روش های فروش پر درامد

چهارشنبه, 03 شهریور 1395 ساعت 15:49
به این مقاله امتیاز دهید
(0 رای‌ها)
اشتباه نکنید، دنیای فروش در حال تغییر است.  به نظر می رسد فناوری باعث شده است که فروش، خود را با جامعه امروزی منطبق سازد اما هنوز هم روش های واقعی و امتحان شده ای وجود دارد که می توان  مورد استفاده قرار داد.
 
این تکنیک ها می تواند به خوبی فروشندگان حرفه ای خوب و بد را از هم جدا کند. زمانی که در مورد تکنیک های مدرسه قدیمی (old school) صحبت می کنیم، قهرمانانی همچون زیگ زیگلار(Zig Ziglar) ، هاروی مک کی(Harvey McKay) و دیل کارنگی (Dale Carnegie) را به خاطر می آوریم که  چند قانون اساسی در مورد فروش را به دنیا معرفی کردند . این قوانین را می توان به طور خلاصه در یک جمله بیان کرد که برای همیشه درست خواهد بود:
مردم از افرادی خرید می کنند که آنها را دوست دارند و به آنها اعتماد می کنند.
 
این قانون یکی از  قوانینی است که در فروش بسیار موثر است. در این قوانین هسته بسیار سختی همچون الماس وجود دارد که بیشتر فروشندگان آن را نادیده می گیرند.  توانایی به دست آوردن و نگهداری اعتماد افراد فاکتور بسیار مهمی است که فروشندگان حرفه ای بر آن تکیه می کنند تا کارهای خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهند. اعتماد،  با ارزش ترین دارایی هر فروشنده حرفه ای است. در ادامه با 5 تکنیکی آشنا خواهید شد که به ساخت اعتماد در روابط فروش به شما کمک خواهد کرد:
 

1. به خاطر داشته باشید که شما همیشه در حال فروش هستید.

چه در مقابل مشتریان بزرگی قرار داشته باشید یا در حال ارسال یک تصویر زیبا در فیس بوک هستید، شما همیشه در حال فروش  خواهید بود.  مراقب تصاویری که به نمایش می گذارید باشید و سعی کنید این تصاویر را با تصاویر حرفه ای و شخصی  خود همتراز سازید. نگهداری اعتماد به یک  برند شخصی  یک گزاره ارزشی بسیار مهم است. افراد همیشه در ذهن خود فایلی را برای برند شما اختصاص می دهند. هر فعالیت، کلمه و تعاملی  که با افراد دارید باید بتواند درک  آنها را بهبود ببخشد. به طور مستقیم یا غیر مستقیم، شما  همیشه در حال ساخت یا از بین بردن اعتماد هستید.  هر گز متوجه نخواهید شد که یک فرصت چگونه پرورش داده شده یا از بین رفته است. اعتماد سازی را بخشی از پرسونای( شخصیت سازی) خود قرار دهید، آن را حقیقی تر بسازید و برند خود را همیشه در دسترس نگه دارید.
 

2.برند شخصی خود را توسعه دهید.

زمانی که صحبت از در دسترس نگه داشتن برند می شود منطورمان این است که زمانی را برای ساخت یک برندینگ شخصی اختصاص دهید. توضیحی در مورد استعدادها، مهارت ها و فعالیت های منحصر به فرد خود بنویسید. همچنین باید بدانید که چرا  افراد به برند شما اعتماد کرده اند و ارزشی برای آن قائل هستند. سپس دوباره این  نوشته ها را مرور کنید و  سه سوال اساسی زیر را از خود بپرسید:
•ایا من با برند شخصی خود زندگی می کنم؟
•ایا نیاز به تجدید نظر در این مورد وجود دارد؟  چرا؟
•چگونه می توانم برند خود را قدرتمندتر سازم؟
همانطور که بر روی توسعه و زنده نگه داشتن این برند شخصی تمرکز می کنید، متوجه خواهید شد که فعالیت های شما به صورت خودکار با نوشته هایتان همتراز شده است.  در این شرایط به صورت فعال به دنبال فرصت هایی خواهید بود تا در زمینه کاری خود به یک متخصص تبدیل شوید و حوزه تخصصی موجود را به خود اختصاص دهید. در این شرایط مشتریان نیز به هنگام تصمیم گیری  برند شما را در نظر می گیرند و سعی می کنند خرید خود را از برند شما انجام دهند.

 

 شما عزیزان میتوانید فرم مشاوره دیجیتال مارکتینگ  در شرکت تبلیغاتی  کروشه را نیز پر کنید تا از هزینه ها آگاه شوید.

 

 

خواندن 369 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 14 دی 1395 ساعت 11:35


پرسش و پاسخ های تکمیلی مقاله

کارشناسان و مشاوران آژانس تبلیغاتی کروشه در اولین فرصت به صوالات و نظرات شما پاسخ خواهند داد و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد


جهت دریافت آخرین مطالب،عکس‌ها، تیزر‌ها و ... تبلیغاتی، مقالات بازاریابی و روابط عمومی عضو شوید.

تست
Contact Us

تماس با ما

: ستارخان، 100 متر پایین از تقاطع بهبودی، بن بست واعظی، پلاک 8، طبقه همکف
: 66503578-021 66501352-021
: شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ الی ۱۸ | پنجشنبه ساعت ۹ الی ۱۴
  با تشکر و سپاس،پیام شما ارسال شد.   پیام شما ارسال نگردید