9 گام برای یک بازاریابی یکپارچه و کمپین های تبلیغاتی - بخش آخر

یکشنبه, 03 مرداد 1395 ساعت 15:44
به این مقاله امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

بخش اول

6. دقت، چقدر برای تجزیه و تحلیل شما مهم است؟
اگر بر اساس مجموعه ای از داده ها تصمیم گیری می کنید، دقت بسیار مهم است. محتوای رسانه های اجتماعی که برای تجزیه و تحلیل از آنها استفاده می کنید ممکن است دارای داده های نامناسب همچون اسپم، مطالب تکراری و تبلیغات آزاردهنده باشد. ایا فروشندگان آنالیتیک رسانه های اجتماعی از یادگیری ماشینی، زبان طبیعی یا آنالیتیک متنی استفاده می کنند؟ برخی از فروشندگان دقت بهتری نسبت به سایرین دارند. همچنین اگر فروشنده ای ادعا کرد که پوشش دهی بیشتری نسبت به سایر افراد دارد باید نگاه دقیق تری نسبت به ماجرا داشته باشید. قبل از اینکه اعداد و ارقام را باور کنید؛

 از داده های موجود برای تجزیه و تحلیل شرایط استفاده کنید. راز کوچکی که در پشت آنالیتیک های رسانه اجتماعی وجود دارد این است که توجه ضعیف به کیفیت می تواند باعث ایجاد توهم پوشش دهی بهتر شود زیرا تعداد پست ها و منابع بالاتر می رود. در نهایت باید بدانید که محصول مورد نظر از چه زبانی پشتیبانی می کند؟ اگر یک شرکت جهانی هستید ، توانایی تجزیه و تحلیل زبان های بین المللی با دقت زیاد یک بخش مهم و ضروری استراتژی تجاری شما خواهد بود.

7. موقعیت شما چگونه است؟
پیام رسانی یک موضوع ذهنی است. اما روش هایی نیز برای ایجاد یک پیام رسانی خوب وجود دارد. این روش ها به همراه درک صحیح از مشتری خواهد بود. خریداران شما چه کسانی هستند؟ همچنین باید بدانید برند شما چگونه است و چه جایگاهی دارد. در نهایت رقبای خود را باید تجزیه و تحلیل کنید. محصولات شما چقدر با محصولات دیگر فرق دارد؟ برند شما چگونه خود را متمایز می کند؟اگر رقبای خود را به درستی نشناسید نمی توانید خودتان را متمایز کنید یا یک پیام موثر ایجاد نمایید.

8.آیا بررسی های لازم را انجام داده اید تا بتوانید در زمان واقعی عکس العمل مناسبی داشته باشید؟
بعد از اینکه کمپین تبلیغاتی خود را آغاز کردید و آن را انجام دادید باید به فکر بررسی باشید. شما می توانید از راه حل هوش اجتماعی برای بررسی دقیق کلمات کلیدی مرتبط با کمپین خود و مشاهده نتایج موجود استفاده کنید. اعلان هایی را برای هر نوع تغییر معمولی ایجاد نمایید تا به تیم اجرایی شما اجازه دهد در زمان واقعی تصمیمات آگاهانه بگیرند. شما می توانید از رسانه اجتماعی برای افزایش مشارکت و سرعت تصمیم گیری استفاده کنید. اگر طرح های نوظهور در مکالمات را مشاهده می کنید، می توانید در زمان واقعی نسبت به شرایط بحرانی و فرصت ها واکنش نشان دهید. شما می توانید وارد پیام رسانی شوید و مخاطبان جدید برای خود پیدا کنید. با استفاده از ابزارهای تعاملی با فرآیندهای تایید ، جریانات کاری و صف بندی شما می توانید کارمندان خود را نیز درگیر کنید.

9.تاثیر کلی کمپین تبلیغاتی را بسنجید و سپس آن را بهبود ببخشید
هیچ شکی نیست که مدیران اجرایی شرکت ها انتظار دارند نتایج قابل اعتماد و بازده سرمایه گذاری بیشتری از کمپین های تبلیغاتی دریافت کنند. بعد از اینکه کمپین شما تمام شد، باید مجموعه ای از معیارها را داشته باشید تا بتوانید با تیم اجرایی خود به اشتراک بگذارید. چیزی که اندازه می گیرید به استراتژی اولیه شما بستگی دارد. اگر هدف شما به دست اوردن سرنخ های با صلاحیت بود باید از معیارهای موجود در بازاریابی و سیستم فروش برای اندازه گیری نتایج استفاده کنید. با استفاده از راه حل هوش تجاری، قادر خواهید بود تاثیر کلی کمپین را نسبت به طبقه بندی و معیارهای تاریخی اندازه گیری کنید. شما می توانید مکالمات را بررسی کنید تا بینش عمیق تری نسبت به احساسات و رفتار مشتری داشته باشید. به یاد داشته باشید که برای بهبود کمپین خود باید نواحی موجود را به خوبی شناسایی کنید. اینکار به شما اجازه می دهد مشتریان جدیدی را هدف قرار دهید و استراتژی موجود را بهبود ببخشید. داشتن یک استراتژی بازاریابی دیجیتال برای کمپین ها می تواند به شما در دست یافتن به اهداف تجاری کمک کند، برای رسیدن به این مقصود کافیست فقط فرم مشاوره دیجیتال مارکتینگ کروشه را پر نمایید.

 

 

خواندن 537 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 03 مرداد 1395 ساعت 16:04


نوشتن دیدگاه


تست
Contact Us

تماس با ما

: ستارخان، 100 متر پایین از تقاطع بهبودی، بن بست واعظی، پلاک 8، طبقه همکف
: 66503578-021 66501352-021
: شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ الی ۱۸ | پنجشنبه ساعت ۹ الی ۱۴
  با تشکر و سپاس،پیام شما ارسال شد.   پیام شما ارسال نگردید