17 کنفرانس برتر دیجیتال مارکتینگ در سال 2017

شنبه, 25 دی 1395 ساعت 09:10
به این مقاله امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

حتما همه ما تا به امروز متوجه نقش پررنگ فضای آنلاین و بازاریابی آنلاین و تاثیر آن بر ارتباط دو طرفه با مشتریان شده ایم به دلیل اهمیت بالا و خدمات دیجیتال مارکتینگ  کانون تبلیغاتی کروشه تصمیم گرفتیم تا 17 همایش و کنفرانس برتر سال 2017 را در قالب یک جدول و برنامه زمانی برای شما انتشار دهیم.

شرکت تبلیغاتی  ما در این همایش ها و کنفرانس ها می تواند راهکارها و روش های نوین بازاریابی دیجیتال را برای کسب و کار و سازمان شما به ارمغان بیاورد.

 

ConferenceDateLocation
SearchLoveFebruary 23-24; June 5-6; October 16-17San Diego; Boston; London, UK
DomopaloozaMarch 21-24Salt Lake City
ConversionXL LiveApril 5-7San Antonio
Hero ConfApril 18-20; October 23-25Los Angeles; London, UK
Marketing UnitedApril 19-21Nashville
Marketing NationApril 23-26San Francisco
C2 MontrealMay 24-26Montreal, QC
WistiaFestJune 11-13Boston
Unbounce Call To Action ConferenceJune 25-27Vancouver, BC
MozConJuly 17-19Seattle
Content Marketing WorldSeptember 5-8Cleveland
Dmexco ConferenceSeptember 13-14Cologne, DE
INBOUNDSeptember 25-28Boston
B2B ForumOctober 3-6Boston
RD SummitNovember 2017Brazil
DreamforceNovember 6-9San Francisco
Internet SummitNovember 15-16Raleigh
AdvocampDecember 6-8San Francisco

1. SearchLove: February 23-24 (San Diego) | June 5-6 (Boston) | October 16-17 (London)

SearchLove یک آژانس بازاریابی آنلاین است. همانطور که از نام این کنفرانس مشخص است در خصوص بازاریابی موتورهای جستجو SEO و موارد PPC و تولید محتوا و بازاریابی محتوایی نکات و مطالب مفیدی ارائه خواهد شد بعد از این کنفرانس دو روزه شما تاکتیک هایی برای بدست آوردن رتبه بالاتری در موتورهای جستجو بدست خواهید آورد.

مقاله پیشنهادی کروشه به شما  هزینه سئو را چگونه در نظر بگیریم؟  که در رابطه با متخصص سئو میباشد.

 

 

2. Domopalooza: March 21-24 (Salt Lake City)

این رویداد یکی از بهترین و پرارزش ترین رویدادها در لیست می باشد چرا که از یک پلت فرم مدیریت کسب و کار و بازاریابی آنلاین مبتنی بر داده مطالب بسیار مفیدی ارائه خواهد شد .

 

 

3. ConversionXL Live: April 5-7 (San Antonio)

Conversion وب سایتی است که با پخش ویدئو های کاربردی و مهم به بهینه سازی نرخ تبدیلات ، طراحی UX   و digital analytics در وب سایت شما کمک می کند و راهکارهای زیادی در این زمینه ارائه می دهد.

در این همایش به بازاریابان آنلاین و مدیران دیجیتال مارکتینگ با موضوعات و رویدادهای در نظر گرفته کمک خواهد شد تا زودتر به اهداف نهایی خود  در سازمان جامعه عمل بپوشانند. این رویداد سه روز تمام طول می کشد. و مقدار زیادی از زمان برای دریافت مشاوره کارشناسان برای کسب و کارهای شرکت کنندگان و افزایش ranking آنان صرف خواهد شد.هدف اصلی این رویداد شبکه سازی و ساخت ارتباطات قوی با افراد شرکت کننده بود.

 

 

4. (Hero Conf: April 18-20 (Los Angeles)  | October 23-25 (London)

بزرگترین رویداد PPCدر دنیا،برای فروشندگانی که هدف آنها تمرکز بر روی بهبود مهارت های (PPC pay-per-click) است. اگر شما یک طرفدار یا به نحوی متعصب پرداخت به ازای هر کلیک هستید، این رویداد برای شما است. ایجاد ارتباط با بهترین ها در کسب و کار PPC و همچنین یاد بگیرید که چگونه با استفاده از استراتژی و بهترین روند PPc های خود را بهینه سازی کنید.

 

5. Marketing United: April 19-21 (Nashville)

Marketing United از کنفرانس هایی است که هر ساله بازاریابان های مختلفی را از سر تا سر دنیا دور هم جمع می کند و به میزبانی بازاریابی ایمیل حرفه ای emma است. آنها مهارت ها، داستان ها و تجربیات خود را در اختیار یکدیگر قرار می دهند. در این رویداد تمام زمینه های بازاریابی دیجیتال  مانند روانشناسی بازاریابی تجربه مشنری و برندینگ پوشش داده خواهد شد.

 

6. Marketing Nation: April 23-26 (San Francisco)

رویداد چهار روزه Marketo شما را با دانش راههای ارتباطی با مشتریان و تعامل با آنها و اهداف و تلاش های بازاریابی مجهز خواهد کرد. در کارگاه ها و سخنرانی ها در مورد ابزار اتوماسیون بازاریابی های پیشرو در بازار یاد خواهید گرفت.

 

7. C2 Montreal: May 24-26 (Montreal, QC)

C2 Montreal تلفیقی از خلاقیت و تجارت است. این سه روز کنفرانس کسب و کار بین المللی، لقب نوآورانه ترین رویداد در نوع خود را در بررسی تاثیر روند دیجیتال در حال حاضر در کسب و کار است. 

 

 

8. WistiaFest: June 11-13, (Boston)

این رویداد به مدت سه روز در زمینه ویدئو مارکتینگ در بوستون، توسط Wistia اجرا خواهد شد، چرا باید به بازاریابی ویدئویی اهمیت داد؟ ویدئو مارکتینگ بعنوان یکی از موثرترین ابزارهای بازاریابی است که در این همایش به همه جنبه های آن بجث و گفتگو خواهد شد.هر ساله از متخصصین حرفه ای در زمینه نگرش های بازاریابی،بررسی دیتا ها و محتوای آنالیتیکس و متخصصین سئو  در این رویداد دعوت به عمل می آید.این رویداد برای وب سایت هایی که از ویدئو برای بازاریابی خود استفاده می کنند،بسیار مفید است.

 

9. Unbounce Call To Action Conference: June 25-27 (Vancouver, BC)

Unbounce که ابزاری برای بهینه سازی صفحه فرود است  این کنفرانس  به مدت سه روز در کانادا برگزار شد. محور های اصلی این رویداد شامل بازاریابی عملی، بهینه سازی نرخ تبدیل ،  هزینه هر کلیک ، طراحی  UX  بود. هدف این کنفرانس این است که  مهارت های بازاریابی شما را افزایش دهد و با کم کردن هزینه های مارکتینگ شما را به یک بازاریاب قوی تر ، سریع تر و بهتر تبدیل کند. دقیقا مثل وبلاگ Unbounce ، که اطلاعات مفیدی را در طول سال به شما ارائه می کند.

 

10. MozCon: July 17-19 (Seattle)

Moz.com  وب سایتی است که از ابزاهای مختلف برای ساده و بهینه کردن بازاریابی آنلاین استفاده می کند.این وب سایت که کار خود را در ایالات متحده آمریکا با مدیریت rand از سال 2004 شروع کرده است،ابزارهایی در زمینه بهینه سازی موتورهای جستجو ، بازاریابی محتوایی ، بازاریابی داخلی و … ارائه می دهد.

MozCon کنفرانسی است که هرساله در سه روز با حضور سخنرانانی از افراد متخصص این کمپانی برگزار می شود.در این کنفرانس درباره موضوعات مختلفی مانند آموزش مهارت های A/B  تستینگ/ راه اندازی دوباره وب سایت / زیر ساخت و معماری اطلاعات / نشان دادن توانایی های پنهان ایمیل  / دلایل سرمایه گذاری و هزینه برای شهرت مارکتینگ  /  تفکر دوباره درباره بهینه سازی موتورهای جستجو ، بازاریابی محتوایی و معماری اطلاعات و ... جهت بهینه سازی و بهتر کردن وب سایت ها آموزش داده می شود.

 

 

خواندن 480 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 25 دی 1395 ساعت 14:12

مقالات مرتبط بیشترنوشتن دیدگاه


تست
Contact Us

تماس با ما

: ستارخان، 100 متر پایین از تقاطع بهبودی، بن بست واعظی، پلاک 8، طبقه همکف
: 66503578-021 66501352-021
: شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ الی ۱۸ | پنجشنبه ساعت ۹ الی ۱۴
  با تشکر و سپاس،پیام شما ارسال شد.   پیام شما ارسال نگردید