استاپ موشن چای و بیسکوییت هایکا

استاپ موشن چای هایکا

Hayka

Tea manufacturer

چای هایکا در سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را با هدف ارائه بهترین و خالص‌ترین چای سیلان آغاز نمود. استراتژی و محوریت اصلی کلیه فرآیندها و اقدامات این مجموعه همواره ارائه بهترین و با کیفیت‌ترین محصولات و خدمات، به منظور جلب رضایت مصرف‌کنندگان نهایی بوده است. در راستاس همین استراتژی، این محصول در سال ۱۳۹۴ جهت تامین مستقیم و نظارت بر کلیه فرآیندهای تولید، فرآوری و بسته‌بندی چای به تاسیس شرکت MOJDEH(pvt)Ltd درکشور سریلانکا با استقرار تیم حرفه‌ای وتخصصی اقدام نموده است. هم‌چنین محصولات چای هایکا دارا استانداردهای بین‌المللی حلال و ۲۲۰۰۰، ۹۰۰۱، HACCP/ISO10004 در زمینه مواد غذایی مدیریت کیفیت و رضایت مشتری است.

[فرایند همکاری]

هم‌اَندیشی

در ابتدای هر پروژه ما به همراه مشتریان کروشه درباره فعالیت‌های آتی هم‌اندیشی  می‌کنیم. در طی این هم‌اندیشی سعی می‌کنیم با مشتریان به یک ادبیات مشترکی دست پیدا کنیم؛ همچنین سعی می‌کنیم به درک کافی از کسب‌و‌کار و مخاطبان آن هم برسیم.

تعیین بودجه و ددلاین

پس از هم‌اندیشی و مشخص کردن رویکرد‌های پروژه نوبت به تعیین بودجه و ددلاین می‌رسد. در این مرحله از همکاری ما بر اساس استراتژی‌ها بودجه پروژه را تخمین می‌زنیم. سپس بر طبق فعالیت‌ها ددلاین‌های پروژه را مشخص می‌کنیم.

تحقیق و توسعه

در آخرین گام فرآیند همکاری ما سراغ اجرا می‌رویم.  در این گام شروع به تحقیق درباره‌ها مشتریان و رقبا می‌کنیم؛ همچنین استراتژی و برنامه‌ها را طراحی می‌کنیم. در نهایت شروع به اجرا فعالیت‌ها می‌کنیم.

نظرات مشتریان

ما از کوکی ها برای بهبود تجربه مرور شما و ارائه محتوا و تبلیغات شخصی سازی شده استفاده می کنیم. با ادامه استفاده از وب سایت ما، با استفاده از کوکی ها مطابق با خط مشی کوکی ما موافقت می کنید.