نسخه آزمایشی!

بسته‌بندی واستر گرین

Vaster Green

agricultural inputs

شرکت واستریوشان ماد با برند تجاری واسترگرین، با داشتن متخصصان علوم مختلف کشاورزی و شیمی و همچنین داشتن آزمایشگاه کاملا مجهز به دستگاه های پیشرفته جهت کنترل کیفی محصولات تولیدی و داشـتـن مجوز از سازمان حفظ نباتات کشور وگواهینامه واحد تحقیقات و توسعه (R&D ) از سازمان
صنعت و معدن، از سال ۱۳۸۸ مـفتـخـر بـه تولید نهاده های کشاورزی در ایران می باشد. در حال حاضر شرکت علاوه بر تولید انواع سموم دفع آفات نباتی،اقدام به تولید انواع فرمولاسیونهای کودهای پودری و مایع نموده است.

گالری تصاویر

[فرایند همکاری]

هم‌اَندیشی

در ابتدای هر پروژه ما به همراه مشتریان کروشه درباره فعالیت‌های آتی هم‌اندیشی  می‌کنیم. در طی این هم‌اندیشی سعی می‌کنیم با مشتریان به یک ادبیات مشترکی دست پیدا کنیم؛ همچنین سعی می‌کنیم به درک کافی از کسب‌و‌کار و مخاطبان آن هم برسیم.

تعیین بودجه و ددلاین

پس از هم‌اندیشی و مشخص کردن رویکرد‌های پروژه نوبت به تعیین بودجه و ددلاین می‌رسد. در این مرحله از همکاری ما بر اساس استراتژی‌ها بودجه پروژه را تخمین می‌زنیم. سپس بر طبق فعالیت‌ها ددلاین‌های پروژه را مشخص می‌کنیم.

تحقیق و توسعه

در آخرین گام فرآیند همکاری ما سراغ اجرا می‌رویم.  در این گام شروع به تحقیق درباره‌ها مشتریان و رقبا می‌کنیم؛ همچنین استراتژی و برنامه‌ها را طراحی می‌کنیم. در نهایت شروع به اجرا فعالیت‌ها می‌کنیم.

نظرات مشتریان

ما از کوکی ها برای بهبود تجربه مرور شما و ارائه محتوا و تبلیغات شخصی سازی شده استفاده می کنیم. با ادامه استفاده از وب سایت ما، با استفاده از کوکی ها مطابق با خط مشی کوکی ما موافقت می کنید.