Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

در این ویدیو خیلی خلاصه پاسخ سوال بالا داده شده و همچنین در مورد نقش ارتباطات بازاریابی در یکپارچه‌سازی فعالیت‌های تبلیغات و روابط عمومی صحبت شده است.
دنیای ارتباطات امروز نیاز به رویکرد متفاوت و جدید دارد که انعطاف بیشتری را برای کسب و کارها بوجود بیاورد تا بتوانند در ذهن و قلب مشتریان‌شان جایگاه خود را تثبیت کنند.
در کروشه از طریق مشاوره و اجرای مارکام این امکان را برای برندها بوجود می‌آوریم تا کانال‌های ارتباطی مناسب و متناسبی را انتخاب کنند تا پیام‌شان دقیق و تاثیرگذار به مخاطب هدف‌شان برسد.

مارکام از ترکیب دو کلمه مارکتینگ و کامیونیکیشن به وجود آمده که به ارتباطات بازاریابی ترجمه شده است. در این روش یا سیستم به صاحبین کسب‌وکار کمک می‌شود تا هر آنچه که به عنوان هویت برند در ذهن خودشان خلق کردند از طریق پیام درست به یک تصویر برند متناسبی در بازار هدف یا مخاطبان اصلی‌اش برسد. ارتباطات بازاریابی از طریق دو بازوی اصلی خودش یعنی روابط عمومی و تبلیغات کمک می‌کند برندها در جایگاه درستی در ذهن و مخاطبین خودشان قرار گیرند.

تفاوت عمده ارتباطات بازاریابی یا مارکام با بقیه مدل ها در این است که سرعت پاسخ‌دهی در تمام فضاهای کانال‌های ارتباطی بالاتری دارد؛ همچنین می‌تواند انعطاف بیشتری نسبت به تمام تغییر و تحولات بازار و حتی اقدامات رقبا داشته باشد. در مرحله بعدی درباره شش گام اصلی مارکام با شما صحبت خواهیم کرد که مطمئناً تمام اقداماتی که در حوزه بازاریابی و ارتباطات انجام می‌دهید اثربخش‌تر و کاراتر خواهد کرد.

شما می‌توانید از خدمات مارکام کروشه استفاده کنید.

ما از کوکی ها برای بهبود تجربه مرور شما و ارائه محتوا و تبلیغات شخصی سازی شده استفاده می کنیم. با ادامه استفاده از وب سایت ما، با استفاده از کوکی ها مطابق با خط مشی کوکی ما موافقت می کنید.