پادشاه و ملکه دیجیتال مارکتینگ را بشناسید

یکشنبه, 15 مرداد 1396 ساعت 16:44
به این مقاله امتیاز دهید
(4 رای‌ها)
پادشاه و ملکه دیجیتال مارکتینگ را بشناسید - 4.0 out of 5 based on 4 reviews

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چرا باید بر روی تبلیغ کسب وکار خود سرمایه گذاری کنید در حالیکه محتوای عالی ایجاد کرده و به اشتراک می گذارید؟

 اگر هدف شما رشد کسب وکار و انتقال آن به سطح بعدی است، داشتن محتوای عالی و استفاده از بازاریابی محتوایی به تنهایی کافی نخواهد بود. قبل از اینکه چشمان خود را بر روی این موضوع ببندید باید مواردی را مدنظر داشته باشید.

اگر محتوا پادشاه ست، تبلیغات ملکه است. محتوا و تبلیغات جفت کامل و عالی هستند. در دیجیتال مارکتینگ بازاریابی محتوایی پادشاه و تبلیغات ملکه است.

در دنیای بازاریابی دیجیتال، محتوا هنوز هم پادشاه است چون می تواند اعتماد دوطرفه ای بین شما و مخاطبانتان ایجاد نماید. چه اینکار از طریق فایل های ویدئویی، عناصر رایگان آموزشی انجام شود یا کلاس ها و وبلاگ ها ، به اشتراک گذاری محتوای با کیفیت به طور منظم بسیار مهم خواهد بود. اجازه دهید بار دیگر این موضوع را تکرار کنیم. اشتراک گذاری محتوای با کیفیت به طور منظم می تواند به بهبود نتایج بازاریابی کمک کند.

حالا فرض کنید که محتوای جذاب و عالی ایجاد کرده اید اما اگر نتوانید آن را در اختیار مشتریان و مخاطبان خود قرار دهید چه نفعی برایتان خواهد داشت؟

اینجا دقیقا همان جایی است که تبلیغات وارد میدان می شود.  همانطور که در ابتدای مقاله نیز ذکر کردیم تبلیغات ملکه است. تبلیغات به شما کمک می کند در مورد دیده شدن محتوای ایجاد شده توسط افراد مناسب اطمینان حاصل کنید.

استفاده از تبلیغ به شما کمک خواهد کرد مشتریان احتمالی بیشتری پیدا کنید و تنها بر روی  طرفداران صفحات اجتماعی، مشترکان ایمیلی یا  مشتریان گذشته تکیه ننمایید.  تبلیغ به شما کمک خواهد کرد پیام خود را چندین بار در معرض دید افراد قرار دهید.  تنها افراد اندکی هستند که بلافاصله بعد از دریافت اطلاعات در مورد محصولات یا خدمات شما اقدام به خرید می کنند.

در بیشتر موارد باید وجود چنین محصولات یا خدماتی را به آن ها یادآوری کنید. به همین خاطر بیشتر افراد تلاش می کنند محصولات خود را بارها و بارها در فضای آنلاین به نمایش بگذارند.

تولید محتوا تنها بخشی از مسیر کاری شماست. اگر می خواهید کسب وکار خود را رشد دهید یا آن را به سطح بعدی منتقل نمایید باید محتوا را با تبلیغات جفت و جور کنید. ما در شرکت دیجیتال مارکتینگ کروشه علاوه بر تولید محتوا اختصاصی، محتوا را با روش های متفاوتی از قبیل رپرتاژ،تبلیغات در شبکه های اجتماعی و .... تبلیغ خواهیم کرد

به خاطر داشته باشید که تبلیغ نیز به تنهایی و بدون وجود محتوای با کیفیت و اصول بازاریابی محتوایی کاری از پیش نخواهد برد. نمی توانید به طور مداوم تنها پیام های فروش خود را برای افراد ارسال کنید. باید برای ساخت روابط قدرتمند از محتوای با کیفیت و عالی نیز بهره مند شوید.

در تدوین  استراتژی بازاریابی محتوایی  با تکمیل فرم  مشاوره دیجیتال مارکتینگ  در مجموعه  آژانس تبلیغاتی  کروشه همراه شما خواهیم بود .

 

خواندن 286 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 15 مرداد 1396 ساعت 16:59


نوشتن دیدگاه


تست
Contact Us

تماس با ما

: ستارخان، 100 متر پایین از تقاطع بهبودی، بن بست واعظی، پلاک 8، طبقه همکف
: 66503578-021 66501352-021
: شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ الی ۱۸ | پنجشنبه ساعت ۹ الی ۱۴
  با تشکر و سپاس،پیام شما ارسال شد.   پیام شما ارسال نگردید