نسخه آزمایشی!

روز تلاش بی‌وقفه

Begining

۱۳۹۱-۱۳۹۳

در اسفند ماه وقتی همه دنبال جمع بندی بودند، ما آغاز کرده‌ایم!
داستان ۳۶۵۰ روز تلاش بی وقفه را برای بیش از ۵ هزار نفر، رودرور تعریف کرده‌ایم، و حالا شما همراه ما در این داستان هستید. دیگر خیلی‌ها می‌دانند سوم اسفند یک‌هزار و سیصد و نود و یک، کسب و کاری کوچک، به قول امروزی‌ها کاملا استارتاپی، به نام کانون تبلیغاتی کروشه متولد شد. کروشه در ابتدای مسیر بزرگ نبود و خدمات زیادی هم نمی‌توانست ارائه بدهد، رقبایی قدیمی‌ و قدرتمند عرصه را در فضای آفلاین برای هر تازه واردی تنگ کرده بودند ، اما کروشه بلند پرواز، مصمم و هدفمند بود. تجربه‌های گذشته و کنجکاوی همیشگی میگفت در آن فضا راهی بهتر از بازاریابی آنلاین برای کروشه نوپا نبود. و این باعث شد که اولین قالب سایت کروشه در سال ۱۳۹۱ طراحی و از همان ابتدا با رویکرد بازاریابی محتوایی تمام مطالب بلاگ تدوین شود. خدمات طراحی و چاپ مورد دیگری بود که کروشه بر روی آن تمرکز داشت، چرا که مثل امروز معتقدیم زیربنای تمامی اقدامات عملی و تصویری ارتباطات و بازاریابی ایجاد واحدی خلاق و مجرب در زمینه طراحی گرافیک است.

Digital Marketing

۱۳۹۳-۱۳۹۸

کسب نتایج خوب برای کروشه در بازاریابی آنلاین، ما را به فکر ارائه این خدمات برای مشتریانمان انداخت و سال ۱۳۹۳ خدمت دیجیتال‌مارکتینگ به کروشه اضافه شد.
درک درست و عمیق از محتوا و همچنین تفکر و تجربه‌ای که در این موضوع به‌دست آورده بودیم، منجر به خلق مدل بازاریابی محتوایی مخصوص به خودمان در سال ۱۳۹۴ شد.[رونمایی در سال ۱۳۹۷] در این مدل یا رویکرد، معتقدیم حتی نشستن ما در جلسه نیز محتواست، چه برسد به کارت ویزیتی که رائه می‌دهیم و یا بیلبوردی که در اتوبان نصب می‌کنیم!
واحد دیجیتال مارکتینگ و همچنین تفکر بازاریابی محتوایی ما را به سمت ایجاد خدمات تولید ویدیو ،عکاسی و حتی طراحی گرافیک بر اساس دیدگاه کاملا محتوا محور و با یکپارچگی در تمام لایه‌های اجرایی،سوق داد.

Marketing Communication

۱۳۹۸-۱۴۰۲

اما نقطه عطف این تغییر و تحولات در سال ۱۳۹۸ بود. کمی مانده به بحران جهانی کرونا. هر آنچه که از مارکام قبلا شنیده بودیم را با دقت بیشتری زیر ذره‌بین قرار دادیم تا بتوانیم برای بازاریابی و برندینگ مشتریان خود، اقدامی اساسی‌تر و ماناتر انجام دهیم که خدمات ما فقط در تولید یک ویدیو یا یک طرح و حتی یک کپی‌رایت خلاصه نشود.

یک دهه فعالیت کروشه، سرشار از تجربه و درس بود و است.به احترام مشتری و فرصت‌هایی که به راحتی از دست می‌رود، تمام کارهایی که انجام نمی‌دهیم را شفاف بیان کنیم تا مسیری هموارتر، برای پیشبرد اهداف بوجود آوریم.

۱۴۰۳ تا ادامه

دهه دوم فعالیت حرفه‌ای کانون تبلیغاتی کروشه، مبتنی بر ارتباطات بازاریابی [MarCom] با تمرکز بر دانش جهانی و تجربه عملی در کسب وکارهای داخلی خواهد بود.
همیشه از صمیم قلب در کنار همه مشتریان خود ایستاده‌ایم و این اعتقاد را به آن‌ها منتقل می‌کنیم که همه ما دور یک میز نشسته‌ایم نه روبروی یکدیگر! حتی با آن‌هایی که همکاری نداشته‌ایم.

تیم کروشه

Join Us

به تیم ما بپیوندید

صمد طاهری

بنیان‌گذار و رئیس هیئت مدیره

مریم حسینی

مدیر عامل

مهدی رحیمی‌فرد

عضو هیئت مدیره

زمان شاید باشد اما فرصت همیشگی نیست!

ما در کروشه تخصص را ارج می‌نهیم و اخلاق حرفه‌ای را الویت می‌دانیم. از اینکه کروشه را برای آینده خود انتخاب می‌کنید، سپاسگزاریم.

بارگذاری رزومه [فایل Word یا PDF]

We're Proud Of You

تالار افتخارات کروشه

مشتریان، سرمایه‌هایی هستند که با وجودشان کروشه شکل و معنا گرفته است و ما مفتخریم در طی این سال‌ها، تالار افتخارات کروشه، مجموعه‌ای از نام‌هایی‌ست که در مسیر بازاریابی، تبلیغات و برندینگ همراهشان بوده و خواهیم بود.

افتخار بعدی ما شمایید

ما از کوکی ها برای بهبود تجربه مرور شما و ارائه محتوا و تبلیغات شخصی سازی شده استفاده می کنیم. با ادامه استفاده از وب سایت ما، با استفاده از کوکی ها مطابق با خط مشی کوکی ما موافقت می کنید.