100 ایده ای که بازاریابی را تغییر داد

جمعه, 01 ارديبهشت 1396 ساعت 16:14
به این مقاله امتیاز دهید
(1 رای)
100 ایده ای که بازاریابی را تغییر داد - 5.0 out of 5 based on 1 review

این کتاب الکترونیکی توسط مگدالنا جورجیوا نوشته شده است. مگی  مدیر بازاریابی داخلی در HubSpot است. او مسئول ارائه محتوای بازاریابی این شرکت  همچون  تولید کتاب های الکترونیکی و  وبینارهاست. مگی قبلا در تیم بازاریابی از طریق ایمیل فعالیت داشت و تولید صفحات فرود و بهینه سازی آن را بر عهده داشت. او یک وبلاگ نویس متخصص برای وبلاگ HubSpot است و با سایت ها و انتشاراتی های مختلفی همچون Marketingprofs ، وبلاگ brian Soli و bostInnovation.com همکاری داشته است.

 

برای کمک به طرح بندی مجدد بازاریابی و قرار دادن آن در یک چشم انداز بزرگ تاریخی و اجتماعی، تصمیم گرفتیم 100 ایده ای که   صنعت بازاریابی را تغییر داد بیان کنیم.  همانطور که می دانید بازاریابی دچار تغییر و تحولات زیادی شده است. این تغییرات در چند دهه اخیر بیشتر از قبل محسوس بوده است.  تمرکز بازاریابی ما از رسانه های چاپی بر روی رسانه های آنلاین تغییر جهت پیدا کرده است. ما شاهد کاهش پست مستقیم و تماس های سرد بازاریابان با مشتریان هستیم. فناوری های ایجاد شده ابزارهای جدیدی را معرفی کرده است که ارتباط ما با مشتریان احتمالی را موثرتر کرده است.

رسانه های اجتماعی نیز به عنوان پلتفرم ارتباطات دو طرفه و جمع آوری بازخوردها  ظهور کرده است.

با  افزایش دستیابی بازاریابان به  داده های آنلاین مشتریان، مسئله حریم خصوصی نیز پدیدار شده است. حتما به خوبی می دانید که انطباق سریع دستگاه های هوشمند موبایلی و اعتیاد افراد به ارتباطات زمان واقعی افزایش چشمگیری در سال های اخیر داشته است. این ها تنها چند مورد از تغییر و تحولات اخیر در حوزه بازاریابی است. اگر تاریخ را دوباره ورق بزنیم، متوجه خواهیم شد که ایده ها و رویدادهای بسیاری  بر روی صنعت بازاریابی تاثیر گذار بوده اند. 

با اختراع تلویزیون و رادیو، توسعه PR به عنوان یک راهنما و دستورالعمل نیز  توسعه پیدا کرد . در این شرایط شاهد تولد و طراحی دوباره یکی از حوزه های تخصصی همه کاره در جهان بودیم. برای کمک به طرح بندی مجدد بازاریابی و قرار دادن آن در یک چشم انداز بزرگ تاریخی و اجتماعی، تصمیم گرفتیم 100 ایده ای که   صنعت بازاریابی را تغییر داد بیان کنیم. در این کتاب الکترونیکی، نقل قول هایی از رهبران فکری بازاریابی و نیز متخصصان این حوزه که پیشگام بوده اند را مشاهده خواهید کرد. امیدواریم شما نیز در کاوش این 100 ایده با ما همراه باشید و از آن لذت ببرید. اگر ایده ای در عرصه شرکت دیجیتال مارکتینگ داشتید می توانید آن را در وبلاگ کانون تبلیغاتی کروشه به اشتراک بگذارید. خوشحال خواهیم بود نظرات شما را نیز بشنویم.

 

دانلود رایگان کتاب 100 ایده ای که بازاریابی را تغییر داد

خواندن 301 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 02 ارديبهشت 1396 ساعت 10:32

مقالات مرتبط بیشترنوشتن دیدگاه


جهت دریافت آخرین مطالب،عکس‌ها، تیزر‌ها و ... تبلیغاتی، مقالات بازاریابی و روابط عمومی عضو شوید.

تست
Contact Us

تماس با ما

: ستارخان، 100 متر پایین از تقاطع بهبودی، بن بست واعظی، پلاک 8، طبقه همکف
: 66503578-021 66501352-021
: شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ الی ۱۸ | پنجشنبه ساعت ۹ الی ۱۴
  با تشکر و سپاس،پیام شما ارسال شد.   پیام شما ارسال نگردید