حقایقی در مورد افزایش اینفلوئنسر مارکتینگ - 5.0 out of 5 based on 1 review

همانطور که می دانید استفاده از بازاریابی اینفلوئنسرها یا افراد سر شناس در شبکه های اجتماعی  رشد خوبی داشته است. در این اینفوگرافیک اینفلوئنسر مارکتینگ تلاش می کنیم علت محبوب شدن تاکتیک های این نوع بازاریابی را با جزییات بیشتری کاوش کنیم. بر اساس اینفوگرافیک منتشر شده توسط Influencer Marketing Hub ، هر دلاری که در این نوع بازاریابی صرف می شود بازگشت سرمایه گذاری متوسط 7.65 دلار را خواهد داشت. به همین خاطر است که برندها نیز به سراغ بازاریابی تاثیرگذاران می روند.  این اینفوگرافیک نشان می دهد که تعداد پلتفرم ها و آژانس های بازاریابی دیجیتال که در این حوزه فعالیت می کنند در دو سال 220 درصد رشد داشته اند. اینفلوئنسر مارکتینگ طبق گفته بازاریابان تاثیر 84 درصدی دارد. 55 درصد بازاریابان بر این باورند که بهترین مشتری های خود را از طریق همین  بازاریابی به دست آورده اند.

چگونه می توان یک ویراستار عالی استخدام کرد؟ - 5.0 out of 5 based on 1 review

با توجه به اهمیت حضور ویراستار در بازاریابی محتوایی که در وبلاگ آژانس تبلیغاتی کروشه قبلا منتشر شده بود این نکته حائز اهمیت است که ویراستار را چگونه استخدام کنیم ؟

خوب حالا که به استخدام ویراستار فکر می کنید و دلایل کافی برای انجام اینکار دارید باید بدانید چگونه می توانید یک فرد مناسب برای تیم خود استخدام کنید. برای آغاز کار،  توضیحات شغلی را کنار هم قرار  دهید و آن را در شبکه های اجتماعی پست کنید. زمانی که کاندید مورد نظر را پیدا کردید مطمئن شوید که موارد زیر را رعایت می کنید:

12 اشتباه رایج سئو که باید از آن ها اجتناب کنید - 5.0 out of 5 based on 2 reviews

سئو یکی از جنبه هایی است که در توسعه و انتشار سایت به درستی درک نمی شود.  ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ خود تا به حال  سایت های زیادی را سئو کرده ایم و شاهد مشکلات مختلفی در این زمینه بوده ایم. در این مقاله قصد داریم در مورد رایج ترین مشکلات سئو صحبت کنیم. پس همراه ما باشید.

صفحه1 از69
تست
Contact Us

تماس با ما

: ستارخان، 100 متر پایین از تقاطع بهبودی، بن بست واعظی، پلاک 8، طبقه همکف
: 66503578-021 66501352-021
: شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ الی ۱۸ | پنجشنبه ساعت ۹ الی ۱۴
:
  با تشکر و سپاس،پیام شما ارسال شد.   پیام شما ارسال نگردید