دیجیتال مارکتینگ کانون تبلیغاتی کروشه

تست

دیجیتال مارکتینگ

  به هیجان برگردید !

  در تعریف علمی دیجیتال مارکتینگ آمده: بازاریابی از طریق هر آنچه که بر بستر اینترنت رخ می دهد. امروزه با رشد روز افزون اینترنت و ضریب نفوذ بالای آن مابین ایرانی ها، هر شرکتی که در دنیای اینترنت برای خود جایی دست و پا کرده باشد قطعا آینده پایدار تری خواهد داشت. با توجه به این تعاریف جایگاه دیجیتال مارکتینگ در هر شرکتی همچون قلب تپنده ای می ماند که سایر فعالیت های شرکت را در قدم اول به گوش مردم و مشتری هایش برساند و در قدم بعدی مردم را ترغیب به استفاده از محصولات و خدمات شرکت بکند. فراموش نکنیم بخش اعظمی از مردم حداقل در یک شبکه اجتماعی عضو هستند و طبق آمار ها 75 درصد قبل از خرید هر چیزی در مورد آن در اینترنت جستجو می کنند.

  یک قدم قبل از شروع

  قبل از هر اقدامی باید به این سوالها پاسخ داد! می خواهید وقتی درب های شرکت شب ها بسته است، مشتری امکان حضور داشته باشد؟ آیا می خواهید با مشتریان خود یک ارتباط مداوم داشته باشید؟ می خواهید حداقل یک بار نام برند شما بر روی گوشی های همراه مشتریان و مردم دیده شود؟ می خواهید برای عموم مردم در دسترس باشید؟ فکر می کنید برای شرکت شما مهم است، در برابر دیدگان عموم مردم یا مشتریان قرار بگیرد؟

  اگر پاسخ همه سوالهای بالا آری بود، پس شما به دیجیتال مارکتینگ نیاز دارید.

  طرح دیجیتال مارکتینگ کانون تبلیغاتی کروشه

  از آنجایی که نام و برند شرکت بسیار مهم است، لذا نباید در فضای اینترنتی با آن بازی شود لذا باید کاملا حساب شده و دقیق برای تقویت نام و برند تلاش صورت گیرد. کروشه با بهره گیری از متخصصین این امر و طراحی پلن های مختلفی بر پایه اصول و تکنیک های به روز دیجیتال مارکتینگ سعی می کند، نام و هویت شرکت شما را در قدم اول در دنیای مجازی شناسانده و در قدم های بعدی، سعی در اشاعه برند شما نماید.

  کانون تبلیغاتی کروشه، با بهره گیری از روش های مختلفی همچون، بازاریابی محتوا و مدیریت شبکه های اجتماعی، در مرحله اول هویت شرکت شما را تعریف و جایگاه شرکت را در دنیای مجازی تثبیت می نماید. در گام بعدی با بهینه سازی سایت(سئو) برای قرار گرفتن در رده های بالای جستجوی گوگل و همچنین ایمیل مارکتینگ مشتری ها بیشتری را به سمت شرکت سوق می دهد. و در نهایت با طراحی کمپین های تبلیغاتی، از جمله تبلیغات کلیکی و بنری و همچنین رپورتاژ آگهی ها سعی می کند جریان سازی مناسبی صورت پذیرد تا مشتریان در مورد شرکت شما گفتگو نمایند. این مراحل روزانه برای شرکت شما انجام می شوند.

  تولید محتوا - Content provider : 

  کروشه با بهره گیری از نویسندگان متخصص در حوزه های مربوطه ، موثرترین مطالب را برای سایت و شبکه های اجتماعی شما فراهم می کند که این موضوع موجب بالا رفتن آمار بازدید سایت و ایجاد ترافیک مناسب می نماید.لازم است بدانیم که مقوله تامین و تولید محتوا، پایه اصلی و اساسی تمامی خدمات و شاکله اصلی روند اجرایی دیجیتال مارکتینگ می باشد.

  بازاریابی شبکه های اجتماعی - Social marketing : 

  یکی از خدماتی که در این بخش دریافت ارائه می شود، راه اندازی و مدیریت شبکه های اجتماعی و همچنین تعیین استراتژی فعالیت در آن ها می باشد. کانون تبلیغاتی کروشه، با آگاهی نسبت به فضا های شبکه های مجازی و کاربران آن، متناسب با هر شبکه و ظرفیت بازاریابی در این بستر، اقدامات و راهکار های متفاوتی را پیشنهاد می نماید. 

  ایمیل مارکتینگ - Email marketing : 

  یکی از راههای پر نفوذ و مستقیم در بازاریابی دیجیتالی، ارسال ایمیل ها به مشتریان هدف می باشد. این امر بسیار تخصصی است چرا که تعیین نوع محتوا و زمانبندی ارسال می تواند به جذب بیشتر افراد بیانجامد.

  SEO - بهینه سازی موتور های جستجوگر: 

  با توجه به این که الگوریتم های گوگل و سایر موتور های جستجوگر مدام در حال تغییر و توسعه هستند، در این امر شما به یک گروه متخصص، با تجربه و آگاه نسبت به تمامی این استراتژی ها نیازمند هستید. لذا حتما به سادگی هر توصیه ای را در این زمینه نپذیرید.

  طراحی کمپین های تبلیغاتی (تبلیغات کلیکی و بنری):

  با طراحی حساب شده و خلاق کمپین های تبلیغاتی می توان تعداد مشتریان را به یکباره افزایش چشم گیر داد.

   

  آخرین ویرایش در جمعه, 12 آبان 1396 ساعت 01:25


  با ارسال اطلاعات اولیه کسب و کار خود، ما را در مشاوره صحیح و کارآمد در حوزه های دیجیتال مارکتینگ همراهی کنید

  آخرین نمونه کارهای کروشه

  تست
  Contact Us

  تماس با ما

  : ستارخان، 100 متر پایین از تقاطع بهبودی، بن بست واعظی، پلاک 8، طبقه همکف
  : 66503578-021 66501352-021
  : شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ الی ۱۸ | پنجشنبه ساعت ۹ الی ۱۴
  :
    با تشکر و سپاس،پیام شما ارسال شد.   پیام شما ارسال نگردید