نقش کانون تبلیغاتی در کمپین ها

دوشنبه, 22 آذر 1395 ساعت 09:43
به این مقاله امتیاز دهید
(2 رای‌ها)
نقش کانون تبلیغاتی در کمپین ها - 5.0 out of 5 based on 2 reviews

برخی از شرکت ها به عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی کلی خود به کانون تبلیغاتی  تبدیل می شوند تا بتوانند کمپین تبلیغاتی خود را توسعه دهند. کانون های تبلیغاتی خلاقیت و تخصص پژوهشی خود را با ورودی هایی که از مشتریان دریافت می کنند ترکیب می سازند تا  کمپینی را توسعه دهند که برای مشتریان جذاب و جالب توجه است. زمانی که اینکار به درستی انجام شود، کانون تبلیغاتی می تواند زمان ایجاد کمپینی که خود شما باید ایجاد می کردید را تا حد زیادی کاهش دهد، متخصص بازاریابی و صنعت را در اختیار شما قرار دهد ، درامد شما را افزایش دهد و شناخت برند را بهبود ببخشد.

 

تاریخچه:

کانون تبلیغاتی در اواخر سال 1800 آغاز به کار کرد و حوزه بسیار محدودی داشت. افرادی که در این کانون های تبلیغاتی کار می کردند ایجادکننده تبلیغات نبودند بلکه فضای تبلیغاتی را در مجلات و روزنامه ها اجاره می کردند. در طول زمان، کانون های تبلیغاتی خدمات خلاقانه خود را برای افزایش درآمد اضافه کردند.

 مقالات مرتبط:  تاثیر تبلیغات در جذب مخاطب

 

عملکرد:

نقش اصلی یک کانون تبلیغاتی کار با مشتریان برای توسعه یک کمپین تبلیغاتی است. این کانون ها دارای متخصصانی همچون کپی رایترها، مدیران هنری و برنامه ریزان رسانه ای هستند که می توانند تبلیغات شما را ایجاد کنند و آن را در رسانه مناسب قرار دهند. کانون تبلیغاتی بر اساس محدودیت های بودجه ای شما کار را انجام می دهد.

 

بینش کارشناسان:

هر کدام از افراد موجود در کانون تبلیغاتی در حوزه خود متخصص هستند. بنابراین در بیشتر موارد این افراد می توانند عملکرد خاص و بهتری نسبت به چیزی که شما قادر به انجام آن هستید داشته باشند. به عنوان مثال یک کپی رایتر متخصص استفاده از کلمات برای ترغیب مشتریان است تا کاری را انجام دهند. مدیر هنری  به خوبی می داند چه چیزی مشتری را به یک پایه بصری جذب می کند و به همین خاطر می تواند مهارت هنری خود را در طراحی تبلیغات به کار گیرد. برنامه ریز رسانه ای می داند چه نوع رسانه ای( همچون رادیو، تلویزیون، روزنامه آنلاین یا آفلاین) برای پیامی که شما در ذهن دارید مناسب است و می تواند نتایج احتمالی را ایجاد کند.

 

با مطالعه مقالات موجود در بخش دیجیتال مارکتینگ  و وبلاگ  به آگاهی خود بیفزایید.

 

ملاحظات:

زمانی که در حال کار و تعامل با کانون تبلیغاتی هستید، به احتمال زیاد با یک متصدی حساب کار می کنید که رابط بین شما و سایر پرسنل شرکت است. به هنگام انتخاب یک کانون تبلیغاتی، باید به این نکته توجه داشته باشید که شما با متصدی حساب کار خواهید کرد بنابراین می توانید یک رابطه کاری قوی ایجاد کنید و تعامل سازنده و موثری داشته باشید. این کار شما را مطمئن می سازد که افراد خلاق در کانون تبلیغاتی درک درست و روشنی از چیزی که شما قصد دارید به آن دست پیدا کنید دارند.

 

هشدار:

در حالیکه کانون تبلیغاتی می تواند به شما کمک کند به اهداف تجاری خود دست پیدا کنید، ممکن است معایبی نیز داشته باشد. از آنجایی که هزینه استخدام یک کانون تبلیغاتی بسیار بالاست برای کسب وکارهای کوچک اینکار به سادگی انجام نخواهد شد. اگر یک کانون تبلیغاتی با انواع مختلفی از کسب و کارها کار نکرده باشد و تجربه کافی در حوزه تخصصی شما نداشته باشد، ممکن است درک صحیحی از  ماهیت کار شما نیز نداشته باشد و همین امر منجر به ایجاد یک کمپین بی نتیجه و بی فایده می شود.

 مقاله ای که به شما در این مورد کمک بیشتری خواهد کرد  شرکت تبلیغاتی چیست؟  است، با مطالعه آن اطلاعات خود را به روز نمایید.

منبع

خواندن 406 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 09 بهمن 1395 ساعت 14:25

مقالات مرتبط بیشترپرسش و پاسخ های تکمیلی مقاله

کارشناسان و مشاوران آژانس تبلیغاتی کروشه در اولین فرصت به صوالات و نظرات شما پاسخ خواهند داد و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد


تست
Contact Us

تماس با ما

: ستارخان، 100 متر پایین از تقاطع بهبودی، بن بست واعظی، پلاک 8، طبقه همکف
: 66503578-021 66501352-021
: شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ الی ۱۸ | پنجشنبه ساعت ۹ الی ۱۴
  با تشکر و سپاس،پیام شما ارسال شد.   پیام شما ارسال نگردید