وضعیت دیجیتال مارکتینگ در سال 2017

چهارشنبه, 19 مهر 1396 ساعت 19:16
وضعیت دیجیتال مارکتینگ در سال 2017 - 5.0 out of 5 based on 1 review

این روزها  بهترین گزینه برای بازاریابی دیجیتال چیست؟

آژانس های بازاریابی دیجیتال از چه روش هایی برای درگیری کاربران در فضای آنلاین استفاده می کنند؟

بیش از سه میلیارد نفر(48 درصد از جمعیت  دنیا) از اینترنت استفاده می کنند.

تا انتهای سال 2017، تعداد کاربران اینترنتی در سرتاسر دنیا به  بیش از 3.5 میلیارد نفر خواهد رسید.  دو سوم از کاربران اینترنتی سرتاسر جهان، از کشورهای در حال توسعه هستند.  در کشورهای در حال توسعه، تعداد  کاربران اینترنتی در عرض 5 سال دوبرابر  شده و از 974 میلیون در سال 2009 به 1.9 میلیارد  نفر در سال 2016 رسیده است.

مدیریت دیجیتال مارکتینگ 

ما شاهد رشد بازاریابی دیجیتال در بیشتر زمینه ها هستیم . خوب حالا سوال اینجاست که در سال 2017 چگونه می توانیم رقابت موثری داشته باشیم؟ توصیه می کنیم از سه گزینه زیر برای برنامه ریزی، مدیریت و  بهینه سازی کانال های دیجیتال خود استفاده کنید.

گزینه اول: شما به یک پلن و استراتژی برای بازاریابی دیجیتال خود نیاز دارید

آیا سازمان شما استراتژی و برنامه ریزی تعریف شده و مشخصی دارد؟

دانلود اینفوگرافیک وضعیت دیجیتال مارکتینگ در سال 2017

 

تفاوت بین بازاریابی محتوایی و سئو چیست؟

دوشنبه, 17 مهر 1396 ساعت 18:41
تفاوت بین بازاریابی محتوایی و سئو چیست؟ - 5.0 out of 5 based on 1 review

اگر در چند دهه گذشته با دنیای بازاریابی آنلاین سرو کار داشته اید حتما واژه هایی همچون سئو و بازاریابی محتوایی را شنیده اید که به طور مکرر مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر این، به نظر می رسد این واژه ها توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ و افراد یکسان و در شرکت هایتبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرند و به استراتژی های مشابهی اطلاق می شوند.

اگر  در صنعت بازاریابی آنلاین مبتدی و تازه کار هستید، استفاده از این دو واژه در کنار هم می تواند برایتان سردرگم کننده باشد. حتی اگر فرد حرفه ای و با تجربه ای باشید باز هم ممکن است نتوانید بین این دو مفهوم تمایزی قائل شوید.  در برخی از سطوح، بازاریابی محتوایی و سئو دو استراتژی به هم تنیده هستند. اما اگر می خواهید  از هر کدام از ابعاد بازاریابی آنلاین بیشترین استفاده را ببرید باید هر کدام از آن ها را به درستی بشناسید.

آیا موشن گرافیک آینده بازاریابی محتواست؟ - 5.0 out of 5 based on 1 review

پاسخ به این سوال مثبت است.  مهم نیست چه جایی از اینترنت در حال گشت و گذار هستید. ممکن است در این گشت و گذارها شانس بیاورید و با موشن گرافیک روبرو شوید.  حتما از خودتان می پرسید موشن گرافیک دقیقا به چه معناست؟

موشن گرافیک چیست؟  نمایش انیمیشنی از داده ها یا محتواهاست. این کار به  تولیدکنندگان محتوا و بازاریابان کمک می کند  تمایل و علاقه بازدیدکنندگان محتوا را در زمان کوتاهی به خود جلب کنند.

همه ما در بخشی از زندگی خود اینکار را انجام داده ایم. فرض کنید ویدئویی را تماشا می کنید که بیش تر از 4 دقیقه است و بعد از 30 ثانیه تلاش می کنید آن را به جلو بزنید و بخش هایی را تماشا کنید که دوست دارید. به کمک موشن گرافیک، بازدیدکنندگان تعامل بیشتری با ویدئو خواهند داشت. این موضوع بدین معنی است که به جای از دست دادن Call to action یا هدف دیگری که ویدئو دارد، سازنده موشن گرافیک می تواند نظر بازدیدکننده را در زمان اندکی به خود جلب کند.  

با ایجاد موشن گرافیک، نه تنها در این تکنیک خلاقانه جدید پیشرو خواهید بود بلکه می توانید مطمئن شوید که نکات اصلی که می خواهید پیامتان به بیننده منتقل شود به خوبی توسط او هضم می شود.

خوب به نظر شما برای ساخت موشن گرافیک خلاقانه به چه چیزی نیاز دارید؟

پاسخ به این سوال ساده است. برای ایجاد چنین محتواهایی به یک نرم افزار مناسب و کمی خلاقیت نیاز دارید. محبوب ترین پلتفرم برای ایجاد گرافیک های وکتوری موشن ها ، ادوبی افتر افکت است اما گزینه های دیگری نیز وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید. استفاده از گرافیک های تمیز و ساده به گرافیک شما اجازه می دهد به خوبی جریان پیدا کند و از لحاظ بصری نیز جذاب باشد .

از لحاظ گرافیکی داشتن محتوای زیاد، خوب نیست. به همین خاطر باید تلاش کنید حقایق و آمارهای اصلی را لیست کنید. اگر گرافیک شما با کلمات و سایر موارد پر شود، توجه بیننده را از دست خواهد داد.

استفاده از ویدئو در بازاریابی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار خواهد بود.  برندها از پلتفرم های مختلف رسانه اجتماعی برای نشان دادن محصولات  استفاده می کنند.

با ایجاد محتوای مرتبط با ویدئو، می توانید برند خود را به روز نگه دارید.

 

برای مشاوره در خصوص تولید موشن گرافیک خلاقانه می توانید با مشاورین آژانس تبلیغاتی کروشه در ارتباط باشید

صفحه1 از214

جهت دریافت آخرین مطالب،عکس‌ها، تیزر‌ها و ... تبلیغاتی، مقالات بازاریابی و روابط عمومی عضو شوید.

آخرین نمونه کارهای کروشه

تست
Contact Us

تماس با ما

: ستارخان، 100 متر پایین از تقاطع بهبودی، بن بست واعظی، پلاک 8، طبقه همکف
: 66503578-021 66501352-021
: 89784344-021
:
  با تشکر و سپاس،پیام شما ارسال شد.   پیام شما ارسال نگردید