدار برای رسیدن به مقصد و اطلاعات عمومی وبازدید
8- فعالیت-تبدیل-مشتری-تمرینمثالهای استاندارد برای دستورالعملهای  سبک چیدمان  برندهای دیجیتال ، مدیریت ابزارها و انجام بهترین تمرینات برایCAO
9- تبدیل- اتوماسیون فروشتعریف توالی مورد نیاز،تعریف نقش برای به ثمر رساندن اموزشها،مدیریت اتوماسیون فروش و سیستم عامل پخش ایمیل و دستوراعملهای پایه در خصوص سبک زندگی مشتریان
10- اشتغال-رسانه های جمعی دولتیدستورالعمل استفاده از کارکنان رسانه های جمعی دولتی برای بازاریابی

 

دلایل بسیاری برای اینکه چرا کسب و کار شما ممکن است  به  ایجاد یک مرکز دیجیتال برتر نیازمند باشد  وجود دارد. در اینجا 10 مورد مهم را ذکر میکنیم. DCoE می تواند .

 

  1. تعریف استراتژی کلی دیجیتال مارکتینگ در کسب و کار و مدیریت پروژه  برای ایجاد یک استراتژی جدید در سایت
  2. ساخت یک دانش دقیق از مخاطبان مشاغل و کمک به کانال ها برای بهتر هدف قرار دادن  بازارهای کلیدی / دموگرافی آنان.( پرسونا)
  3. تمرکز بر روی پروژه های استراتژیک که بازاریابان شرکتها بر روی   BAU  کار کرده اند وممکن است زمانی برای انها باقی نمانده باشد - به عنوان مثال، راه اندازی یک توالی  تماس برای اتوماسیون بازاریابی
  4. اجرای ازمونهای ساختار یافته   A/B چند متغیره که یک کار تخصصی است.
  5. پیشبرد پذیرش بازاریابی دیجیتال در بین مخاطبان
  6. به روز رسانی کل کسب و کار بر اساس  تغییرات بازاریابی دیجیتال - مانند فارسی نویسی ما
  7. آزمایش برخی از آخرین تکنیک های  حسابرسی تمامی سیستم عامل های  متفرقه  واجتناب از گروههای  مبتنی بر کانالهای فکر گروهی،به منظور تمرکز  بر روی اهداف کسب و کار
  8. یکسان سازی استراتژی بازاریابی با هدف نام تجاری و برند،بجای هدف قرار دادن برند که باعث میشود روز به روز بخش بازاریابی کارایی خود را از دست بدهد.
  9. قرار دادن برند  در نقطه منحصر بفرد صفحه و  تراز بهتر  استراتژی به منظور افزایش USP با نام تجاری.
  10. جلوگیری از اتلاف وقت  تیم های دیجیتال  با شارژ کردن با استفاده از هر کانال جدید بازاریابی، و به جای آن اتخاذ تصمیمات  استراتژیک در باره  منابع سرمایه گذاری مناسب، به عنوان مثال حکومت دیجیتال مناسب .

 

منبع

خواندن 382 دفعه آخرین ویرایش در پنج شنبه, 28 بهمن 1395 ساعت 13:56


نوشتن دیدگاه


تست
Contact Us

تماس با ما

: ستارخان، 100 متر پایین از تقاطع بهبودی، بن بست واعظی، پلاک 8، طبقه همکف
: 66503578-021 66501352-021
: شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ الی ۱۸ | پنجشنبه ساعت ۹ الی ۱۴
  با تشکر و سپاس،پیام شما ارسال شد.   پیام شما ارسال نگردید