طراحی محصول کانون تبلیغاتی کروشه

تست

طراحی محصول

  محصولات خود را به یک بیلبورد تبلیغاتی تبدیل کنید!

  هر آنچه که مشتری شما می تواند آن را لمس کند و در واقعیت بدون هیچ واسطه ای آن را ببیند در رده محصولاتی قرار می گیرد که نیاز به طراحی دارند. طراحی همواره امری محسوس است، شاید گفت گستره طراحی محصول یا صنعتی و در نهایت ساخت و تولید آن بصورت فیزیکی پایانی ندارد.

  در بخش طراحی محصول چه می گذرد؟

  کانون تبلیغاتی کروشه با تکیه بر متخصصین طراحی صنعتی، مهندسین الکترونیک و مکانیک، معماری داخلی، ایده پردازان، افراد مجرب در زمینه تبلیغات و رفتار مصرف کننده، نیاز های شما را در زمینه طراحی، اجرا و تولید در همه رده ها پوشش خواهد داد. مراحل طراحی محصول در کانون تبلیغاتی از اعلام نیاز  شما شروع می شود در قدم بعدی فرضیه ها و مدل های اولیه بصورت ماکت یا نمونه در اختیارتان قرار می گیرد تا همراه با سنجش های مختلف از وضعیت بازار، هزینه ها و امکانات موجود،  بهترین راه حل برای شما انتخاب شود و وارد فرایند تولید نهایی شوید. 

  خدمات این بخش به شرح ذیل می باشد :

  طراحی محصول :

   سادگی و راحتی استفاده، کاربردی بودن و حفظ جذابیت های بصری آیتم های اصلی یک طراحی محصول به شمار می روند.

  طراحی بسته بندی :

  در بعضی مواقع بسته بندی یک محصول به اندازه محصول اهمیت دارد. لذا نباید این مورد را از سایر دیگر طراحی ها جدا نمود. از طرفی یک بسته بندی خوب خود مانند یک آگهی زنده می ماند که هر مکانی قرار بگیرد، محصول خود را نیز تبلیغ می نماید.

  طراحی دکوراسیون داخلی و یا نمایشگاهی :

  طراحی  محل کار و یا دکور نمایشگاهی شما در نمایشگاه های مختلف،تاثیر بسیار مستقیمی بر مشتریان و مخاطبان شما می گذارد.افرادی که به محل شما رفت و آمد و یا بازدید می نمایند، به هویت و اعتبار شما در یک نگاه دست پیدا کنند.

  طراحی ویترین :

  هر آنچه در مورد ویترین های فروشگاه ها گفته شود، کم است. مگر می شود جذب و همچنین کشش مشتری را به داخل محل کسب و کار شما، بدون ویترین خوب تصور کرد ؟!

   

  آخرین ویرایش در شنبه, 06 آبان 1396 ساعت 10:22


  جهت دریافت آخرین مطالب،عکس‌ها، تیزر‌ها و ... تبلیغاتی، مقالات بازاریابی و روابط عمومی عضو شوید.

  تست
  Contact Us

  تماس با ما

  : ستارخان، 100 متر پایین از تقاطع بهبودی، بن بست واعظی، پلاک 8، طبقه همکف
  : 66503578-021 66501352-021
  : شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ الی ۱۸ | پنجشنبه ساعت ۹ الی ۱۴
    با تشکر و سپاس،پیام شما ارسال شد.   پیام شما ارسال نگردید