نسخه آزمایشی!

طراحی هویت بصری، گرافیک و خدمات چاپ

design&printing

[ ژوست بنوازید ]

برای تثبیت هویت شرکت شما، چه در فضای مجازی یا محیط آنلاین و چه در رویدادهای رسمی و تبلیغات آفلاین، نیاز است تا تیمی خلاق و حرفه‌ای در زمینه طراحی گرافیکی تبلیغاتی شما را همراهی کند. تیمی که بتواند با توجه به اهداف و استراتژی بازاریابی و برندینگ (تبلیغات و روابط عمومی) و رفتار مصرف‌کننده و با استفاده از طرح‌های منحصر به فرد و چشم‌نواز، شما را به بهترین شکل ممکن به جامعه هدف یا مخاطبینتان معرفی کند.
اگر هنر گرافیک را به موسیقی تشبیه کنیم، مهم است که از تیمی بهره بگیرید که بتواند با ترکیب مناسب‌ترین نت‌ها، گوش‌نوازترین موسیقی را بر فرکانس درست بنوازد و کروشه همراه شما خواهد بود تا ژوست بنوازید.

چرا داشتن تیم طراحی
گرافیک و طراحی هویت بصری لازم است؟

نداشتن تیم طراحی گرافیک در کنار راهبردهای ارتباطات بازاریابی(MarCom)، سبب می‌شود از پتانسیل‌های گرافیک تبلیغاتی در مسیر بازاریابی و فروش، اهداف روابط عمومی و حتی برندینگ، بی‌بهره بمانید.
طراحان گرافیک با درک و بررسی اطلاعات، سعی می‌کنند نه تنها به پیام شما جذابیت ببخشند، بلکه به تأثیرگذاری آن می‌افزایند و این نکته در دنیای پرمحتوا و سریع امروز، امری حیاتی است؛ به گونه‌ای که بدون آن، خروجی تبلیغات شما بی‌روح و بی‌اثر خواهد بود. نکته قابل توجه این است که اگر بتوانید در نگاه اول تأثیر خوبی روی مخاطبان خود بگذارید، اعتماد اولیه را در آن‌ها ایجاد نموده‌اید. مهم است که بتوانید تمایز خود را نسبت به سایرین به خوبی نمایش دهید تا بتوانید خود را در ذهن آن‌ها ماندگار کنید.
تیم طراحی آژانس تبلیغاتی کروشه با بیش از یک دهه تجربه و طی همکاری با شرکت‌های مختلف(کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک) دریافته است که بزرگترین مشکل در طراحی‌های گرافیکی تبلیغاتی، استفاده نامنظم از رنگ‌ها، شکل‌ها و المان‌ها و همچنین چیدمان بدون یکپارچگی و خارج از دستورات راهنمای برند است که موجب عدم جذابیت بصری و سردرگمی مخاطبین در بازار هدف می‌شود.

چرا باید طراحی خود را به کروشه سپرد؟

آژانس تبلیغاتی کروشه باور دارد که نمود روح و هویت هر شرکت در طراحی‌های آن ظاهر می‌شود. بنابراین با گردآوری خبرگان و متخصصان این حوزه، سعی نموده است تا در گام اول به مشخص کردن خدمات مختلفی که به طراحی نیاز دارند بپردازد و در گام بعدی، برای هر یک از آن‌ها با توجه به استراتژی راهبردی ارتباطات یا طراحی کمپین‌ تبلیغاتی تعیین شده، با تشکیل اتاق فکر یا خلاقیت، سناریو یا راه‌کارهای کارآمد را به شما پیشنهاد می‌دهد. تیم کروشه با تمام توانایی و اشتیاق خود، از ایده تا اجرا برای تمام جزئیات خروجی تأثیرگذار کار، همراه شما است و می‌ماند.

OUR

SERVICES

خدمات طراحی گرافیک تبلیغاتی شامل چه چیزهایی می‌شود؟

بخش گرافیک کانون تبلیغاتی کروشه علاوه بر اجرا، به ارائه مشاوره و مدیریت هنری طرح‌های شما می‌پردازد. در ادامه لیست کاملی از خدمات خود ارائه شده است تا به شما بتوانید خواسته خود را دقیق‌تر دریابید و با آگاهی کامل نسبت به درخواست و نیاز جامعه هدف برند خود اقدام کنید.

آژانس تبلیغاتی کروشه با تجربه‌ای که در ارتباطات و بازاریابی کسب کرده است و شناخت و تسلطی که بر این حوزه دارد، به شما کمک می‌کند تا در تمام فرایندها و مراحل طراحی گرافیک، از ایده تا پیاده‌سازی آن، روی فرکانس درست قرار بگیرید.

یک برند ماندگار، برندی است که در هر بستر یکپارچگی و انسجام داشته باشد. به این منظور شما می‌توانید طبق نیازهایتان یکی از خدمات کروشه را برای داشتن یک کتابچه جامع یا کلی که حاوی استانداردهای برند شماست، انتخاب کنید و اجرای آن را به ما بسپارید.
طراحی برندبوک (Brand Book)
برندبوک کتابچه‌ای است که در آن فلسفه و چرایی برند، بایدها و نبایدها و تمام استراتژی‌های برندینگ و هر آنچه با هویت بصری برند شما ارتباط دارد از جمله المان‌ها، رنگ‌ها، خانواده فونت (Typeface) و جانمایی‌های لوگو و ساختار ترکیبی رنگ و متن و همچنین تصویر برند شما را دربر می‌گیرد.
طراحی دفترچه راهنمای برند یا برند گاید (Brand Guide)
برندگاید زیرمجموعه برندبوک است یا بهتر بگوییم یک یا راهنمای برند سبک و مختصر از برندبوک است تا طراحان گرافیک یا برگزار کنندگان کمپین‌های تبلیغاتی، به تمام استانداردهای لازم برای شکل ظاهری(هویت بصری برند اعم از رنگ،فونت، المان و…) و همچنین ساختار اصلی جانمایی یا باید و نبایدها در طراحی را، آگاهی کامل داشته باشند.

هویت بصری هر برند، عنصر اصلی در شناخته شدن برند و معرفی کسب و کار شما به مخاطبین بازار هدف کسب و کار شما است. هدف اصلی از طراحی هویت بصری، ایجاد ساختاری منسجم و همگون ظاهری، از طریق درک فضای کاری شما در یک نگاه و همچنین انتقال پیام تصویری منطبق با اهداف برند سازی است تا جایی که همیشه در ذهن ذی‌نفعان خود باقی بمانید.
طراحان گرافیک با توجه به نیاز شرکت یا مؤسسه شما و همچنین فضای سازمانی و رویدادهای فرهنگی مرتبط، مجموعه‌ای یکپارچه از اقلام اداری و مورد نیاز را طراحی و خلق می‌کند تا به زیبایی و انسجام بصری هر چه بیشتر شما منجر شود.
خدمات بخش هویت بصری:
• طراحی نشانه (لوگو یا لوگوتایپ) (Logo Design)
• طراحی نماد یا کاراکتر (Character Design)
• طراحی اوراق اداری (سربرگ، پاکت‌نامه و کارت ویزیت) (Office Stationery Design)
• طراحی اسناد حسابداری (قبض دریافت و پرداخت، صورت‌حساب و فاکتور) (Accounting Documents Design)
• طراحی فولدر (طراحی پوشه) (Folder Design)
• طراحی دفتر یادداشت (Note Book Design)
• طراحی کارت دعوت و تبریک (Invitation and Congratulation Card Design)
• طراحی گواهینامه و کارت ضمانت (Certificate Design)
• طراحی کاور برای مالتی مدیا (Multi Media’s Cover Design)

تبلیغات فروشگاهی آخرین مرحله برای فروش محصول و درآمدزایی برای کسب و کارتان است. گاهی تبلیغات شما مخاطبین را به این وا می‌دارد تا به فروشگاه بیایند و محصول شما را خریداری کند اما تبلیغات در نقطه فروش می‌تواند تغییر دهنده بازی بشود! همین خاطر بسیار مهم است که با تمام خدمات تبلیغاتی در این مرحله آشنا باشید و از برترین آژانس‌های تبلیغاتی برای داشتن خروجی مناسب کمک بگیرید.
خدمات طراحی گرافیک فروشگاهی:
• طراحی پوستر فروشگاهی (Store Poster Design)
• طراحی استند (Advertising Stand Design Design)
• طراحی هنگر (Hanger Design)
• طراحی دنگلر (Dangler Design)
• طراحی وابلر (Wobbler Design)
• طراحی استیکر (Sticker Design)
• طراحی شلف تاکر (Shelf talker Design)
• طراحی بانتینگ (Bunting Design)
• طراحی شلف استاپر (Shelf stopper Design)
• طراحی سایه‌بان (Shade Design)
• طراحی مش (Mesh Design)

طراحی قالب و محتوا در سوشال مدیا (طراحی پست و استوری اینستاگرام، طراحی پست تلگرام) (Template and Content Design in Social Media)
طراحی پروفایل حرفه‌ای برای برند و کارمندان (Professional Profile Design)
طراحی وب‌سایت (طراحی بنر آنلاین، طراحی اسلاید سایت، طراحی لندینگ پیج) (Website Design)
طراحی اپلیکیشن (Application Design)

تبلیغات آفلاین و رسانه‌های محیطی حتی با وجود سوشال مدیا، با قدرت پا بر جا هستند و جزو پرهزینه‌ترین تبلیغات محسوب می‌شوند. این هزینه‌ها نیارمند مدیریت هستند تا بتوان با طراحی بهینه و متناسب، نسبت به هزینه، خروجی با کیفیت و موثری داشت.
• طراحی رسانه‌های چاپی (Printing Media Design)
• طراحی مجلات و روزنامه‌ها (Magazines and Newspaper Design)
• طراحی رسانه های محیطی (طراحی بیلبورد، طراحی استرابورد و طراحی عرشه پل هوایی) (Out of Home Advertising Design)
• طراحی سردر فروشگاه‌ها (Store Front Promotion Design)
• طراحی تبلیغات روی بدنه اتومبیل‌ها، مترو و اتوبوس (Vehicle Advertising Design)
• طراحی پوستر (Poster Design)
• طراحی بروشور (Brochure Design)
• طراحی کاتالوگ (Catalog Design)

Service Process

پروسه سفارش طراحی گرافیک و انتخاب تیم

Service Prosess

پروسه سفارش طراحی گرافیک و انتخاب تیم

۱

Brief

بریف

۲

Contract

قرارداد

۳

Ethode

اتود

۴

Edit

اصلاحیه

۵

Delivery

تحویل

اگر مایل به دریافت مشاوره یا همکاری با شرکت تبلیغاتی کروشه هستید، می‌توانید با ما تماس بگیرید. تیم مارکام کروشه با بررسی درخواست برندتان، شما را برای ادامه همکاری راهنمایی می‌کنند.
پر کردن فرم بریف و ارسال آن، مرحله بعدی پروسه سفارش طراحی گرافیک است. فرم بریف به شما کمک می‌کند تا بدانید دقیقا می‌خواهید چگونه و به چه علت دیده شوید. همچنین این فرم به تیم طراحی گرافیک کروشه کمک خواهد کرد تا در مسیر بهتر دیده شدن برند شما، با سرعت بیشتری حرکت کنند.
تیم اکانت کروشه پیگیر فرم بریف خواهد بود و در صورت وجود هرگونه سوال، می‌توانید با آن‌ها در تماس باشید تا اطلاعات کافی و کامل را در این فرم وارد کنید.
پس از دریافت فرم بریف و بررسی نیازهای شما، لیست قیمت در همان روز، بررسی شده و برای شما پیش‌فاکتور ارسال می‌شود.
با تأیید پیش‌فاکتور توسط شما، قراردادی با تمام جزییات توافق شده، تنظیم می‌شود و در مراحل بعدی از نفرات واحد کروشه در زمینه‌های مورد نظر برند شما انتخاب شده و همزمان هماهنگی‌های لازم برای دریافت اطلاعات و محتوا کامل انجام می‌شود تا پس از آن پروژه آغاز شود.
پس از تجمیع محتواهای اصلی و کاربردی و همچنین نظرات نهایی مشتری، اتودهای اولیه و طرح کلی پروژه به نمایندگان برند ارائه و در صورت انتخاب گزینه‌های مورد پسند و تأیید آن‌ها، فایل نهایی در فرمت‌های مختلف برایشان ارسال می‌شود.

تعرفه طراحی گرافیک و نحوه محاسبه قیمت خدمات به چه صورت است؟

طبق بیانیه منتشر شده از سوی انجمن صنفی طراحان گرافیگ ایران، مهم‌ترین شاخص‌ها در تعیین تعرفه و قیمت‌گذاری در بخش‌های مختلف طراحی گرافیک به این قرار است:
۱ – پیشینه‌ی تجربه‌ی حرفه‌ای و میزان تخصص طراح در شاخه‌ای از گرافیک و اجرای آن.
۲ – مدت زمان صرف‌شده برای طراحی و اجرای یک سفارش.
۳ – تعدد مخاطبان، وسعت تولید، تیراژ و گستره‌ی انتشار.
برای مشاهده تعرفه و لیست قیمت‌گذاری در انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران، اینجا کلیک کنید.
اما یادمان باشد هر نوع طراحی و نحوه اجرای آن و همچنین میزان سفارشاتدر یک دوره معین، حتما در قیمت‌گذاری تاثیر می‌گذارد، به همین منظور برای دریافت لیست قیمت و مشاوره صحیح و دقیق، با مشاورین با تجربه کانون تبلیغاتی کروشه در تماس باشید.

محاسبه قیمت

Cost Calculation

OUR WORK

Keep on Knowing

انتخاب درست نتیجه دانستن است

طراحی گرافیک چیست؟

گرافیک دیزاین یا طراحی گرافیک، هنری است که در آن طراحان از ارتباطات بصری مانند تایپ، تصویر و رنگ و … برای انتقال یک پیام استفاده می‌کنند.
این هنر از گذشته، یعنی زمان نقاشی روی دیوار غارها، در زندگی انسان وجود داشته است و امروزه از آن به شکلی مدرن و کاربردی‌تر در هر فضایی بهره گرفته می‌شود.
مؤسسه هنر گرافیکی آمریکا (AIGA) برای شرح این هنر از تعریف ارائه شده توسط استودیو PBS استفاده کرده است:
«با اینکه اغلب اوقات به چشم نمی‌آید، اما طراحی گرافیک ما را احاطه کرده است: آن همان تابلو و نشانه‌هایی است که می‌خوانیم، همان محصولاتی است که می‌خریم و همان اتاقی است که در آن زندگی می‌کنیم. طراحان گرافیک زیبایی را بدون حد و مرز می‌یابند و فراتر از هدف این هنر، یعنی انتقال پیام با استفاده از ابزار بصری، عمل می‌کنند.»

تاریخچه طراحی گرافیک

شاید صنعت تبلیغات و طراحی گرافیک با شکل امروزیشان جدید و نوظهور به نظر برسند، اما هر کدام از آن‌ها در طول تاریخ بشر، به اشکال گوناگونی خود را نشان داده‌اند و از همان ابتدای غارنشینی با زندگی انسان‌ها ادغام و به همراه آن‌ها تکامل یافته‌اند.
اولین ارتباط بصری ثبت شده به ۱۰۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ سال قبل از میلاد باز‌می‌گردد که متعلق به تصویرنگاشت‌های غارهایی در جنوب فرانسه است. طبق اشیای ثبت شده، بعدها کلمات نیز به تصاویر اضافه شدند و ۱۰۵ سال پس از میلاد کاغذ و پس از آن چاپ اختراع شد.
بعدها انقلابی در طرح حروف به وجود آمد که آغازکننده آن نیکولاس جنسون بود و استانداردهاس جدیدی در تایپ حروف تعریف کرد.
در سال ۱۷۶۰ با آغاز انقلاب صنعتی، طراحی گرافیک نیز متحول شد و در سال ۱۸۰۰ اولین دستگاه چاپ و ۶۱ سال بعد اولین مؤسسه تزئینات هنری توسط ویلیام موریس افتتاح شد و پس از آن هم در سال ۱۸۶۹ اولین آژانس تبلیغاتی در بریتانیا مشغول به کار شد.
در سال ۱۹۲۲، اصطلاح طراحی گرافیک برای اولین بار در مقاله‌ای به قلم ادیسون دیگینز مطرح شد و بعد رشته‌ای به همین نام در آکادمی‌های هنر پدید آمد.
با انقلاب هنری، سبک‌های مختلفی در آثار هنری ظاهر شدند و تقریبا دو قرن بعد، با انقلاب دیجیتال در سال ۱۹۹۰ اولین نسخه ادوب فتوشاپ به بازار آمد که تحولی اعظیم در طراحی گرافیک را رقم زد.

انواع طراحی گرافیک و عناصر آن

در هنری که وابسته به خلاقیت است، می‌توان انواع مختلفی از آن را در هر کجا و هر دوره یافت. هنر گرافیک از عناصر مختلفی مانند رنگ‌ها، تایپوگرافی، خطوط، اندازه‌ها، فضاسازی‌ها، بافت‌ها و سلسله مراتب و هارمونی تشکیل شده است. هر یک از این عناصر می‌تواند به تنهایی و یا با ترکیب شدن با عناصر دیگر، جلوه جدیدی از گرافیک را به نمایش بگذارد.
طراحی گرافیک را می‌توان از منظرهای گوناگونی بررسی کرد؛ در ادامه مطلب با انواعی از منظرهای طراحی گرافیک آشنا می‌شویم.
• اساس طراحی گرافیک:
طراحی بر اساس تصویر
طراحان با توسعه تصاویر به اشکال گوناگون سعی می‌کنند پیام برند را به بهترین شکل به مخاطبان برسانند. تصاویر می‌توانند به شکل بی‌نظیری قدرتمند باشند و این به طراح کمک می‌کند تا با استفاده از ابزار مناسب، نه تنها پیام و اطلاعات، بلکه حالت‌ها و احساسات را به گروه هدف منتقل کند.
برای مثال همه می‌دانیم که فلفل تند است. تصویر فلفل و دانش ما از این موضوع باعث می‌شود تا تصور مناسبی از پیامی که درحال انتقال به ما است، داشته باشیم.
طراحی بر اساس تایپ
طراحان گاهی با تکیه بر حروف، کلمات و اعداد پیام را منتقل می‌کنند اما نحوه استفاده آن‌ها از این عناصر شکلی کاملا متفاوت نسبت به یک نویسنده دارد. برای طراحان همان اندازه که معنای کلمات مهم است، ظاهرشان نیز مهم است. آن‌ها با استفاده از تایپ‌فیس‌های مختلف از خواننده دعوت می‌کنند تا پیام متن را رمزگشایی کنند و همین فرایند سبب ماندگاری بیشتر پیام در ذهن خوانندگان می‌شود.
طراحی ترکیبی تصویر و تایپ
در حقیقت طراحان پلی میان کارفرما در سازمان و برند و جامعه هدف آن هستند. گاهی مخاطب آن‌قدر با برند آشنایی دارد که هر اندازه پیام را در دل طراحی نهفته کنید، متوجه آن خواهد و گاهی آن‌قدر ناآشناست که نیاز است برای رسیدن به پیام، او را راهنمایی کنید.
از این رو بهترین طراحی گرافیک دارای پیام متنی و تصویری هم‌زمان است تا ذهن مخاطب را درگیر کند، اما نه به اندازه‌ای که او را گیج کند.

سبک‌های طراحی گرافیک

گرافیک مینیمال:
سبک مینیمال یکی از پرطرفدارترین سبک‌های امروزی است. در این سبک تنها عناصر اصلی پیام وجود دارند و پالت رنگ محدودی دارند.
طراحی مینیمال در همه‌ی زمینه‌های گرافیک تبلیغاتی استفاده می‌شود و مهم‌ترین نکته در استفاده آن، انتخاب رنگ و المان‌های طراحی خطی مناسب است.
گرافیک ماکسیمال:
سبک ماکسیمال در طراحی گرافیک نقطه مقابل طراحی مینیمال است. این سبک متشکل از رنگ‌هایی مانند نارنجی و آبی و طرح‌های شلوغ و بی‌نظم است.
برندهاا معمولا زمانی به سراغ گرافیک ماکسیمال می‌روند که انتقال پیام برایشان اولویت اول نیست و بیشتر به دنبال جلب توجه مخاطبان هستند.
گرافیک فتورئالیسم:
در طراحی فتورئالیسم، طراح با به کارگیری عناصر و تصاویر واقعی، سعی می‌کند تا واقعی‌ترین گرافیک را خلق کند. این طراحی مناسب زمانی است که شما بخواهید واقعیت محصولتان را به مخاطب نشان دهید و به حقیقی بودن آن تأکید کنید.
گرافیک سه بعدی:
طراحی گرافیک سه بعدی، دارای عمق، حجم، نورپردازی و سایه خوبی است که بیشتر مورد استفاده برندهای بازی و کسب و کارهای آنلاین و دیجیتال قرار می‌گیرد. طراحی سه بعدی در گرافیک می‌تواند در هر زمینه‌‌ای مورد استفاده قرار گیرد؛ از طراحی لوگو و محتوای گرافیکی برای تبلیغات آنلاین تا طراحی نمادها و بنرها و دکمه‌های سایت‌ها.
گرافیک مسطح:
طراحی گرافیک مسطح با داشتن طرح‌های ساده و قابل فهم که به صورت دو بعدی طراحی می‌شوند، طرفداران بسیاری در میان برندهایی دارد که تنها انتقال واضح پیام برایشان اولویت دارد. طراحان گرافیک با به کار گرفتن بافت‌های ساده و سایه‌های حداقلی، طرحی ساده و بهینه و کاربرپسند خلق کنند.
گرافیک هندسی:
در این سبک از طراحی گرافیک، خروجی کار طرحی از اشکال متقارن و هندسی است و بیشتر در طراحی کارت ویزیت، طراحی پس‌زمینه برای اسلایدها یا پوسترها و طراحی لوگو استفاده می‌شود.
گرافیک مفهومی:
طراحی گرافیکی مفهومی در حقیقت خلق طرحی بر اساس مضمون و تفسیر طراح و صاحبان برند است که می‌خواهند آن را به گروه هدف خود انتقال دهند. این طرح معمولا نه آن‌قدر ساده است و نه آن‌قدر دور از ذهن و به این صورت مخاطب با تماشای آن و کمی تفکر، متوجه منظور می‌شود.
گرافیک لوکس:
در طراحی گرافیک لوکس، تلاش می‌شود تا اصالت و سادگی برند به نمایش درآید. برندهایی که از این سبک استفاده می‌کنند معمولا به دنبال جذب مخاطب از هر گروه و قشر نیستند و اقشاری را فرامی‌خوانند که به دنبال محصولات و خدمات گران‌قیمت هستند.
رنگ‌هایی که در طراحی گرافیک لوکس استفاده می‌شود شامل رنگ‌های سفید، مشکی و طلایی هستند و تا حد امکان ساده اما جلوه‌گر طراحی می‌شوند.

طراحی گرافیک در بازاریابی و تبلیغات

گرافیک دیزاین جنبه مهمی از بازاریابی و تبلیغات است. به گونه‌ای که ۴۰% از بازاریابان معتقدند بهترین ارائه محصولات و خدمات وابسته به طراحی گرافیک است. همچنین ۸۶% از بازاریابان گزارش کرده‌اند که بلاگ‌ها و پست‌هایی که دارای طراحی گرافیکی است، ۹۴% بیشتر از باقی بلاگ‌ها و پست‌ها دیده شده‌اند.
• طراحی گرافیک بازاریابی
در پروسه تولید محتوای بصری برای ارتقای محصولات و خدمات شرکت‌ها، شامل بسته‌بندی، بروشورها و طراحی وب‌سایت، مهم‌ترین هدف، ایجاد ارتباط مؤثر با مشتریان است و هنر گرافیک و خلاقیت و تمایز نکته کلیدی این امر هستند.
• طراحی گرافیک در تبلیغات
در پروسه تبلیغات، طراحی گرافیک مهم‌ترین نقش را دارد؛ زیرا برای طراحی بیلبوردها، تبلیغات چاپی مانند بروشور و تبلیغات آنلاین مانند لندینگ پیج‌ها و بنرها شما نیاز به هنر طراحی گرافیکی دارید تا به بهترین شکل پیامتان را به مخاطبان خود برسانید.
طراحی تبلیغات شما باید به گونه‌ای باشد که برای جامعه هدف جذاب و گیرا باشد و بتواند تأثیر حداکثری روی مخاطبانتان بگذارد تا آن‌ها را به اقدام برای آن چه شما گفته‌اید وادارد.
• طراحی گرافیک در روابط عمومی
همان‌طور که قبلا گفته بودیم، هدف طراحی گرافیک انتقال پیام به بهترین و مؤثرترین شیوه به مخاطبین است و این هدف در راستای اهداف تیم روابط عمومی هر سازمان است.
مردم خارج از شرکت شما به کمک طراحی گرافیک با شما آشنا می‌شوند و این امر برای برقراری ارتباط و اعتماد حیاتی است.همچنین، گرافیک مورد استفاده شما باعث ماندگاری و تحکیم هویت برندتان در ذهن جامعه هدف می‌شود که باید در مسیر تیم روابط عمومی باشد.

چگونه از طراحی گرافیک در تبلیغات استفاده کنیم؟

برای داشتن بهترین تبلیغ، باید دانش و اطلاعات کافی درباره‌ی کاری که قرار است انجام دهید داشته باشید. در هنگام استفاده از گرافیک دیزاین، این نکات را رعایت کنید تا به تأثیرگذاری طراحیتان بیفزایید.
• بدون استراتژی در راه گم می‌شوید!
قبل از شروع طراحی‌ها، حتما برای داشتن یک استراتژی کامل که بتواند اهداف و جامعه هدفتان را پوشش دهد، زمان کافی بگذارید. دقت کنید که با تسلط بر مسیر، شانس انحراف از راه اصلی کمتر و دقت و سرعت عمل شما بیشتر می‌شود. این به شما کمک می‌کند تا بدانید دقیقا به دنبال چه چیزی هستید و چه چیزهایی برای شما اولویت دارد.
داشتن استراتژی و چهارچوب‌ مشخص به طراح گرافیک نیز کمک می‌کند تا در مسیری که شما در ذهن دارید قدم بگذارد.
• سازگاری گرافیک کلید تثبیت برند شماست!
سازگاری در ساخت برند، حرف اول را می‌زند و طراحی گرافیک نیز از این قاعده مستثنی نیست. از رنگ‌های سازمانی، تایپوگرافی و تصویرسازی خود برندتان استفاده کنید تا هویت برند شما راحت‌تر در ذهن تلقی شود و به اعتمادسازی مشتری نیز کمک شود.
• سادگی جلب توجه می‌کند!
در دنیای بازاریابی، کم اغلب بیشتر است. از زیاده‌روی در هرچیزی در طراحیتان تا حد ممکن بپرهیزید.
از عناصر غیر ضروری و نوشته‌های طولانی اجتناب کنید و بر روی تمیزی و سادگی طراحی تمرکز کنید تا مخاطبان به درک بهتری از شما برسند و متوجه پیامتان شوند.
• یک عکس خوب معادل صدها کلمه است!
در دنیای تبلیغات یک عکس از هزاران کلمه بیشتر ارزش دارد. یک ارتباط بصری با کیفیت این امکان را به شما می‌دهد تا توجه مخاطبانتان را به راحتی جذب کنید. همچنین هرچه کیفیت تصویر بهتر و به یادماندنی‌تر باشد، مخاطبین علاقه بیشتری به کسب اطلاعات بیشتر درباره برند شما و محصولات و خدماتتان پیدا می‌کنند.
• امتحان کنید تا بی‌نقص شوید!
در هر کمپین تبلیغاتی، مهم است که طراحی‌هایتان را امتحان کنید تا به بهترین حالت آن برای دستیابی به هدفتان برسید. گاهی در عمل مشخص می‌شود که کارتان به چه اندازه چکش‌کاری و تغییرات نیاز دارد.
• سراغ حرفه‌ای‌ها بروید!
هر هنر و کاری، متخصصین و خبرگان خود را دارد. اگر به دنبال کیفیت تضمینی هستید، از تیمی کمک بگیرید که تجربه موفقیت در آن را دارد.
تیم طراحی گرافیک کانون تبلیغاتی کروشه، متشکل از حرفه‌ها و اساتید و ذهن‌های خلاقی است که آماده‌اند شما را در مسیر پیشرفت و ارائه برندتان، همراهی کنند.
برای اطلاعات بیشتر، می‌‌توانید همین حالا با کروشه در ارتباط باشید.

طراحی و خدمات چاپ

داشتن یک تیم طراحی گرافیک باتجربه ضروری است اما برای داشتن یک خروجی مناسب کافی نیست. اگر قصد چاپ طراحی‌ها را دارید باید از کسانی کمک بگیرید که دانش کافی و شناخت خوبی نسبت به انوع چاپ، تجهیزات، دستگاه‌های چاپ و همچنین توانمندی چاپخانه‌ها را در انواع چاپ را دارند.
تیم کروشه با تجربه بالای خود در این امر، آماده همراهی شما در تمامی مراحل چاپ دارد و با حساسیتی که در کیفیت و رنگ‌ها دارد می‌تواند نظارت این فرایند را بر عهده گیرد و شما را به خوبی راهنمایی کند.
مراحل سفارش چاپ به همراه طراحی گرافیک به چه صورت است؟
اگر مایل هستید تا علاوه بر سفارش طراحی گرافیک، از خدمات چاپ کانون تبلیغاتی کروشه نیز استفاده کنید، لازم نیست مراحلی جدا از ثبت سفارش طراحی گرافیکی تبلیغاتی را طی کنید.
تنها کافی‌ است در تماس با تیم بازاریابی، ذکر کنید که می‌خواهید چاپ خروجی طراحی شده را نیز به کروشه بسپارید. به این صورت با اتمام پروژه طراحی و با ارائه اطلاعات موردنظر مانند تعداد چاپ، جنس و نوع چاپ و… تیم کروشه با استعلام قیمت از چاپخانه‌ها، مناسب‌ترین و به صرفه‌ترین چاپخانه را برای شما در نظر می‌گیرد. سپس پیش‌فاکتور خدمات چاپ برای شما ارسال و در صورت تأیید، فایل‌ها به چاپخانه ارسال می‌شوند.
ناظرین چاپ کانون تبلیغاتی کروشه با حساسیت و دقت بالا کیفیت و رنگ‌های سازمانی و چاپ‌شده را بررسی می‌کنند و با تأیید آن‌ها، نسخه‌های چاپ شده به شما ارسال و ارائه می‌گردد.

 

ادامه مطلب

KOROSHEH

Advertising Agency

Frequently Asked Questions

سوالات پرتکرار

اگر بتوانید در نگاه اول تأثیر خوبی روی مخاطبان خود بگذارید، اعتماد اولیه را در آن‌ها ایجاد نموده‌اید. مهم است که بتوانید تمایز خود را نسبت به سایرین به خوبی نمایش دهید تا بتوانید خود را در ذهن آن‌ها ماندگار کنید. طراحی گرافیک اولین مرحله برای ایجاد تمام این امور است.

هویت بصری هر برند، عنصر اصلی در شناخته شدن برند و معرفی کسب و کار شما به مخاطبین بازار هدف کسب و کار شما است. هدف اصلی از طراحی هویت بصری، ایجاد ساختاری منسجم و همگون ظاهری از طریق درک فضای کاری شما در یک نگاه و همچنین انتقال پیام تصویری منطبق با اهداف برندسازی است تا جایی که همیشه در ذهن ذی‌نفعان خود باقی بمانید.

گاهی تبلیغات شما مخاطبین را به این وا می‌دارد تا به فروشگاه بیایند و محصول شما را خریداری کند اما تبلیغات در نقطه فروش می‌تواند تغییر دهنده بازی باشد! یک طراحی گیرا و جذاب می‌تواند مشتریان را به خود جذب کند و بر تصمیم آن‌ها در خرید تاثیر بگذارد.

هر هنر و کاری، متخصصین و خبرگان خود را دارد. اگر به دنبال کیفیت تضمینی هستید، از تیمی کمک بگیرید که تجربه موفقیت در آن را دارد. تیم طراحی گرافیک کانون تبلیغاتی کروشه، متشکل از حرفه‌ها و اساتید و ذهن‌های خلاقی است که آماده‌اند شما را در مسیر پیشرفت و ارائه برندتان، همراهی کنند.

طراحی گرافیک آنلاین شامل طراحی قالب و محتوا در سوشال مدیا (طراحی پست و استوری اینستاگرام، طراحی پست تلگرام)، طراحی پروفایل حرفه‌ای برای برند و کارمندان، طراحی وب‌سایت (طراحی بنر آنلاین، طراحی اسلاید سایت، طراحی لندینگ پیج) و‌طراحی اپلیکیشن است.

هر نوع طراحی و نحوه اجرای آن و همچنین میزان سفارشات در یک دوره معین در قیمت‌گذاری تاثیر می‌گذارد، به همین منظور برای دریافت لیست قیمت و مشاوره صحیح و دقیق، با مشاورین با تجربه کانون تبلیغاتی کروشه در تماس باشید.

Contact Us

.

ما از کوکی ها برای بهبود تجربه مرور شما و ارائه محتوا و تبلیغات شخصی سازی شده استفاده می کنیم. با ادامه استفاده از وب سایت ما، با استفاده از کوکی ها مطابق با خط مشی کوکی ما موافقت می کنید.