کی و چه چیزی را دیجیتال مارکتینگ باید برون سپاری کنیم؟

چهارشنبه, 24 خرداد 1396 ساعت 18:32
به این مقاله امتیاز دهید
(1 رای)
کی و چه چیزی را دیجیتال مارکتینگ باید برون سپاری کنیم؟ - 5.0 out of 5 based on 1 review

یکی از سوالاتی که مطمئنا دغدغه امروزی مدیران کسب و کارها ست، این است که چه زمانی و چه بخش هایی را به شرکت های دیجیتال مارکتینگ برون سپاری کنیم و در ادامه می خواهیم به آن پاسخ دهیم. بیشتر شرکت ها از افراد دیگر برای طراحی، کارهای خلاقانه و طراحی تبلیغات خود استفاده می کنند که اینکار بسیار عالی است اما فراموش نکنید که  این افراد را در جلسات مرتبط خود بگنجانید تا بتوانند انتظارات شما را درک کنند و  نحوه ارتباط با شما را بیاموزند. در این میان شرکت هایی هم هستند که تولید فایل های ویدئویی خود را مدیریت می کنند.

دو نمونه اخیر  که مخاطبان خود را هدف قرار داده اند، جزو شرکت های B2B بودند که مهارت های تولید فایل های ویدئویی را در داخل شرکت فراهم کرده بوند. اینکار بخشی از استراتژی آن ها بود. تولید محتوا ناحیه بسیار جذابی است. اگر نوشتن محتوا تنها به معنای استفاده از کلمات باشد باید بدانید که در آمریکا افراد اینکار را برون سپاری می کنند و در انگلستان تولید محتوا را در شرکت انجام می دهند.   تصمیم گیری در این مورد به نیازهای کسب و کار و مخاطبان هدف بستگی دارد. خوب حالا سوال اینجاست که نواحی کلیدی برای برون سپاری چه نواحی هستند؟ در ادامه برخی از نواحی که می توانید برای آغاز دگرگونی دیجیتال خود برون سپاری کنید را مشاهده می نمایید:

  • محتوای غیر متنی: تصاویر، طراحی ها، راهنمای سبک  برای اطمینان حاصل کردن از اینکه اعضای تیم از قالب ثابت و پایداری استفاده می کنند.  اطمینان حاصل کنید که راهنمای سبک هم به صورت آفلاین و هم به صورت آنلاین مدنظر قرار می گیرد.  اگر شرکت شما چند ملیتی نیست می توانید تولید فایل های ویدئویی را نیز برون سپاری کنید
  • آموزش: آموزش در نواحی کلیدی همچون استراتژی دیجیتال، مدیریت صفحات فیس بوک یا هر رسانه اجتماعی که مورد استفاده قرار می دهید.  مربیان متخصص اغلب مهارت های گسترده تری دارند و می توانند این مهارت ها را در اختیار شما بگذارند. دوره های اموزش درون شرکت نیز می تواند برای تیم هایی که برای اولین بار در کنار هم کار می کنند عالی باشد
  • آغاز پروژه: برای تسهیل آغاز پروژه متخصصی را مدنظر داشته باشید. این فرد به عنوان واسطه انتقال دانش عمل می کند.
  • راه اندازی: اگر گزینه های آنالیتیکی یا سایر داشبوردها را راه اندازی کرده اید، از یک متخصص کمک بگیرید و در زمان خود صرفه جویی کنید.

برای مشاوره با کارشناسان  آژانس دیجیتال مارکتینگ  کروشه  فرم مشاوره   کانون تبلیغاتی  کروشه را تکمیل نمائید

 

 
خواندن 212 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 24 خرداد 1396 ساعت 18:47


نوشتن دیدگاه


تست
Contact Us

تماس با ما

: ستارخان، 100 متر پایین از تقاطع بهبودی، بن بست واعظی، پلاک 8، طبقه همکف
: 66503578-021 66501352-021
: شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ الی ۱۸ | پنجشنبه ساعت ۹ الی ۱۴
:
  با تشکر و سپاس،پیام شما ارسال شد.   پیام شما ارسال نگردید