کارت ویزیت اولین برداشت از برند شما

یکشنبه, 22 مرداد 1396 ساعت 18:54
کارت ویزیت اولین برداشت از برند شما - 5.0 out of 5 based on 1 review

کارت ویزیت، یکی از متداول ترین و اصلی ترین ابزارهای تبلیغات و بازاریابی است که تقریبا همه نوع از کسب و کارها از آن استفاده میکنند .

این روزها با تغییراتی که در سبک زندگی مردم ایجاد شده یا همان استفاده از بازاریابی آنلاین ، کارت ویزیت تا حدودی کاربرد خود را نسبت به قبل از دست داده. اما به نظر می رسد همچنان یکی از باید های دنیای بازاریابی و تبلیغات به حساب میاید، به شرطی که کمی هدفمندتر و با برنامه ریزی بهتر از آن استفاده کنیم .

در ادامه توضیح خواهیم که چرا کارت ویزیت کاربرد خود را تا حدودی از دست داده و چطور میتوان با کمی هوشمندی، همچنان از آن استفاده مفید کرد .

وبلاگ نویسی

سه شنبه, 03 مرداد 1396 ساعت 13:19
وبلاگ نویسی - 5.0 out of 5 based on 1 review

وبلاگ یک وبسایت واژه ای است که برای توصیف مجموعه ای از مقالات آنلاین نمایش داده شده  به ترتیب زمان به کار می رود که باعث ایجاد دیدگاه هایی از طرف خوانندگان می شود. وبلاگ ها و وبسایت ها معمولا توسط یک فرد یا گروهی از افراد نگهداری می شوند و به طور سنتی شامل ورودی های مختلف، توضیح رویدادها و سایر موارد همچون تصاویر و ویدئوها خواهند بود.  یک وبلاگ جزو ابزارهای بازاریابی طولانی مدتی است که ترافیک و سرنخ های زیادی را به سمت سایت شما جلب می کند.

بیلبوردهای تبلیغاتی

سه شنبه, 03 مرداد 1396 ساعت 13:12

بیلبوردهای تبلیغاتی ساختارهایی هستند که در فضای باز برای نشان دادن تبلیغات خاصی به افراد توسط شرکت تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرند. اینگونه موارد به طور کلی  در بزرگراه ها و خیابان های بزرگ نصب می شوند تا  در معرض دید افراد زیادی باشند. بیلبوردهای تبلیغاتی  با پوسترهای بزرگ قرار داده شده در اطراف ساختمان ها توسعه یافتند و در زیر ساخت های جاده ای گسترش پیدا کردند.

صفحه1 از34

جهت دریافت آخرین مطالب،عکس‌ها، تیزر‌ها و ... تبلیغاتی، مقالات بازاریابی و روابط عمومی عضو شوید.

آخرین نمونه کارهای کروشه

تست
Contact Us

تماس با ما

: ستارخان، 100 متر پایین از تقاطع بهبودی، بن بست واعظی، پلاک 8، طبقه همکف
: 66503578-021 66501352-021
: 89784344-021
:
  با تشکر و سپاس،پیام شما ارسال شد.   پیام شما ارسال نگردید