اس ام اس تبلیغاتی نزدیک خط پایان

پنج شنبه, 17 تیر 1395 ساعت 19:09
به این مقاله امتیاز دهید
(1 رای)
اس ام اس تبلیغاتی نزدیک خط پایان - 2.0 out of 5 based on 1 review

9 میلیون تقاضا برای لغو پیامک تبلیغاتی در 75 روز

مدتی است پیامک های تبلیغاتی به کابوسی برای بسیاری از کاربران تلفن همراه تبدیل شده و آسایش را از آنان سلب نموده است، و از طرف دیگر برخی شرکتها به دلیل قیمت مناسب به استفاده بی رویه از این گونه اطلاع رسانی روی آورده اند و سیل پیامک های را در ساعات مختلف شبانه روز به سمت مخاطبان خود یا بصورت BULK روانه می کنند.

25 فروردین ماه امسال صادق عباسی شاهکوه معاون بررسی‌های فنی و صدور پروانه رگولاتوری از آغاز به کار سامانه متمرکز 800، به دلیل نارضایتی اعلام شده از سوی مردم و به منظور حفظ حقوق مشترکان خبر داد .و چند روز گذشته حسین فلاح جوشقانی سرپرست معاونت نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی در فعالیت این سامانه به خبرگزاری ایرنا گفت:" پس از اطلاع رسانی صورت گرفته از سوی اپراتور اول، تاکنون یک میلیون و 57 هزار سرویس پیامک ارزش افزوده و سه میلیون و 372 هزار و 776 پیامک تبلیغاتی لغو شده است.وی شمار سرویس های لغو شده در اپراتور دوم (ایرانسل) را 10 میلیون و 533 هزار و 455 مورد عنوان کرد و افزود: پیامک های تبلیغاتی لغو ایرانسل شده پنج میلیون و 390 هزار و 613 مورد بوده است.
فلاح جوشقانی اضافه کرد: اپراتور سوم (رایتل) نیز ارسال 38 هزار سرویس پیامکی و 48 هزار پیامک تبلیغاتی را لغو کرده است."
این حجم درخواست برای توقف ارسال پیامک تبلیغاتی از طرف مخاطبان نشان از آن دارد که شرکتها برای اطلاع رسانی ارزان قیمت در خصوص کسب و کار خود بجای ارسال هرزنامه و آزار مشتریان می بایست از راهکارهای دیگری چون تبلیغات هدفمند در فضای مجازی  -  بازاریابی دیجیتال - بهره بگیرند.

پس از خواندن این خبر اگر هنوز راهکار مناسب و روش صحیحی را جایگیزین نکرده اید، با مراجعه به فرم مشاوره دیجیتال مارکتینگ، درخواست خود را ثبت نمائید تا در اولین فرصت با شما تماس حاصل شود .

خواندن 365 دفعه آخرین ویرایش در پنج شنبه, 17 تیر 1395 ساعت 19:29


پرسش و پاسخ های تکمیلی مقاله

کارشناسان و مشاوران آژانس تبلیغاتی کروشه در اولین فرصت به صوالات و نظرات شما پاسخ خواهند داد و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد


تست
Contact Us

تماس با ما

: ستارخان، 100 متر پایین از تقاطع بهبودی، بن بست واعظی، پلاک 8، طبقه همکف
: 66503578-021 66501352-021
: شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ الی ۱۸ | پنجشنبه ساعت ۹ الی ۱۴
  با تشکر و سپاس،پیام شما ارسال شد.   پیام شما ارسال نگردید