دکمه فراخوانی Call to action در دیجیتال مارکتینگ

سه شنبه, 31 مرداد 1396 ساعت 17:01
به این مقاله امتیاز دهید
(1 رای)
دکمه فراخوانی Call to action در دیجیتال مارکتینگ - 5.0 out of 5 based on 1 review

آیا تا به حال برایتان پیش آمده است که به منظور خواندن یک مقاله خبری به دنیای وب سری بزنید و سی دقیقه بعد ، خود را در حال تماشای ویدئوی یوتیوب یا جستجو در ویکی پدیا برای شناخت یک شهر ایتالیایی بیابید؟ 

بله این موارد ممکن است در برنامه کاری شما نباشد اما به آن ارجاع داده می شوید. دنیای محتوای آنلاین تمایل انسان ها برای تغییر توجه ما به مسیرهای جدید و پیش بینی نشده را تقویت می کند.

تنها یک کلیک می تواند شما را از یک مکان به مکان دیگر ببرد  و ذهن شما را وارد یک موضوع کاملا متفاوت سازد. حدس بزنید در این شرایط چه اتفاقی خواهد افتاد؟

هر کسی ( ناشران و رسانه ها، سازمان ها و کسب وکارها، هنرمندان و وبلاگ نویسان)  برای گرفتن این کلیک با سایرین رقابت می کنند. به عنوان یک بازاریاب یا صاحب کسب وکار، باید  بتوانید در این دنیای جدید زنده بمانید. همانطور که می دانید Call to action ها ابزارهای مفیدی هستند که در این شرایط به شما کمک خواهند کرد.  این گونه موارد قدرت کافی برای جلب توجه افراد و هدایت آنها به موضوعات جدید را دارند.

یک Call to action ، تصویر یا متنی است که  بازدید کننده را تشویق می کند فعالیتی همچون اشتراک در خبرنامه، بازدید از وبینار یا دموی محصول را انجام دهد. CTA باید افراد را به سمت صفحات فرود هدایت کند که در آن اطلاعات تماس بازدید کننده برای بازاریابی جمع آوری می گردد. به همین خاطر، یک CTA موثر منجر به تولید سرنخ های بسیار و تبدیل آن  به مشتری می شود.

خواندن 125 دفعه


پرسش و پاسخ های تکمیلی مقاله

کارشناسان و مشاوران آژانس تبلیغاتی کروشه در اولین فرصت به صوالات و نظرات شما پاسخ خواهند داد و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد


تست
Contact Us

تماس با ما

: ستارخان، 100 متر پایین از تقاطع بهبودی، بن بست واعظی، پلاک 8، طبقه همکف
: 66503578-021 66501352-021
: شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ الی ۱۸ | پنجشنبه ساعت ۹ الی ۱۴
  با تشکر و سپاس،پیام شما ارسال شد.   پیام شما ارسال نگردید