10 ایده شگفت انگیز برای مطبوعات B2B - بخش دوم

دوشنبه, 01 شهریور 1395 ساعت 22:20
به این مقاله امتیاز دهید
(0 رای‌ها)
[ بخش دوم ] --------- بخش اول

5. انتشار محصولات جدید:
هر زمانی که در شرف انتشار یک محصول جدید بودید یا نسخه به روز قابل توجهی از محصولات جدید را  ایجاد کردید، می توانید یک اعلامیه مطبوعاتی دقیق و با جزییات کامل بنویسید و همه قابلیت های اصلی محصول جدید یا به روز شده را توضیح دهید. اگر برایتان عملی بود، نسخه رایگان و آزمایشی از محصول را در اختیار وبلاگ نویسان و روزنامه نگاران قرار دهید. شما می توانید بررسی و نظرات دیگران را نیز در سایت خود قرار دهید.
6.قیمت گذاری و تغییر سیاست:
اگر تغییری در قیمت ها و سیاست های خود ایجاد کرده اید یا در حال تغییر آن هستید، بهتر است مشتریان و شرکای خود را از این موضوع آگاه سازید. یک اعلامیه مطبوعاتی می تواند بهترین روش برای انجام اینکار باشد. به عنوان مثال سایت پی پال، کاربران خود را در مورد تغییر در سیاست حفظ حریم خصوصی با خبر می سازد.اطلاعات مرتبط با این تغییر ابتدا بر روی سایت نمایان می شود و سپس در اختیار عموم قرار می گیرد.
 
7.مطالعه جدید:
یک اینفوگرافیک با تحقیقات و پژوهش های جالب و جذاب می تواند یک روش عالی برای ایجاد اعلامیه مطبوعاتی باشد. اغلب وبلاگ نویسان این نوع محتوا را با تمایل زیاد منتشر می کنند. فقط فراموش نکنید که اینفوگرافیک خود را به گونه ای طراحی کنید که مفید باشد و خواندن آن برای افراد راحت و اسان باشد.
 
8.توصیه های متخصصان:
اگر شرکت تبلیغاتی  شما یک روش کاملا جدید برای حل مشکلات شناخته شده اختراع کرده است، می توانید آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. در این شرایط یک متن مطبوعاتی بنویسید و آن را منتشر کنید. توضیح بسیار مختصری از مشکل را فراهم آورید و جزییات راه حل خود را بیان کنید. راه حل های جدید برای جلب توجه تاثیرگذاران صنعت و روزنامه نگاران عالی است.
 
9. اعلام یک رویداد عمومی:
هر زمانی که کنفرانس، جلسه، برنامه تلویزیونی داشتید، می توانید افراد را از این موضوع باخبر سازید. سعی کنید توضیحی در مورد رویداد مورد نظر داشته باشید. اگربرایتان ممکن بود یک فایل پاورپوینت یا فیلم ویدئویی برای این موضوع ایجاد کنید.
 
10. کسب جوایز جدید:
دستاوردهای خود را با شرکا، مشتریان و خریداران احتمالی به اشتراک بگذارید. رقابتی که در آن شرکت داشته اید را توضیح دهید و از جوایز به دست آمده  بگویید. این کار به بهبود برند و افزایش جایگاه آن در میان رقبا کمک زیادی می کند.
به خاطر داشته باشید که مطبوعات  زمانی می تواند مفید باشد که شرکت شما به طور گسترده شناخته شده و محبوب نیست.  شانس تبلیغ و ترویج شرکت خود را از دست ندهید. زمانی که چیز با ارزشی برای منتشر کردن دارید درنگ نکنید. با استفاده از تکنیک های روابط عمومی در رسانه های اجتماعی، تاثیر این اعلام را به حداکثر برسانید.

از فرم مشاوره دیجیتال مارکتینگ  دیدن نمایید.
خواندن 377 دفعه آخرین ویرایش در جمعه, 17 دی 1395 ساعت 16:27

مقالات مرتبط بیشترپرسش و پاسخ های تکمیلی مقاله

کارشناسان و مشاوران آژانس تبلیغاتی کروشه در اولین فرصت به صوالات و نظرات شما پاسخ خواهند داد و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد


جهت دریافت آخرین مطالب،عکس‌ها، تیزر‌ها و ... تبلیغاتی، مقالات بازاریابی و روابط عمومی عضو شوید.

تست
Contact Us

تماس با ما

: ستارخان، 100 متر پایین از تقاطع بهبودی، بن بست واعظی، پلاک 8، طبقه همکف
: 66503578-021 66501352-021
: شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ الی ۱۸ | پنجشنبه ساعت ۹ الی ۱۴
  با تشکر و سپاس،پیام شما ارسال شد.   پیام شما ارسال نگردید