تصاویر متحرک ابزار بازاریابی

سه شنبه, 26 ارديبهشت 1396 ساعت 19:50
به این مقاله امتیاز دهید
(1 رای)
تصاویر متحرک ابزار بازاریابی - 5.0 out of 5 based on 1 review

تصاویر GIF متحرک دنیای الگوهای رفتاری آنلاین را  به خود اختصاص داده است و به صورت ویروسی در سرتاسر رسانه های اجتماعی و وبلاگ های مختلف در حال حرکت است. زمانی که چیزی به اندازه کافی طولانی باشد و بتواند توجه افراد را به خود جلب کند،

می توانید شرط ببندید که بازاریابان از آن به عنوان یک ابزار جدید برای اضافه کردن به ابزارهای بازاریابی خود استفاده خواهند کرد.  اگر نمی دانید تصاویر GIF به چه نوع تصاویری گفته می شود، باید بدانید که  آنها در واقع مجموعه ای از فریم های تصویری هستند که در یک فایل واحد قرار گرفته اند و پشت سر هم اجرا می شوند. مشخصات GIF اصلی و اولیه توسط CompuServe در سال 1987 معرفی شد. بر اساس نوشته های پاتریک دیویسون ، برخی از اولین و محبوب ترین تصاویر GIF متحرک تنها موارد ساده ای همچون شعله یا پرچم های در حال حرکت بودند. 

اینگونه تصاویر را می توان به عنوان ترکیبی از یک تصویر ثابت و ویدئو در نظر گرفت. جیمی بک عکاس مشهور   این نوع تصاویر را به عنوان عکسی که هنوز زنده است  تعریف می کند. این بدین معنی است که افراد با  چنین فرمت هایی به سرعت ارتباط برقرار می کنند ، می توانند درس هایی از حرکات برجسته آن بگیرند ( همانند مواردی که در ویدئو دیده می شود). همانطور که کریستوفر پرایس در رسانه اجتماعی Tumblr توضیح می دهد، تصاویر متحرک GIF ،  کوتاه هستند و مانع  کوتاهی برای ورود دارند. به عنوان یک بازاریاب، شما باید همیشه و در همه حال روش های متفاوتی را در نظر بگیرید تا بتوانید توجه مخاطبان خود را از طریق به کارگیری call to action های موثر  جلب نمایید. تصاویر متحرک ممکن است یک فرصت عالی و جدید برای شما باشد. 

خواندن 339 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 26 ارديبهشت 1396 ساعت 19:56


نوشتن دیدگاه


جهت دریافت آخرین مطالب،عکس‌ها، تیزر‌ها و ... تبلیغاتی، مقالات بازاریابی و روابط عمومی عضو شوید.

تست
Contact Us

تماس با ما

: ستارخان، 100 متر پایین از تقاطع بهبودی، بن بست واعظی، پلاک 8، طبقه همکف
: 66503578-021 66501352-021
: شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ الی ۱۸ | پنجشنبه ساعت ۹ الی ۱۴
  با تشکر و سپاس،پیام شما ارسال شد.   پیام شما ارسال نگردید