سلام، من لابی هستم از آشنایی‌تون خوشبختم!!!

شنبه, 14 دی 1392 ساعت 01:50
به این مقاله امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

سلام، من لابی هستم از آشنایی‌تون خوشبختم!!!

یک لابی زیبا که مهمان‌های شما اصلا خسته نمی شن هر چه قدر هم منتظر بمونند ! لابی یا هر فضای انتظاری که شما برای کسانی که به دیدن شما می‌آیند مانند اولین برخورد میمونه برای آشنایی دو فرد، حال اینجا با یه تغییر شخصیتی کوچیک، باید گفت: آشنایی یک فرد با شرکت شما که در اینجا لابی نقش مهمی در اولین برخورد داره.

یک چیدمان ساده، خلاقانه ولی موثر که واقعا در بسیاری از موارد متراژ مطرح نیست ( گر چه فضای بیشتر امکانات بیشتری هم میده اما نه صد در صد، فضای بیشتر برای آدما‌هایی که بلد نیستد از اون به نحو خوبی استفاده کنند اتفاقا نتیجه عکس داره! ) باعث کاهش ترس یا اظطرابی  و یا عصبانیت فرد هنگام ورود بشه، ایجاد یک فضا با نور کافی رنگ آمیزی مناسب و ... ( البته یک نکته مهم فراموش نشه، همه حرفای بنده بر این اساس و عقیده هستش که برخورد و رفتار کارکنان خوب و صمیمانه هستش و این دکوراسیون مکملی برای کامل کردند برخورد اول یه فرد با مجموعه شماست )

نکته هایی که بالا اشاره شد نظر شخصی بنده بود که حداقل شاید بیش از 100 لابی یا اتاق انتظار رو دیدم، شرکت‌های کوچیک، شرکت‌های اسم و رسم‌دار، سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی و مراکز درمانی و بهداشتی ( این مورد مراکز درمان و بهداشت که هم برخورد کارکنان خیلی مهمه و هم دکوراسیون.توضیح واضحات ندم، شما میدونید چی میگم. همین.) چند مورد نادر که اونم باز به نظر بنده چشم‌گیر نبود. شما اگر با بنده موافق یا مخالفید بفرمایید... راستی در آینده در مورد علم چیدمان حرفای بیشتری خواهیم زد البته یا بصورت کلاس‌های مجازی یا بصورت یه سری مطالب دنباله‌دار.

صمد طاهری

 

خواندن 799 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 07 دی 1393 ساعت 19:40


نوشتن دیدگاه


جهت دریافت آخرین مطالب،عکس‌ها، تیزر‌ها و ... تبلیغاتی، مقالات بازاریابی و روابط عمومی عضو شوید.

تست
Contact Us

تماس با ما

: ستارخان، 100 متر پایین از تقاطع بهبودی، بن بست واعظی، پلاک 8، طبقه همکف
: 66503578-021 66501352-021
: شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ الی ۱۸ | پنجشنبه ساعت ۹ الی ۱۴
  با تشکر و سپاس،پیام شما ارسال شد.   پیام شما ارسال نگردید