14 مورد از بهترین ابزارهای اتوماسیون بازاریابی

سه شنبه, 14 دی 1395 ساعت 10:45
به این مقاله امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

نرم افزارها و ابزارهای اتوماسیون بازاریابی می تواند در پرورش سرنخ ها و شتاب بخشیدن به فروش موثر و مفید باشد. مطالعات اخیر نشان می دهد که 63 درصد از شرکت های B2B  که به سرعت در حال رشد هستند از اتوماسیون بازاریابی استفاده می کنند. این شرکت ها به نظر کارایی و عملکرد بهتری خواهند داشت و قیف فروششان تا 10 الی 15 درصد افزایش پیدا می کند.

شرکت های تبلیغاتی  کوچک سعی می کنند از خدمات ایمیل ارائه شده استفاده کنند. آنها پلتفرم های اتوماسیون بازاریابی را با رشد پایگاه داده مشتریان، پیچیده شدن بخش بندی ها و نیاز به توسعه محتوای جدید اجرا می کنند.گزینه های موجود محدوده وسیعی از سیستم های ساده و با قیمت کم تا سیستم های هدفمند با قابلیت های پیشرفته را در اختیار افراد قرار می دهد. در این مقاله قصد داریم 14 مورد از بهترین ابزارهای اتوماسیون بازاریابی را معرفی کنیم.

 

1.نرم افزار Marketo:

تعداد بررسی های انجام شده در گوگل:93900

این یک پلتفرم تجزیه و تحلیلی و نیز اتوماسیون بازاریابی در سطح شرکتی است که راه حل های خوبی برای مدیریت سرنخ ها، بازاریابی از طریق ایمیل، بازاریابی از طریق مشتریان، بازاریابی از طریق موبایل ارائه می کند. 

قیمت: باید با فروشنده تماس گرفته شود.

بررسی های انجام شده: سایت  SnapApp

 

2. ابزار HubSpot:

تعداد بررسی های انجام شده در گوگل:85400

نرم افزار بازاریابی همه کاره HubSpot شامل سیستم مدیریت محتوای کامل برای ایجاد سایت و وبلاگ  ، سئو و ابزارهای اجتماعی، آنالیتیکس، سازنده صفحات فرود، بخش بندی ایمیل ها و اتوماسیون بازاریابی است.

نمونه بررسی های انجام شده: نرم افزار، تجزیه و تحلیل موجود در آن و پشتیبانی بسیار عالی و شگفت انگیز است. این شرکت سعی می کند به صورت داخلی همه چیز را مدیریت کند. این موضوع بدین معنی است که اطلاعات از تمامی زوایا به دست می اید. صفحات فرود با اطلاعات مفید، پست های وبلاگ و خبرنامه ها در آن به خوبی مدیریت می شود. تمامی این مسائل در خود سایت انجام می گیرد و شما می توانید کمپین  و CTA های خود را در هر جایی که دوست داشتید ایجاد کنید و با استفاده از آن، افراد را به مکانی که دوست دارید هدایت نمایید. Hunter & Bard

قیمت: 200 تا 400 دلار در هر ماه. با وجود گزینه های دیگر، این هزینه به 800 دلار در ماه می رسد. این گزینه برای شرکت هایی با اندازه متوسط مناسب است.

بررسی های انجام شده: سایت MarketingLand, SmartBug Media, Comms Axis, SnapApp, Hunter & Bard

 

3. ابزار OpenEMM:

تعداد بررسی های انجام شده در گوگل:62200

این ابزار یک برنامه شرکتی مبتنی بر وب و متن باز برای اتوماسیون بازاریابی و ایمیل است. این ابزار شما را قادر می سازد خبرنامه های ایمیلی  و نیز خدمات ایمیلی همچون معاملات و تراکنش های ایمیلی  را ایجاد کنید.

نمونه بررسی های انجام شده: ابزار OpenEMM،  بسته بازاریابی از طریق ایمیل ابتدایی و اولیه است که دارای پایگاه داده اطلاعات تماس، مدیریت لیست مشترکین، هدف گیری ایمیل و آغاز رویدادهای مختلف می باشد. همچنین می توانید قابلیت گزارش گیری را در این ابزار مشاهده کنید. ایجاد قالب های ایمیلی در این ابزار تسهیل شده است. 201 Digital

قیمت: رایگان

بررسی های انجام شده: سایت201  Digital

مقاله مرتبط در بازاریابی:   تفاوت کپی رایتینگ و بازاریابی محتوا در چیست؟

 

4. ابزارPardot:

تعداد بررسی های انجام شده در گوگل:44200

این مورد یک ابزار اتوماسیون بازاریابی است که بازاریابی از طریق ایمیل، مدیریت سرنخ ها و گزارش گیری را با  تراز فروش ترکیب می کند. ابزار Pardot در حال حاضر متعلق به سایت Salesforce.com است و  باید در لیست ابزارهای اتوماسیون بازاریابی برای هر شرکت کوچک و متوسطی قرار گیرد.

قیمت: 1000 تا 3000 دلار در هر ماه

بررسی های انجام شده: سایت SnapApp

 

5. ابزار Act-On:

تعداد بررسی های انجام شده در گوگل: 42900

این گزینه پشتیبانی کاملی از بازاریابی داخلی( مدیریت سئو و رسانه های اجتماعی؛ صفحات فرود و فرم ها) و بازاریابی خارجی( بازاریابی از طریق ایمیل و مدیریت وبینارها)  دارد. همچنین قابلیت گزارش گیری و اتوماسیون بازاریابی بر اساس اکانت نیز در آن وجود دارد.

قیمت: 600  تا 2000 دلار در هر ماه

بررسی های انجام شده : سایت SnapApp

 

6. ابزارInTouch:

تعداد بررسی های انجام شده در گوگل: 35800

عملکرد CRM با بازاریابی ایمیلی، پرورش سرنخ ها، همکاری و مشارکت تیم، مدیریت پروژه، مدیریت قیف فروش و ابزارهای نظرسنجی ترکیب شده است و همین امر باعث می شود این ابزار برای شرکت های ارائه دهنده خدمات حرفه ای مناسب باشد.

نمونه بررسی انجام شده: این ابزار یک CRM فروش و  ابزار بازاریابی خودکار است که بیشتر کسب وکارهای کوچک را هدف قرار می دهد. نسخه رایگان آن، لیست نامحدودی از اطلاعات تماس مشتریان و سازمان ها را ارائه می دهد اما تنها برای دو کاربر محدود شده است و در ماه 100 ایمیل می توان ارسال کرد.

قیمت:89 دلار در هر ماه به  علاوه 22 دلار برای هر کاربر

بررسی های انجام شده: سایت 201 Digital

 

بخش دوم مقاله در روز آینده منتشر خواهد شد.

 

خواندن 346 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 14 دی 1395 ساعت 11:13


نوشتن دیدگاه


تست
Contact Us

تماس با ما

: ستارخان، 100 متر پایین از تقاطع بهبودی، بن بست واعظی، پلاک 8، طبقه همکف
: 66503578-021 66501352-021
: شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ الی ۱۸ | پنجشنبه ساعت ۹ الی ۱۴
:
  با تشکر و سپاس،پیام شما ارسال شد.   پیام شما ارسال نگردید