لباس مشاغل، خدمتی جدید اما با سابقه تاریخی

شنبه, 23 آذر 1392 ساعت 08:34
به این مقاله امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

خدمتی متفاوت و جدید از کانون تبلیغاتی کروشه ! البته باید بگویم که این خدمت سابقه‌ی تاریخی بس طولانی دارد. از زمان‌های بسیار دور وقتی حرفه و شغل در جوامع ابتدایی انسان‌ها به وجود آمد در واقع نوعی طراحی لباس مشاغل هم ایجاد شد، زیرا هر حرفه و کار، متناسب با شرایط شغلی خود نیاز به یک جامه مناسب داشت ؛ یک آهنگر، بنا، نجار، آشپز و حتی کارگر، پوششی را نیاز داشت تا در حین انجام کارهای روزانه احساس راحتی با لباس خود را داشته باشد. برای مثال آشپز باید لباسی نخی و خنک داشته باشد تا هنگامی که تمام مدت در کنار آتش کار می کند گرمای بیشتری را احساس نکند، کلاهی بر سر بگذارد تا مویش داخل غذا نریزد، سفید یا رنگی روشن باشد تا پاکی یا کثیفی آن معلوم شود و .....

پوشش بعضی از این مشاغل هنوز هم در این دوران تاثیرات خاص خود را داشته است، زیرا خاصیت کاری و حرفه ای تغییر زیادی نکرده است و ماهیت آن شغل همان است.

و اما در دوران کنونی طراحی لباس مشاغل به صورت حرفه ای است که طراح با شناخت و آگاهی و با توجه به نیازهای هر حرفه و شغل لباسی را باید طراحی کند که علاوه برکارایی، زیبایی، و حتی ایجاد اشتیاق را برای کار در بر داشته باشد.امروزه لباس حتی در مشاغل گوناگون و سازمان‌ها فقط برای رفع نیاز پوشش نیست بلکه عامل مهمی در تبلیغات و ایجاد هماهنگی، زیبایی و ایجاد اشتیاق برای کار در ادارات و سازمان‌هاست و حال کانون تبلیغاتی کروشه این شرایط مناسب را برای تمامی سازمان‌ها، ادارات، کارخانه‌ها و دیگر مشاغل فراهم کرده است تا با استفاده از آن شرایطی متفاوت و مناسب را در محیط کار خود به وجود بیاورید و تجربه کنید.

الناز سلیمانی

 

خواندن 645 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 07 دی 1393 ساعت 19:41


نوشتن دیدگاه


جهت دریافت آخرین مطالب،عکس‌ها، تیزر‌ها و ... تبلیغاتی، مقالات بازاریابی و روابط عمومی عضو شوید.

آخرین نمونه کارهای کروشه

تست
Contact Us

تماس با ما

: ستارخان، 100 متر پایین از تقاطع بهبودی، بن بست واعظی، پلاک 8، طبقه همکف
: 66503578-021 66501352-021
: شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ الی ۱۸ | پنجشنبه ساعت ۹ الی ۱۴
:
  با تشکر و سپاس،پیام شما ارسال شد.   پیام شما ارسال نگردید