رسانه ها و بیلبورد کانون تبلیغاتی کروشه

تست

رسانه های تبلیغاتی

  بمب رسانه را در دست بگیرید!

  برای به دست آوردن وجه رسمی در جامعه، قطعا هر شرکتی باید بتواند از پتانسیل رسانه های دیداری، شنیداری، مکتوب و دیجیتالی به نحو احسن استفاده نماید تا بسیاری از فرصت ها سوخت نگردد. برای اینکه این بحث روشن شود، فرض کنید که همایشی برگزار می شود که در آن مدیر عامل شرکت شما مقابل شهردار و یا مسئولین مرتبط با کسب و کارتان قرار است سخنرانی نماید، امکان نوشتن متن سخنرانی به طرق مختلف هست، اگر ایشان از قدرت و پتانسیل رسانه با خبر باشند می توانند با ردیابی سخنان مسئولین حاضر، در ماه گذشته متوجه شوند که کدام بحث بیشتر به فضای فکری حضار و مهمانان ویژه نزدیک است و آن را به نحو احسنت ارائه نماید. با این تکنیک، می توان علاوه بر اثر بخشی مضاعف در ذهن مسئولین و حضار ، خود را در مسیر تحولات کسب و کار قرار داد و همچنین به عنوان یک مرجع آگاه معرفی نمود. وظیفه استفاده از قدرت رسانه را در شرکت ها روابط عمومی ها برعهده دارند.

  قدرت رسانه را پشت خود حس کنید

  طرح کانون تبلیغاتی کروشه، در تلاش است تا شرکت ها یا افراد از ظرفیت های مناسب و موثر رسانه بهره مند شوند، که بر پایه اصول و کنش های زیر استوار است :

  آگاه سازی مجموعه

  رسالت خود می دانیم شما را از تمامی تحولات کسب و کارتان در عرصه رسانه باخبر نماییم. مهم نیست این اخبار در کدام رسانه منتشر شده است، روزنامه، خبرگزاری، رادیو تلویزیون، مجله، پایگاه خبری و ...

  مهم این است که ما اخبار را به صورت نمودار ها و تحلیل های کوتاه همراه با شیوه های نوین برای شما به نمایش بگذاریم تا در جریان همه مسائل پیرامون خود به راحتی قرار بگیرید.

  تحلیل اخبار و اتفاقها

  در روزگاری به سر می بریم که همه شرکت ها در بمباران اطلاعاتی قرار دارند و این حجم باعث سردرگمی می شود. کانون تبلیغاتی کروشه با بهره گیری از دانش وتبحر اساتید رسانه و خبرنگاران مجرب، همراه با متخصصین بازار سازی به شما این اطمینان را می دهد که با آگاه سازی اولیه، تحلیل های منحصر به فردی در اختیار شما قرارداده شود تا درک و آگاهی عمیق تری نسبت به فضای رسانه ای و تحولات اطرافتان داشته باشید و با قدرت و پتانسیل موثر تری از دانسته های خبری خود استفاده نمایید.

  از روابط عمومی غافل نخواهید شد

  یکی از مشکلات شایع در شرکت ها عدم مسلط بودن روابط عمومی به اتفاق های اطراف است، کانون تبلیغاتی کروشه اعلام آمادگی می نماید که توانایی این را داراست تا بازوی اجرایی بخش روابط عمومی شما باشد، تا شرکت از هیچ تغییر و تحولی در اطراف خود بی اطلاع نماند و مجموعه بتواند در شرایط خاص بهترین تصمیم را بگیرد.

  در رسانه های دیگر دیده شوید

  با توجه به تعامل بسیار بالایی که کانون تبلیغاتی کروشه با سایر رسانه های مختلف و معتبر اعم از رسانه های مجازی وغیر مجازی، در ایران دارد، خیالتان را از نمایش مناسب و موثر شما، در معرض دیدگان عموم مردم یا مخاطبین بازار هدفتان آسوده می نماید.

  جای مناسب را بگیرید

  در برخورد با رسانه های تبلیغاتی مختلف مانند : پخش تلویزیونی یا رادیویی، بیلبورد ها، عرشه پل ها و ... مسئله تجربه و قدرت رایزنی از اهمیت بسزایی برخوردار است تا بتوان جایگاه خوبی را در زمان مناسب و دلخواه، برای تبلیغات یا کمپین های مورد نظر شرکت ها تهیه و یا خریداری نمود. کانون تبلیغاتی کروشه با توانایی در مسایل ذکر شده و همچنین با ارتباطات و شناخت گسترده از این فضای کاری، به شما این امکان را می دهد هزینه مناسبی (مقرون به صرفه ترین) را با بهترین انتخاب ها داشته باشید.

   

  آخرین ویرایش در شنبه, 20 آبان 1396 ساعت 20:42


  برای مشاهده لیست رسانه های تبلیغاتی لینک زیر را کلیک نمائید.

  تست
  Contact Us

  تماس با ما

  : ستارخان، 100 متر پایین از تقاطع بهبودی، بن بست واعظی، پلاک 8، طبقه همکف
  : 66503578-021 66501352-021
  : شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ الی ۱۸ | پنجشنبه ساعت ۹ الی ۱۴
    با تشکر و سپاس،پیام شما ارسال شد.   پیام شما ارسال نگردید