کروشه یک ساله شد

شنبه, 03 اسفند 1392 ساعت 07:58
به این مقاله امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

کروشه یک ساله شد

سال پیش در چنین روزی، با همفکری دو نفر از 12 نفر تیم حال حاضر ، کروشه شروع به کار کرد.

از برنامه هایی که از همان ابتدا برای انجام مشخص شده بود از برخی عقب افتادیم و  از بعضی‌ها خیلی هم جلو زدیم.تقریبا سال نرمالی داشتیم جز این یک ماه پیش رو کمی کار‌ها زیاد و فرصت کم، که امید هست با همت همه اعضای تیم، سربلند ازش بیرون بیایم.

همان طور که مستحضر هستین خدمات کانون تبلیغاتی کروشه از هشت بخش اصلی تشکیل شده که عناوین اصلی آن به شرح زیر می‌باشد و برای اطلاعات بیشتر و ملاحظه نمودن نمونه کارها به بخش مربوطه مراجعه فرمایید :

بازاریابی و فروش _ تولید محتوا (تبلیغاتی و الکترونیکی ) _ طراحی وب و پرتال _ طراحی گرافیک _ دکوراسیون _ طراحی لباس سازمانی ( فرم سازمانی) - عکاسی - فیلم و تیزر تبلیغاتی( مستند و صنعتی )

و ذر انتها اولین متنی که درباره ما بیان شده بود اضافه می‌نماییم :

ویکی پدیا، دانشنامه آزاد می گوید :
کروشه [ ]  :
در منبع‌دهی برای بیان نقل‌قول به کار می‌رود و در ریاضیات تقدم بیشتری نسبت به پرانتز داشته و نماد تابع جز صحیح نیز می باشد .

لغت‌نامه دهخدا می گوید :
کروشه [ کُ / کِ رُ شِ :
قلاب . دو خط عمود موازی با دو پیش آمدگی از دو سر هر خط به سوی داخل برای ممتاز ساختن مطلب داخل آن. نوعی پرانتز که برای الحاق مطلبی به متن مورد استفاده قرار دهند بدین شکل : [ ] 
و کروشه[ ] می‌گوید : 
گروهی هستیم که اگر چه از تاریخ شروع به کارمان بصورت یک تیم مستقل، با نام و نشانی جدید چندی بیش نمی‌گذرد ،درست است که خودِ [ ] تازه از را رسیده است ولی [ یک امای بزرگ]، تمامی اعضای [ ] در بخش های مختص به خود، بیش از 10 سال فعالیت مستمر و حرفه ای داشته اند . و با در کنار هم قرار گرفتن این افراد و همچنین تجربیات موثر آنان در بازار های مختلف ، سازمان‌ها و شرکت‌های کوچک و بزرگ این باور و واقعیت را بوجود آورده است که، [ ] گروهی جوان و تجربه ای گران را در یکجا و همزمان دارد .
ما به داشته های خود ایمان داریم و به شما اطمینان می دهیم،در[ ] بهترین ها را در کنار هم به نمایش خواهیم گذاشت.
هدف اصلی [ ] در ارائه خدمات بدین شرح است که: در هر زمینه کار و در هر وسعت کاری، از مرحله پیش از تشکیل، راه اندازی و پس از راه اندازی، همقدم شما خواهد بود. در این 3 مرحله [بستگی به این دارد که شما در کدامین مرحله از فعالیت حرفه ای خود هستید ] خدمات [ ] از مشاوره، نامگذاری، طراحی و اجرای نشانه – آرم و ... گرفته تا طراحی و اجرای داخلی سازمان بر اساس المان‌ها و رنگ سازمانی و حتی پوشش‌های افراد سازمان در بر خواهد گرفت .

خواندن 566 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 07 دی 1393 ساعت 17:45


نوشتن دیدگاه


جهت دریافت آخرین مطالب،عکس‌ها، تیزر‌ها و ... تبلیغاتی، مقالات بازاریابی و روابط عمومی عضو شوید.

تست
Contact Us

تماس با ما

: ستارخان، 100 متر پایین از تقاطع بهبودی، بن بست واعظی، پلاک 8، طبقه همکف
: 66503578-021 66501352-021
: شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ الی ۱۸ | پنجشنبه ساعت ۹ الی ۱۴
  با تشکر و سپاس،پیام شما ارسال شد.   پیام شما ارسال نگردید