معرفی چند ابزار بازاریابی تاثیرگذار

یکشنبه, 19 دی 1395 ساعت 11:43
به این مقاله امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

8.ابزار Crowdfire:

تعداد بررسی های انجام شده در گوگل: 8620

شما می توانید کاربران مرتبط را پیدا کنید و در توییتر و اینستاگرام آنها را دنبال نمایید. شما می توانید تاثیر به روزرسانی رسانه اجتماعی خود را بر روی فالوورها بررسی کنید و رابطه بین اکانت ها را پیدا کنید.

 

نمونه بررسی انجام شده: اگر مشتریان و کاربران زیادی را فالوو کرده اید که ممکن است به محتوای شما علاقه مند باشند، ممکن است برخی از آنها دوباره باعث فالوو شدن شما توسط افراد دیگر شوند.البته برخی از افراد نیز تمایلی برای انجام اینکار نخواهند داشت. به همین خاطر این ابزار به شما کمک می کند افرادی که شما را فالوو می کنند را شناسایی کنید.

قیمت: رایگان تا 19.95 دلار در ماه

بررسی های انجام شده: SmallBusinessNewz

 

9.ابزار Muck Rack:

تعداد بررسی های انجام شده در گوگل: 7890

 این ابزار به متخصصان روابط عمومی و بازاریابان کمک می کند روزنامه نگاران مرتبط و وبلاگ نویسان را پیدا کنند، هشدارهای موجود را دریافت نمایند و لیستی از رسانه ها را بسازند.این ابزار همچنین به روزنامه نگاران، وبلاگ نویسان و ویراستاران کمک می کند کار خود را نشان دهند، اشتراک های موجود را پیگیری کنند و فالوورهای خود را بیشتر نمایند.

نمونه بررسی انجام شده: اگر می خواهید حضور خود را در رسانه اجتماعی پر رنگ تر کنید، Muck Rack یک ابزار عالی برای شما خواهد بود. نسخه پولی آن به روزنامه نگاران کمک می کند به منابع متصل شوند، هشدارها را دریافت نمایند، لیست رسانه های اجتماعی را سازماندهی کنند و  جستجوهای نامحدودی انجام دهند.  این ابزار همچنین از مشتریان نیز حمایت می کند.

قیمت:با  فروشنده تماس بگیرید.

بررسی های انجام شده: PR Daily (PR Tools)، PR Daily (Digital Tools)

 

10.ابزارInkybee:

تعداد بررسی های انجام شده در گوگل: 3110

شما می توانید تاثیرگذاران هر صنعت را به صورت هدفمند پیدا کنید، تعامل تاثیرگذاران را مدیریت نمایید، پوشش موجود را پیگیری کنید و نتایج را بسنجید.

نمونه بررسی انجام شده:این ابزار رسانه اجتماعی روشی را برای استقرار تاثیرگذارانی فراهم می کند که می توانند برند شما را بهبود ببخشند و مشتریان احتمالی بیشتری جذب نمایند. این ابزار به شما کمک می کند به دنبال وبلاگ نویسان و افراد مشهور در رسانه اجتماعی بگردید. 

قیمت: 79 تا 249 دلار در ماه

بررسی های انجام شده: Social Media Today, BuzzBlogger, Entrepreneur, StoreYa Blog, Rebekah Radice

7 ابزار اول را در مقاله  28 مورد از بهترین ابزارهای بازاریابی تاثیرگذار   را در شرکت تبلیغاتی  کروشه ببینید.

 

11.ابزار Impactana:

تعداد بررسی های انجام شده در گوگل: 2940

شما می توانید با این ابزار محتوای رقابتی برای اشتراک پیدا کنید، تاثیرگذاران کلیدی را شناسایی نمایید، سیگنال های اجتماعی را برای تعیین بهترین مخاطبان تجزیه و تحلیل کنید و تعامل کاربران را اندازه بگیرید.

نمونه بررسی انجام شده: این ابزار  یک ابزار نهایی در پژوهش محتواست که بر روی سئو نیز تمرکز دارد. ابزار Impactana به جای اینکه تنها  محتوای مبتنی بر محبوبیت در رسانه های اجتماعی را نشان دهد به شما کمک می کند محتوای مبتنی بر تعداد بک لینک ها، بازدید ها و دیدگاه ها را پیدا کنید.  به همین خاطر این ابزار در رسیدن به مشتری و ایجاد محتوای مرتبط بسیار عالی عمل می کند.

قیمت:99 تا 699 دلار در ماه

بررسی های انجام شده: Robbie Richards

 

12.ابزارGorkana:

تعداد بررسی های انجام شده در گوگل:2730

 

این ابزار یکی از جامع ترین پایگاه های داده از اطلاعات رسانه ای را در انگلستان فراهم می کند.  همچنین شما می توانید بررسی و فیلتر رسانه های اجتماعی، پیگیری رسانه های اجتماعی و تجزیه و تحلیل آن را به  خوبی انجام دهید.

نمونه بررسی انجام شده: بیشتر کارهایی که ما انجام می دهیم بر روی روابط عمومی دیجیتال و استراتژی محتواست. با استفاده از این ابزار می توانید به راحتی تاثیرگذاران را پیدا کنید.

قیمت: با فروشنده تماس بگیرید

بررسی های انجام شده: Robbie Richards

بخش سوم مقاله:  7 ابزار بازاریابی رایگان

 

13.ابزارContactually:

تعداد بررسی های انجام شده در گوگل:1960

یک ابزار CRM تاثیرگذاران است که به شما اجازه می دهد ایمیل کاری خود را به صورت خودکار به پایگاه داده متصل کنید، تماس های خود را طبقه بندی نمایید .  بنابراین قادر خواهید بود افرادی که با آنها ارتباط دارید را پیدا کنید، با استفاده از اطلاعات مرتبط پیام هایی را بنویسید و بر اساس زمانبندی پیگیری نمایید.

نمونه بررسی انجام شده: Contactually یک ابزار عالی است  که به شما یادآوری می کند باید با افراد موجود در لیست خود تماس حاصل کنید. این ابزار همچنین اطلاعات زمینه ای همچون به روزرسانی های اجتماعی و مکالمات اخیر را نشان می دهد.

قیمت: 29 تا 99 دلار در هر ماه

بررسی های انجام شده: BuzzBlogger, PR Daily

 

14.ابزار Pitchbox:

تعداد بررسی های انجام شده در گوگل:1930

شما می توانید با استفاده از این ابزار، تاثیرگذاران را با اطلاعات تماس و پروفایل رسانه اجتماعی شان پیدا کنید؛  پیام های شخصی سازی شده بنویسید، پیگیری را خودکار کنید و نتایج را دنبال نمایید. این ابزار با ایمیل کلاینت ادغام شده است.

نمونه بررسی انجام شده: این ابزار به شما کمک می کند ایده های مرتبط با موضوعات خود را با سایت های معتبر و قابل اعتماد مقایسه کنید. این ابزار با حساب ایمیل شما سینک می شود و در هر کمپین دو پیگیری خودکار را ارسال خواهد کرد. همچنین این ابزار برای انجام  پیگیری پاسخ ها عالی است و می تواند  پاسخ های واقعی و پاسخ های خارج از شرکت را از هم متمایز کند.

قیمت: 95 تا 1500 دلار در ماه

بررسی های انجام شده: Robbie Richards

 

15. ContentMarketer.io:

تعداد بررسی های انجام شده در گوگل:1930

شما می توانید با این ابزار تاثیرگذاران را پیدا کنید و منشن های آنان را بررسی نمایید. این مجموعه به شما اجازه می دهدایمیل های خود را شخصی سازی کنید و بر اساس زمانبندی مشخص ارسال نمایید. همچنین این ابزار از قالب های پیش ساخته استفاده می کند.

نمونه بررسی انجام شده: این یک ابزار مبتنی بر مرورگر است که برای کمک به بازاریابان  طراحی شده است و به آنها کمک می کند به سرعت  تاثیرگذاران صنعت خود را پیدا کنند و با آنها تماس داشته باشند. اینکار به سادگی انجام می شود.

قیمت:9 تا 66 دلار در ماه

بررسی های انجام شده: Express Writers, Marketing Insider Group (Content), Marketing Insider Group (Strategy), Robbie Richards

برای مشاهده فرم مشاوره دیجیتال مارکتینگ  به این بخش در کانون تبلیغاتی کروشه مراجعه نمایید.

 

خواندن 241 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 20 دی 1395 ساعت 13:26

مقالات مرتبط بیشترنوشتن دیدگاه


تست
Contact Us

تماس با ما

: ستارخان، 100 متر پایین از تقاطع بهبودی، بن بست واعظی، پلاک 8، طبقه همکف
: 66503578-021 66501352-021
: شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ الی ۱۸ | پنجشنبه ساعت ۹ الی ۱۴
:
  با تشکر و سپاس،پیام شما ارسال شد.   پیام شما ارسال نگردید