گوگل ادوردز را همانند یک بازیکن حرفه ای بسکتبال اجرا کنید - 5.0 out of 5 based on 1 review

نکات و استراتژی های مرتبط با   PPC که می تواند کمپین ادوردز شما را بهبود ببخشد.

زمانی که صحبت از گوگلAdWords می شود چه چیزی به ذهنتان خطور می کند؟

شاید اطلاعات و داده های بسیار، صفحات اکسل، تجزیه و تحلیل اولین چیزی است که به ذهنتان می رسد.

زمانی که در مورد ادوردز فکر می کنیم، معمولا انتخاب های مشتری و محدوده گزینه های این افراد به هنگام خرید همبرگر از شرکت معروفی همچون مک دونالد به ذهنم می رسد.

معمولا اقتصاد دان ها کالاهایی که به همراه یکدیگر فروش خوبی خواهند داشت را کنار هم قرار می دهند و به این ها کالاهای مکمل می گویند. مک دونالد نیز از این رویکرد برای فروش همبرگر و چیپس های خود به عنوان بهترین و عالی ترین مکمل استفاده کرده است.  چند بار همبرگر را بدون چیپس سفارش داده اید؟ شاید هیچ وقت.

همین نظریه در مورد جستجوی ادوردز و تبلیغات نمایشی نیز صدق می کند. اگر  تلاش می کنید در جستجوی طبیعی رتبه ای به دست آورید باید در تبلیغات نمایشی نیز حضور داشته باشید. اجزای ایده آل تبلیغاتی وجود دارد که همدیگر را به خوبی تکمیل می کنند و به دست آمدن نتایج عالی را تضمین می نمایند. با اینحال، نمی توان نظریه مرتبط با غذا را بر روی تبلیغات ادوردز نیز اعمال کرد. به همین خاطر سعی می کنیم از استراتژی شناخته شده بسکتبال در رقابت ادوردز استفاده کنیم.

پادشاه و ملکه دیجیتال مارکتینگ را بشناسید

یکشنبه, 15 مرداد 1396 ساعت 16:44
پادشاه و ملکه دیجیتال مارکتینگ را بشناسید - 3.0 out of 5 based on 2 reviews

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چرا باید بر روی تبلیغ کسب وکار خود سرمایه گذاری کنید در حالیکه محتوای عالی ایجاد کرده و به اشتراک می گذارید؟

 اگر هدف شما رشد کسب وکار و انتقال آن به سطح بعدی است، داشتن محتوای عالی و استفاده از بازاریابی محتوایی به تنهایی کافی نخواهد بود. قبل از اینکه چشمان خود را بر روی این موضوع ببندید باید مواردی را مدنظر داشته باشید.

اگر محتوا پادشاه ست، تبلیغات ملکه است. محتوا و تبلیغات جفت کامل و عالی هستند. در دیجیتال مارکتینگ بازاریابی محتوایی پادشاه و تبلیغات ملکه است.

تفاوت بین آژانس طراحی سایت و آژانس توسعه دهنده وب سایت در چیست؟ - 5.0 out of 5 based on 1 review

اگرچه این دو واژه در مکالمات روزمره به جای هم مورد استفاده قرار می گیرند اما زمانی که هر کدام از آن ها را به موارد خاص تجزیه می کنید متوجه می شوید که تفاوت های زیادی با هم دارند. اگر به دنبال طراحی یک سایت جدید هستید، درک تفاوت های بین آژانس طراحی سایت و شرکت توسعه دهنده سایت می تواند در زمان و انرژی شما صرفه جویی کند.

صفحه1 از58
تست
Contact Us

تماس با ما

: ستارخان، 100 متر پایین از تقاطع بهبودی، بن بست واعظی، پلاک 8، طبقه همکف
: 66503578-021 66501352-021
: 89784344-021
:
  با تشکر و سپاس،پیام شما ارسال شد.   پیام شما ارسال نگردید