بازاریابی شبکه های اجتماعی برای وکلا

سه شنبه, 30 آبان 1396 ساعت 16:56
بازاریابی شبکه های اجتماعی برای وکلا - 5.0 out of 5 based on 1 review

شبکه های اجتماعی به بخشی از فرهنگ ما تبدیل شده اند، ما شاهد این مسئله هستیم که تعداد زیادی از افراد کل روز در شبکه های اجتماعی فعال هستند. شبکه های اجتماعی قوی ترین سازمان دهنده در ساخت یک نام تجاری شخصی یا برند می باشند. با آموزش دیجیتال مارکتینگ و یادگیری ساز و کارهای بازاریابی دیجیتالی در شبکه های اجتماعی می توانید راهی سریع در ایجاد یک نام تجاری پیدا کنید.

شبکه های اجتماعی در همه انواع کسب وکارها همچون تجارت قانونی شرکت دارند و اگر فعالیت قانونی شما در شبکه های اجتماعی منعکس نشده باشد، برای مشتریان مدرن عجیب به نظر می رسد و همچنین در جذب مشتری خود را محدود کرده اید.

تعداد مشتریان می تواند به دلیل استفاده فعال از شبکه های اجتماعی افزایش یابد، زیرا با استفاده از شبکه های اجتماعی حلقه افرادی که با آنها ارتباط برقرار می کنید، گسترش می یابد. رابطه شما بیشتر قابل اعتماد می شود، به این معنی که احتمال این که به وسیله دوستانتان مشتری های شما افزایش یابد در آینده بیشتر خواهد بود.

 

ثبت لحظات شاد با ZenFone 4

سه شنبه, 30 آبان 1396 ساعت 11:29
ثبت لحظات شاد با ZenFone 4 - 3.0 out of 5 based on 2 reviews

 

دنیا زیباست وقتی در کنار عزیزانتان هستید. ثبت لحظات شاد و بیاد ماندنی با دوربین های شگفت انگیز گوشی موبایل سری جدید ایسوس زن فون 4

با ساخت ویدئو تبلیغاتی خلاقانه و استفاده از پتانسیل موشن گرافیک می توانید یک محتوای ویروسی را ایجاد نمائید. ما در آژانس تبلیغاتی کروشه آماده ارائه خدمات بازاریابی دیجیتالی و ساخت تیزر و  موشن گرافیک می باشیم.

راهنمای نهایی برای آنالیتیکس اینستاگرام

دوشنبه, 29 آبان 1396 ساعت 18:15
راهنمای نهایی برای آنالیتیکس اینستاگرام - 4.5 out of 5 based on 2 reviews

هر اکانت اینستاگرام باید از جایی آغاز به کار کند. بعد از اینکه کار خود را در این شبکه اجتماعی آغاز کردید می توانید مخاطبان خود را به کمک تجزیه و تحلیل اینستاگرام بسازید و جوانب مختلف پست های خود را بهبود ببخشید.به کمک آنالیتیکس اینستاگرام می توانید از این شبکه  اجتماعی برای رسیدن به اهداف در کمپین دیجیتال مارکتینگ خود استفاده کنید.

دانلود اینفوگرافیک راهنمای نهایی برای آنالیتیکس اینستاگرام

صفحه1 از219

جهت دریافت آخرین مطالب،عکس‌ها، تیزر‌ها و ... تبلیغاتی، مقالات بازاریابی و روابط عمومی عضو شوید.

آخرین نمونه کارهای کروشه

تست
Contact Us

تماس با ما

: ستارخان، 100 متر پایین از تقاطع بهبودی، بن بست واعظی، پلاک 8، طبقه همکف
: 66503578-021 66501352-021
: شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ الی ۱۸ | پنجشنبه ساعت ۹ الی ۱۴
:
  با تشکر و سپاس،پیام شما ارسال شد.   پیام شما ارسال نگردید