34 اطلاعات آماری مفید در برنامه استراتژی رسانه های اجتماعی - 5.0 out of 5 based on 1 review

از اعداد و ارقام موجود تا آمارهای تعاملی، دانستن اینکه رسانه های اجتماعی همچون فیس بوک، توییتر، اینستاگرام و لینکداین چقدر بر روی کسب وکارها موثر است می تواند شگفت انگیز باشد. 

به عنوان مثال، فیس بوک نه تنها میزبان 1.23 میلیارد کاربر فعال روزانه است بلکه  این کاربران از سرتاسر دنیا هستند که در این میان 85 درصدشان  خارج از ایالت متحده آمریکا و کانادا قرار دارند.

این سطح از ارتباط بسیار عالی و جذاب است.  اگر آمار و ارقام را کنار هم قرار دهید متوجه می شوید که رشد این شبکه های اجتماعی چقدر سریع بوده است.  همراه بودن با تغییراتی که در این رسانه ها ایجاد می شود برای بیشتر افراد و به خصوص بازاریابان کمی دشوار است.

برای اینکه کار راحت تری داشته باشید در این مقاله آمارهای جالبی را برای فیس بوک، توییتر، لینکداین، اینستاگرام و پینترست  فراهم اورده ایم.

اگر می خواهید استراتژی رسانه های اجتماعی را در کمپین های بازاریابی دیجیتال خود را بهبود ببخشید در وبلاگ شرکت دیجیتال مارکتینگ کروشه در این مقاله همراه ما باشید.

وضعیت دیجیتال مارکتینگ در سال 2017

چهارشنبه, 19 مهر 1396 ساعت 19:16
وضعیت دیجیتال مارکتینگ در سال 2017 - 5.0 out of 5 based on 1 review

این روزها  بهترین گزینه برای بازاریابی دیجیتال چیست؟

آژانس های بازاریابی دیجیتال از چه روش هایی برای درگیری کاربران در فضای آنلاین استفاده می کنند؟

بیش از سه میلیارد نفر(48 درصد از جمعیت  دنیا) از اینترنت استفاده می کنند.

تا انتهای سال 2017، تعداد کاربران اینترنتی در سرتاسر دنیا به  بیش از 3.5 میلیارد نفر خواهد رسید.  دو سوم از کاربران اینترنتی سرتاسر جهان، از کشورهای در حال توسعه هستند.  در کشورهای در حال توسعه، تعداد  کاربران اینترنتی در عرض 5 سال دوبرابر  شده و از 974 میلیون در سال 2009 به 1.9 میلیارد  نفر در سال 2016 رسیده است.

مدیریت دیجیتال مارکتینگ 

ما شاهد رشد بازاریابی دیجیتال در بیشتر زمینه ها هستیم . خوب حالا سوال اینجاست که در سال 2017 چگونه می توانیم رقابت موثری داشته باشیم؟ توصیه می کنیم از سه گزینه زیر برای برنامه ریزی، مدیریت و  بهینه سازی کانال های دیجیتال خود استفاده کنید.

گزینه اول: شما به یک پلن و استراتژی برای بازاریابی دیجیتال خود نیاز دارید

آیا سازمان شما استراتژی و برنامه ریزی تعریف شده و مشخصی دارد؟

دانلود اینفوگرافیک وضعیت دیجیتال مارکتینگ در سال 2017

 

تفاوت بین بازاریابی محتوایی و سئو چیست؟

دوشنبه, 17 مهر 1396 ساعت 18:41
تفاوت بین بازاریابی محتوایی و سئو چیست؟ - 5.0 out of 5 based on 1 review

اگر در چند دهه گذشته با دنیای بازاریابی آنلاین سرو کار داشته اید حتما واژه هایی همچون سئو و بازاریابی محتوایی را شنیده اید که به طور مکرر مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر این، به نظر می رسد این واژه ها توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ و افراد یکسان و در شرکت هایتبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرند و به استراتژی های مشابهی اطلاق می شوند.

اگر  در صنعت بازاریابی آنلاین مبتدی و تازه کار هستید، استفاده از این دو واژه در کنار هم می تواند برایتان سردرگم کننده باشد. حتی اگر فرد حرفه ای و با تجربه ای باشید باز هم ممکن است نتوانید بین این دو مفهوم تمایزی قائل شوید.  در برخی از سطوح، بازاریابی محتوایی و سئو دو استراتژی به هم تنیده هستند. اما اگر می خواهید  از هر کدام از ابعاد بازاریابی آنلاین بیشترین استفاده را ببرید باید هر کدام از آن ها را به درستی بشناسید.

صفحه1 از214

جهت دریافت آخرین مطالب،عکس‌ها، تیزر‌ها و ... تبلیغاتی، مقالات بازاریابی و روابط عمومی عضو شوید.

آخرین نمونه کارهای کروشه

تست
Contact Us

تماس با ما

: ستارخان، 100 متر پایین از تقاطع بهبودی، بن بست واعظی، پلاک 8، طبقه همکف
: 66503578-021 66501352-021
: 89784344-021
:
  با تشکر و سپاس،پیام شما ارسال شد.   پیام شما ارسال نگردید