نقش ارزیابی و تجزیه و تحلیل منظم در بازاریابی

دوشنبه, 18 ارديبهشت 1396 ساعت 17:23
به این مقاله امتیاز دهید
(1 رای)
نقش ارزیابی و تجزیه و تحلیل منظم در بازاریابی - 5.0 out of 5 based on 1 review

ما می توانیم مخاطبان خود  را شناسایی کنیم، رویکردها و روندها را بشناسیم و الگوهای رفتاری  و عادت های خرید را تشخیص دهیم.  در این شرایط قادر خواهیم بود  با مشتریان خود به صورت مستقیم و موثر تعامل داشته باشیم.  با ظهور فناوری های جدید رسانه ای، بازاریابان دسترسی بیشتری به داده ها و آنالتیکس( تجزیه و تحلیل)  کاربران دارند.

برنامه های مرتبط با تجزیه و تحلیل می تواند بینش بسیار خوبی به بازاریابان بدهد اما این ثروت از داده ها هزینه زیادی در برخواهد داشت. اطلاعات بسیار زیادی وجود دارد که بازاریابان  باید با آنها درگیر شوند و همین امر ممکن است موجب سردرگمی آنها شود.

زمانی که صحبت از بازاریابی به میان می آید، باید بتوانید معیارهایی که به تشخیص موارد کارساز کمک می کند را بررسی کنید و روش های بهبود آن را بیابید. زیبایی ارزیابی و تجزیه و تحلیل منظم این است که به شما کمک می کند کار بعدی که باید انجام دهید را شناسایی نمایید. به جای اتخاذ تصمیمات کورکورانه در مورد نحوه ادامه کار با یک برنامه خاص یا تمرکز بر روی یک کانال ، تجزیه و تحلیل داده  بینشی را در اختیار شما قرار می دهد که برای اتخاذ تصمیمات هوشمندانه مفید است.

رابرت بلیک متخصص بازاریابی  در بحث های لینکداین  خود می نویسد:  روزهایی که تبلیغات را بر روی کاغذ اجرا می کردیم و فروش از طریق این روش افزایش می یافت تمام شده است.  در حال حاضر می توانیم مخاطبان خود را شناسایی کنیم، رویکردها و روندها را بشاسیم و الگوهای رفتاری  و عادت های خرید را تشخیص دهیم.  در این شرایط قادر خواهیم بود  با مشتریان خود به صورت مستقیم و موثر تعامل داشته باشیم.

خواندن 123 دفعه


نوشتن دیدگاه


تست
Contact Us

تماس با ما

: ستارخان، 100 متر پایین از تقاطع بهبودی، بن بست واعظی، پلاک 8، طبقه همکف
: 66503578-021 66501352-021
: شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ الی ۱۸ | پنجشنبه ساعت ۹ الی ۱۴
:
  با تشکر و سپاس،پیام شما ارسال شد.   پیام شما ارسال نگردید