5 روش فروش واقعی که در قرن 21 باید مورد استفاده قرار دهید

جمعه, 05 شهریور 1395 ساعت 10:11
به این مقاله امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

  3.همیشه در حال خدمت رسانی باشید.

این نوع طرز فکر به این معناست که همیشه در حال خدمت به افرادی باشید که در حال کار کردن برای آنها هستید. اینها افرادی هستند که برای موفقیت خود باید در کنارشان باشید. با خدمت کردن به آنها و رفتار محترمانه داشتن؛  می توانید  فرهنگ خدمت کردن را در محیط کاری خود توسعه دهید. زمانی که در حال خدمت کردن به مشتریان خود هستید،می توانید مطمئن باشید که افراد دوباره به شرکت شما بر می گردند زیرا همه انسان ها، رفتار محترمانه و خدمت کردن را دوست دارند.

اگر با مقالات بخش دیجیتال مارکتینگ  در شرکت تبلیغاتی  کروشه موافق هستید نظرات خود را برای بهبود مطالب با ما در میان بگذارید.

4. یک فرد مبارز باشید.

در مطالعات انجام شده ، پنج سبک متفاوت از فروشندگان به دست آمده است که توسط عملکرد آنها رتبه بندی شده اند. یکی از این سبک ها بیشتر از بقیه مهم است و آن هم سبک مبارزه طلبی فروشندگان است. مبارزه طلبی می تواند کنترل مکالمات را به دست گیرد. در این شرایط  درک عمیق تری نسبت به مشتریان خود خواهید داشت. در نهایت فروشندگان می توانند نقطه نظرات مشتریان را ارزیابی کنند و از آن برای ایجاد یک راه حل خلاقانه استفاده نمایند. مشتریان باید مطمئن شوند که شما مشکلاتشان را به خوبی درک کرده اید و راه حل مناسبی برای آن دارید.
 

5. واژه شکست را از زندگی خود حذف کنید.

فردی را  تصور کنید که  همیشه بر روی مشکلات تمرکز می کند. این فرد با مشکلات بیشتری مواجه خواهد بود. این موضوع در مورد فروش نیز صدق می کند. فکر کردن به شکست باعث به وجود آمدن چنین شرایطی می شود. طرز فکر شما باید به گونه ای باشد که انگار هیچ گونه شکستی در دنیا وجود ندارد.  تمامی اتفاقاتی که رخ می دهد تنها فرصتی برای یادگیری بیشتر و حرکت کردن به سمت جلوست.

زیگ زیگلار معتقد است که انجام اینکار زیاد هم آسان نیست. اگر به داستانهای فروش او گوش دهید متوجه خواهید شد که فرآیند فروش کار بسیار دشواری است. این فرایند پر از رد و انکار از طرف مشتریان خواهد بود. هر فروشنده ای استعدادهای خاص خود را دارد بنابراین واژه شکست را در درون خود خاموش کنید و با تجربیاتی که در این مسیر به دست می آورید همانند یک هدیه بزرگ رفتار نمایید.  با تمرکز کردن بر روی تجربیات به جای نگاه کردن به شکست ها؛ می توانیم بر روی خود کنترل خوبی داشته باشیم و خود را برای موقعیت های دشوارتر آماده سازیم. ظرفیت شما برای استفاده از ابزارهای توسعه یافته توسط مدیران و کارفرماهای مدرسه قدیمی پلی خواهد بود که برای هر متخصص حرفه ای  5 درصد قدرت بیشتری را فراهم می کند.

با  استفاده از 5 استراتژی که  در این مقاله و  بخش اول    بیان کردیم  قادر خواهید بود  فروش خود را  متحول کنید.

 

منبع

خواندن 365 دفعه آخرین ویرایش در پنج شنبه, 09 دی 1395 ساعت 14:50


پرسش و پاسخ های تکمیلی مقاله

کارشناسان و مشاوران آژانس تبلیغاتی کروشه در اولین فرصت به صوالات و نظرات شما پاسخ خواهند داد و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد


جهت دریافت آخرین مطالب،عکس‌ها، تیزر‌ها و ... تبلیغاتی، مقالات بازاریابی و روابط عمومی عضو شوید.

تست
Contact Us

تماس با ما

: ستارخان، 100 متر پایین از تقاطع بهبودی، بن بست واعظی، پلاک 8، طبقه همکف
: 66503578-021 66501352-021
: شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ الی ۱۸ | پنجشنبه ساعت ۹ الی ۱۴
  با تشکر و سپاس،پیام شما ارسال شد.   پیام شما ارسال نگردید