چرا آموزشگاهها و موسسه های آموزشی باید از دیجیتال مارکتینگ استفاده کنند؟ - 5.0 out of 5 based on 1 review

آیا می دانستید که موسسات آموزشی در میان برترین صنعت های جهان هستند که از شبکه های اجتماعی در استراتژی های مارکتینگتشان استفاده می کنند؟ براساس آمار موسسه تحقیقات بازار هند Bureau (IMRB)، جمعیت بزرگی ( نزدیک به 80%) از دانش آموزان و دانشجویان ( و والدینشان، به ویژه در هندوستان) از منابع آنلاین برای مطالعه در مورد موسسات آموزشی که به آن علاقه مند هستند، استفاده می کنند.


در این سناریو، یک تفکر هوشمندانه این است که با سرمایه گذاری بروی دیجیتال مارکتینگ اطلاعات مناسب به جامعه هدف خود برسانیم که از نظر آشنایی با فناوری های روز سطح دانش بالایی دارند. در حالیکه شیوه های قدیمی تبلیغات – بروشورها، سه لت، روزنامه ها – هنوز کارا هستند، یک استراتژی مطمئن و گسترده دیجیتال مارکتینگ می تواند به شکل قابل ملاحظه ای شانس دیده شدن موسسه های آموزشی در بین بخش های آموزشی بسیار رقابتی را افزایش دهد.

آمارهای برتر دیجیتال مارکتینگ برای شرکت های تولیدی - 5.0 out of 5 based on 1 review

شرکت های تولیدی به صورت سنتی به گسترش روابط تجاری اعتقاد دارند و این کار برای آن ها موثر است. چالش آن با ساختن برند همیشه یک روند فرصت سوز بوده است و برای طولانی مدت ارزش آن وقت را ندارد. با این وجود فناوری دیجیتال جدید و تکنیک های بازاریابی دیجیتالی  درب ها را به سوی جغرافیایی گشوده است که تا این لحظه هیچ کار باز نبوده است.

ما از تیم های فروش شرکت های تولیدی مختلف فهرست مشکلات ( pain point ) آن ها را خواسته ایم و آمارهای به دست آمده از آن را در اینفوگرافیک زیر برای شما آورده ایم تا بررسی کنید. چالش ها و مشکلات مارکتینگ محصولات تولیدی خود را با ما در میان بگذارید

نمایش ایموجی در تیتر تبلیغات ادوردز گوگل

چهارشنبه, 18 اسفند 1395 ساعت 18:32
نمایش ایموجی در تیتر تبلیغات ادوردز گوگل - 5.0 out of 5 based on 2 reviews

تبلیغات در گوگل ادوردز

آیا شکلک های Emoji به صورت کامل در تیتر تبلیغات Google adwords  قرار گرفته اند، این حدس و گمان به وجود آمده است که این امکان ممکن است به زودی برای تمام تبلیغ کننده در سراسر جهان مورد استفاده قرار گیرد.

اگرچه نمونه های قبلی از emoji در Adwords را قبلا دیده ایم اما به نظر می رسید به شکل یک راه گریز بود که به ترکیب کاراکترهای خاصی اجازه داده می شد از بررسی های گوگل عبور کنند. همینطور، هر استفاده ای که از emoji  انجام می شد بسیار کوتاه مدت بود.

با این وجود، دلیلی وجود دارد تا باور کنیم که این مرتبه، آن ها اینجا هستند تا باقی بمانند.

 

صفحه1 از43
تست
Contact Us

تماس با ما

: ستارخان، 100 متر پایین از تقاطع بهبودی، بن بست واعظی، پلاک 8، طبقه همکف
: 66503578-021 66501352-021
: 89784344-021
:
  با تشکر و سپاس،پیام شما ارسال شد.   پیام شما ارسال نگردید