تعریف دیجیتال مارکتینگ به کمک 5D

چهارشنبه, 01 آذر 1396 ساعت 18:43
تعریف دیجیتال مارکتینگ به کمک 5D - 5.0 out of 5 based on 1 review

در این مقاله قصد داریم به اصول اولیه تعریف بازاریابی دیجیتال بپردازیم. این موضوع از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است زیرا در برخی از کسب وکارها به خصوص  بازاریابان یا صاحبان کسب وکارهایی که سنتی هستند،  بازاریابی دیجیتال به معنای داشتن سایت یا صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام است. این دیدگاه در بیش از 60 درصد جلسات مشاوره ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ کروشه حاصل شده است. که متاسفانه این نوع طرز فکر حوزه  و فرصتی که بازاریابی دیجیتال فراهم می کند را محدود می سازد.

پلاگین جدید در خودروهای هیبریدی

چهارشنبه, 01 آذر 1396 ساعت 11:01

 

⁣نصب پلاگین جدید P400e در خودرو هیبرید الکتریکی و کنترل خودرو از طریق گوشی هوشمند که فصل جدید و مهمی در تاریخ برجسته Range Rover  ایجاد کرده .

با ساخت ویدئو تبلیغاتی خلاقانه و استفاده از پتانسیل موشن گرافیک می توانید یک محتوای ویروسی را ایجاد نمائید. ما در  آژانس دیجیتال مارکتینگ کروشه آماده ارائه خدمات بازاریابی دیجیتالی و ساخت  ویدئو تبلیغاتی و موشن گرافیک می باشیم.

بازاریابی شبکه های اجتماعی برای وکلا

سه شنبه, 30 آبان 1396 ساعت 16:56
بازاریابی شبکه های اجتماعی برای وکلا - 5.0 out of 5 based on 1 review

شبکه های اجتماعی به بخشی از فرهنگ ما تبدیل شده اند، ما شاهد این مسئله هستیم که تعداد زیادی از افراد کل روز در شبکه های اجتماعی فعال هستند. شبکه های اجتماعی قوی ترین سازمان دهنده در ساخت یک نام تجاری شخصی یا برند می باشند. با آموزش دیجیتال مارکتینگ و یادگیری ساز و کارهای بازاریابی دیجیتالی در شبکه های اجتماعی می توانید راهی سریع در ایجاد یک نام تجاری پیدا کنید.

شبکه های اجتماعی در همه انواع کسب وکارها همچون تجارت قانونی شرکت دارند و اگر فعالیت قانونی شما در شبکه های اجتماعی منعکس نشده باشد، برای مشتریان مدرن عجیب به نظر می رسد و همچنین در جذب مشتری خود را محدود کرده اید.

تعداد مشتریان می تواند به دلیل استفاده فعال از شبکه های اجتماعی افزایش یابد، زیرا با استفاده از شبکه های اجتماعی حلقه افرادی که با آنها ارتباط برقرار می کنید، گسترش می یابد. رابطه شما بیشتر قابل اعتماد می شود، به این معنی که احتمال این که به وسیله دوستانتان مشتری های شما افزایش یابد در آینده بیشتر خواهد بود.

 

صفحه1 از219

جهت دریافت آخرین مطالب،عکس‌ها، تیزر‌ها و ... تبلیغاتی، مقالات بازاریابی و روابط عمومی عضو شوید.

آخرین نمونه کارهای کروشه

تست
Contact Us

تماس با ما

: ستارخان، 100 متر پایین از تقاطع بهبودی، بن بست واعظی، پلاک 8، طبقه همکف
: 66503578-021 66501352-021
: شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ الی ۱۸ | پنجشنبه ساعت ۹ الی ۱۴
:
  با تشکر و سپاس،پیام شما ارسال شد.   پیام شما ارسال نگردید