حس واقعی کمک کردن

سه شنبه, 19 آذر 1392 ساعت 09:42
به این مقاله امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

حس واقعی کمک کردن

در وهله اول قصدم این بود که تصویر ( پوستر تبلیغاتی ) بالا را فقط در بخش دیدنی‌ها – عکس، قرار بدهم. یک تیتر و تمام. اما با کمی دقت بیشتر به نتیجه رسیدم که برای آن یک متن کوتاه اضافه کنم و در بخش خواندنی‌ها استفاده شود.( اگر وقت اجازه دهد و بیشتر از آن حوصله، از این به بعد در مورد تبلیغاتی که به نظرم می‌توانم حرفی برای گفتن داشته باشم، توضیحاتی خواهم داد – که صرفاً عقاید شخصی است و به قول دوستی، قابل بهبود. )

مقوله تبلیغات خوب و موثر در جامعه خیرین و موسسین آن، بحثی است که کمتر به آن پرداخته اند، به‌جز از یکی دو مورد و یا موسسه موفق، تبیلغات چشمگیری نداشته ایم. شما در این تصویر حس واقعی کمک کردن را به وضوح می‌بینید، مطلبی که در تبلیغات برخی از تولید‌ی‌ها به دفعات شنیده‌اید، از تولید به مصرف!

در تصویر بالا کاملا ملموس به شما نشان می‌دهد که برای چه اقلام یا خدماتی کمک‌های شما صرف خواهد شد، موضوعی که کمتر در موسسات ایران به آن توجه کرده‌اند یا اصلا اعتنایی به این مقوله نداشته‌اند، نکته حائز اهمیتی که وجود دارد این است که، همیشه برای کسانی که حتی در مورد یک کار خیر، پولی یا وقتی صرف می‌کنند، مهم است که بدانند برای چه کسی؟ برای چه چیزی؟ برای کجا؟ وقت و هزینه می‌دهند. در کل می‌توان گفت: یا تبلیغ کرده‌اند یا بازاریابی و یا فروش در حالی که این تصویر به ما یادآور می‌شود، موسسات ما باید هم تبلیغ،هم بازاریابی و هم فروش را داشته باشند. همین.

صمد طاهری

خواندن 695 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 07 دی 1393 ساعت 19:43


پرسش و پاسخ های تکمیلی مقاله

کارشناسان و مشاوران آژانس تبلیغاتی کروشه در اولین فرصت به صوالات و نظرات شما پاسخ خواهند داد و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد


جهت دریافت آخرین مطالب،عکس‌ها، تیزر‌ها و ... تبلیغاتی، مقالات بازاریابی و روابط عمومی عضو شوید.

تست
Contact Us

تماس با ما

: ستارخان، 100 متر پایین از تقاطع بهبودی، بن بست واعظی، پلاک 8، طبقه همکف
: 66503578-021 66501352-021
: شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ الی ۱۸ | پنجشنبه ساعت ۹ الی ۱۴
  با تشکر و سپاس،پیام شما ارسال شد.   پیام شما ارسال نگردید