بیش از حد از هشتک استفاده نکنید

دوشنبه, 06 دی 1395 ساعت 12:11
به این مقاله امتیاز دهید
(2 رای‌ها)
بیش از حد از هشتک استفاده نکنید - 5.0 out of 5 based on 2 reviews

3. از هشتک در رسانه های اجتماعی متعدد استفاده کنید:

هشتک ممکن است  برای اولین بار در توییتر به کار رفته باشد اما امروزه  همه پلتفرم های اجتماعی از هشتک پشتیبانی می کنند. استفاده از این گزینه به شما کمک می کند پیام خود را در اختیار مخاطبان زیادی قرار دهید. علاوه بر این، زمانی که از این گزینه در کانال های مختلف استفاده می کنید امکان به خاطرسپاری آن بسیار زیادتر خواهد بود.شما می توانید هشتک های خود را قبل از کلیدواژه به کار ببرید.

 

بخش اول مقاله با عنوان  استفاده موثر از هشتک ها در بازاریابی رسانه اجتماعی  را در شرکت تبلیغاتی کروشه  مطالعه کنید.

 

• توییتر: به خاطر محدودیت هایی که در ارسال کاراکتر ها وجود دارد، نمی توانید بیش از 2 هشتک برای هر توییت ارسال کنید.

• فیس بوک: شما می توانید از دو هشتک در فیس بوک استفاده کنید. سعی کنید از هشتک های محبوب و رایج در برند خود بهره مند شوید.

• گوگل پلاس: شما می توانید یک هشتک در گوگل پلاس پیدا کنید و در مکالمه مرتبط شرکت نمایید. بر روی هشتک کلیک کنید تا محتوای مرتبط را بیابید.

• اینستاگرام: این پلتفرم به شما اجازه می دهد بیش از 30  هشتک را به کار ببرید اما بهتر است برای هر پست تنها 11 هشتک استفاده کنید.

• پینترست: تنها از 2 هشتک استفاده کنید. 

 

4.قبل از اینکه بخواهید از یک هشتک استفاده کنید بهتر است در مورد آن جستجوی ساده ای انجام دهید:

هر کدام از رسانه های اجتماعی را بررسی کنید تا مطمئن شوید که هشتک شما قبلا برای مقاصد بد مورد استفاده قرار نگرفته است. همچنین باید مطمئن شوید که هشتک انتخابی شما به روش های مختلف تفسیر نمی شود و معنی یکسانی در همه کانال ها دارد. همچنین باید به این موضوع توجه داشته باشید که سایر برندها از این هشتک برای  مقاصد تبلیغاتی خود استفاده نمی کنند.

زمانی که از هشتک خود به درستی استفاده می کنید، می توانید مکالمه ای را به صورت آنلاین ایجاد کنید، آگاهی از برند را افزایش دهید و فروش خود را بیشتر کنید. قبل از به کار بردن یک هشتک همیشه جستجوی ساده ای در مورد آن داشته باشید تا نحوه استفاده از آن توسط سایر افراد را به خوبی درک کنید.

 

5. بیش از حد از هشتک ها استفاده نکنید:

مطمئن شوید که حداکثر از دو هشتک برای هر پست استفاده می کنید. قرار دادن هشتک های متعدد در یک پست به معنای اسپم کردن است. معمولا هیچ کس دوست ندارد از هشتک های زیادی در پست خود استفاده کند.شما می توانید از ابزارهای مختلف برای سازماندهی هشتک های خود استفاده کنید و تعامل بیشتری از کاربران خود دریافت نمایید.

 

6. خاص و منحصر به فرد باشید:

به عنوان یک بازاریاب، شما دوست دارید به جوامع مختلفی دست پیدا کنید. با اینحال، اگر دوست دارید سایر افراد به شما ملحق شوند باید با آنها تعامل سازنده داشته باشید و از هشتک های منحصر به فرد و خاص در پست های خود استفاده کنید.شما نمی توانید هشتک های عمومی ایجاد کنید و انتظار داشته باشید افراد پست شما را دوباره به اشتراک بگذارند.

امروزه افراد از هشتک های منحصر به فرد و خاص برای تعامل بهتر با مخاطبان خود استفاده می کنند.شکی نیست که هشتک یک ابزار قدرتمند برای بازاریابی برند در رسانه های اجتماعی است. برای به دست آوردن نتایج بهتر، باید از هشتک هایی استفاده کنید که به خوبی انتخاب شده اند و کاربرد مناسبی دارند. اگرچه استفاده از هشتک بر اساس کانال متفاوت است، اما  دنبال کردن تمرینات بهتر می تواند عملکرد شما را بهبود ببخشد. به عنوان یک بازاریاب باید به روز باشید.

 

7.تعامل با برند را ایجاد کنید:

 نکته کلیدی در مورد هشتک توانایی آن برای ایجاد ارتباط بین برند و افراد است. این موضوع می تواند بازدید کننده جدیدی به سمت رسانه اجتماعی شما هدایت کند و فرصت تعامل بیشتر وسازنده را فراهم خواهد کرد. زمانی که به دقت از هشتک استفاده می کنید، می توانید مطمئن باشید که این گزینه به دیده شدن شما کمک می کند  و می تواند روابط شما و مشتریانتان را بهتر کند. هر چقدر فالوورها با برند شما راحت تر باشند امکان تعامل بیشتر وجود دارد.

فقط به خاطر داشته باشید که نیازی نیست در همه پست های خود از هشتک استفاده کنید. زمانی که می خواهید توییت دوباره داشته باشید یا پاسخی را ارائه کنید از به کار بردن این کاراکترها خودداری کنید.

اضافه کردن کلیدواژه به هشتک برای بهبود حضور شما در دنیای آنلاین کافی نیست. شما باید مطمئن شوید که هشتک هایتان کوتاه، تعاملی و منحصر به فرد است. همانطور که در این مقاله اشاره کردیم هشتک نقش مهمی در استراتژی بازاریابی رسانه اجتماعی دارد. پس از این گزینه به درستی استفاده کنید.

  مقالات مرتبط در بخش دیجیتال مارکتینگ قرار دارد.

منبع 

خواندن 281 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 06 دی 1395 ساعت 15:36

مقالات مرتبط بیشترنوشتن دیدگاه


تست
Contact Us

تماس با ما

: ستارخان، 100 متر پایین از تقاطع بهبودی، بن بست واعظی، پلاک 8، طبقه همکف
: 66503578-021 66501352-021
: شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ الی ۱۸ | پنجشنبه ساعت ۹ الی ۱۴
  با تشکر و سپاس،پیام شما ارسال شد.   پیام شما ارسال نگردید