دانلود نسخه الکترونیکی مجله بازاریابی محتوا

پنج شنبه, 13 آبان 1395 ساعت 14:36
به این مقاله امتیاز دهید
(7 رای‌ها)
دانلود نسخه الکترونیکی مجله بازاریابی محتوا - 2.6 out of 5 based on 7 reviews

بازاریابی محتوا  چیست؟ بازاریابی محتوا بهره گیری از عکس ها و تصاویر، عبارات و نوشته ها، ویدئوها و فیلم ها و صداها و هر چندرسانه ای برای معرفی خودتان و محصول تان و افزایش آگاهی از آنها از طریق ابزارهای اینترنت و شبکه های اجتماعی  و رسانه های مجازی و الکترونیکی است که در نهایت منجر به بیشتر شناخته شدن شما و کسب و کارتان و افزایش فروش می شود.  

دانلود رایگان نسخه الکترونیکی مجله بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا همانند روشن کردن آتش است چرا که فردی که عاشق فضای طبیعت است پس یکی  از جاهای مورد علاقه او، دور آتش گرم و زیبا است. حالا برای روشن کردن یک آتش نیاز به مقداری چوب کوچک برای برپائی آتش و بعد هم چوبهای بزرگتر برای شعله ور شدن و روشن نگاه داشتن آتش داریم. به همین اندازه که برای آتش در تلاش هستید برای محتوا هم باید اقداماتی را انجام دهید.

پس دارایی های شما در این مسیر  ابزارهایی مانند بروزرسانی شبکه های اجتماعی مانند تلگرام،اینستاگرام ، فیس بوک و ....  هستند که برابر همان چوبهای کوچکی است که باعث روشن شدن و تکان دادن ذهن مخاطب شما خواهد شد. طبیعتا از خودتون میپرسید برای روشن ماندن چه ابزارهایی داریم ؟ نوشتن مقالات مرتبط با کسب و کار و قراردادن تصاویر، فیلم، اینفوگرافیک، یک رویداد، کتاب الکترونیکی و ....  در وبلاگ می تواند باعث این موضوع شود که افراد بیشتری دور آتش شما جمع شوند و از مطالب شما استفاده میکنند . مراجعه افراد به وبلاگ  همانند یک آتش اردویی است که میتواند تشکیل یک اجتماع را بدهد پس برای هر چه بزرگتر شدن این اجتماعات از ابزارهای بهینه استفاده کنید  تا افراد از این جامعه جدا نشوند.

به نظر شما چه نوع چوبهای متفاوت و جدید برای روشن نگاه داشتن آتش بازاریابی محتوایی می توان به کار گرفت ؟ 
مقالات دیجیتال مارکتینگ  را میتوانید در بخش وبلاگ  ؛ شرکت کروشه  مطالعه نمایید.
خواندن 485 دفعه آخرین ویرایش در جمعه, 19 آذر 1395 ساعت 22:41

مقالات مرتبط بیشترنوشتن دیدگاه


تست
Contact Us

تماس با ما

: ستارخان، 100 متر پایین از تقاطع بهبودی، بن بست واعظی، پلاک 8، طبقه همکف
: 66503578-021 66501352-021
: شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ الی ۱۸ | پنجشنبه ساعت ۹ الی ۱۴
  با تشکر و سپاس،پیام شما ارسال شد.   پیام شما ارسال نگردید