چرا برای بازاریابی محتوایی به ویراستار نیاز دارید؟

یکشنبه, 12 آذر 1396 ساعت 17:45
به این مقاله امتیاز دهید
(2 رای‌ها)
چرا برای بازاریابی محتوایی به ویراستار نیاز دارید؟ - 5.0 out of 5 based on 2 reviews

 شما می توانید یک ویراستار برای آژانس بازاریابی دیجیتال خود استخدام کنید و از هزینه های موجود بکاهید. در دنیای امروزی که اطلاعات با سرعت زیادی در اینترنت منتشر می شود، سرعت اغلب بر  دقت پیشی می گیرد.

با اینکه چنین موضوعی ممکن است بسیار مفید باشد اما  واضح است که مشکلات و اشتباهات نوشتاری و گرامری باید مدنظر قرار گیرد.  توجه و بازدید مشتری از محتوای شما بسیار ضروری است  و اگر در این شرایط مشکلی به صورت ویروسی در آید، می تواند برای همیشه تاثیر منفی بر روی برند داشته باشد. 

استخدام یک ویراستار می تواند مزایای زیادی برای شما به همراه داشته باشد. به عنوان مثال می توانید جلوی اشتباهات گرامری و نوشتاری را بگیرید و محتوای با کیفیت تری تولید کنید. بیشتر برندها و آژانس های تبلیغاتی  ویراستار ندارند اما  چند موردشان می توانند بگویند که خطاهای گرامری و املایی اصلا نداشته اند؟ وجود ویراستار خوب نیست بلکه یک گزینه ضروری است.

ایجاد محتوای عالی به اندازه ای که شما فکر می کنید اسان نیست.  کافیست یک خطا در واژه های خود داشته باشید. در این شرایط متوجه خواهید شد که شهرت و اعتبارتان با وجود چنین موضوعِ به نظر ساده ای، چقدر زیر سوال می رود. 

 

با اینحال اگر بتوانید محتوای خود را از لحاظ گرامری و املایی بررسی کنید قادر خواهید بود اشتراک و دیده شدن آن را افزایش دهید. 

 قدرت ویراستار

ویراستار می تواند استراتژی دیجیتال مارکتینگ قدرتمندی برای شما ایجاد کند و به شکل گیری جهت و انتظارات محتوایی تان کمک کند. علاوه بر فراهم آوردن نظرات و بازخوردهای مثبت در مورد محتوا، این فرد می تواند عادت های سالمی را در شرکت ایجاد کند و از اولین تاثیر برند بر روی مشتری محافظت نماید. ویراستار قادر است محتوای تولید شده را مرور کند، اشتباهات آن را شناسایی نماید و در صورت نیاز ویرایش های ضروری را بر روی انجام دهد.  

 

این موضوع شما را مطمئن می سازد که محتوا کیفیت بالایی دارد و پایدار است.  وجود چنین فردی باعث می شود اعضای تیم به فکر بهبود مهارت های نوشتاری خود بیفتند.  وجود مهارت های عالی برای نوشتن غیر قابل بحث است.  زمانی که اعضای تیم تلاش می کنند به این انتظارات جدید دست پیدا کنند،  عادت های قدیمی از بین می روند و عادت های جدید و عالی جای آن را می گیرند. محتوای داخلی همچون ایمیل ها نیز  بهبود خواهند یافت و همین امر فرایند ارتباط را نرم تر و راحت تر می سازد.

 

در آژانس ها، ویراستاران  به کاهش تعداد اشتباهات کمک می کنند و به کیفیت محتوا در بازاریابی دیجیتال، ایمیلی مارکتینگ ، عناصر چاپی و حتی راه اندازی کمپین دیجیتال مارکتینگ  و سایر موارد کمک می کنند. ویراستاران می توانند با فراهم آوردن مهارت های موردنیاز برای ایجاد بهبود در متن و محتوا، در زمان با ارزش تیم صرفه جویی نمایند. این موضوع به اعضای تیم شما اجازه می دهد بهترین کار را انجام دهند.  با وجود یک ویراستار حرفه ای، قادر خواهید بود در هزینه ها و زمان خود صرفه جویی کنید.

 

محتوا هنوز هم یکی از استراتژی های مهم بازاریابی محسوب می شود و باید به درستی اجرا گردد. تیم ما متوجه اعتبار و شهرت برند هستند و می توانند این شهرت و اعتبار را حفظ کنند.ویراستاران ما به دقت وبلاگ و محتوای موجود در آن را می خوانند ، توصیه های موردنظر را ارائه می دهند و در مورد ایجاد صدای پایدار قبل از توزیع محتوا نظر خود را بیان می کنند.

 

پیدا کردن یک ویراستار خوب می تواند استراتژی دیجیتال مارکتینگ شما را به سطح بعدی منتقل کند و به دستیابی به اهداف بازاریابی محتوایی کمک فراوانی نماید. همچنین به خاطر مشکلات گرامری و املایی موجود در محتوا شرمنده مخاطب خود نخواهید شد. این یک معامله برد-برد است.

خواندن 60 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 12 آذر 1396 ساعت 18:01


نوشتن دیدگاه


تست
Contact Us

تماس با ما

: ستارخان، 100 متر پایین از تقاطع بهبودی، بن بست واعظی، پلاک 8، طبقه همکف
: 66503578-021 66501352-021
: شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ الی ۱۸ | پنجشنبه ساعت ۹ الی ۱۴
:
  با تشکر و سپاس،پیام شما ارسال شد.   پیام شما ارسال نگردید