همایش های برتر دیجیتال مارکتینگ در سال 2017

یکشنبه, 26 دی 1395 ساعت 13:32
به این مقاله امتیاز دهید
(1 رای)
همایش های برتر دیجیتال مارکتینگ در سال 2017 - 5.0 out of 5 based on 1 review

با نگاهی گذرا به پیرامون، حتما متوجه تغییراتِ ملموسی در فضای تبلیغاتِ حاکم بر صنایع مختلف گشته‌اید. این تفاوت و تکامل، از محلِ تغییرِ رویکردِ سازمان‌ها در برنامه‌های تبلیغاتی و بازاریابی‌شان نشات می‌گیرد. به بیان واضح‌تر، صنعت تبلیغات و بازاریابی در ایران به تبعیت از تحولاتِ جهانِ پیرامون، بیش از هر زمان دیگری به رسانه‌های جدید، شبکه‌های اجتماعی و به طور کلی‌تر "فضای دیجیتالی" رغبت پیدا کرده و شرکت‌ها و سازمان‌های گوناگون –در ابعاد مختلف- به بهره‌برداری‌ه حداکثری از این فضا علاقه‌مند گشته‌‌اند.

بخش اول این مقاله با عنوان  17 کنفرانس برتر دیجیتال مارکتینگ در سال 2017  را میتوانید در قسمت دیجیتال مارکتینگ  سایت مشاهده نمایید.

 

11. Content Marketing World: September 5-8 (Cleveland)

نویسندگان محتوا یا همان کپی رایترها در سرتاسر جهان حضور دارند و با تولید محتوا سعی در هیجان نمودن کاربران می کنند . بزرگترین گردهمایی بازاریابی محتوا، که در آن شما مروری

بر آینده روند بازاریابی محتوا و مقدار زیادی از ایده های جذاب و جدید برای ایجاد استراتژی موثر محتوا به شما می دهد.  بیش از دو روز شما می توانید  از فرصت حضور و همراهی با رهبران صنعت بازاریابی محتوا نهایت استفاده را در تجربیات آنان داشته باشد. 

 

12. Dmexco Conference: Sept 13-14 (Cologne, DE)

این کنفرانس دو روزه ر شهر تاریخی آلمان کلن برگزار خواهد شد که به عنوان " همایش جهانی برای اقتصاد دیجیتال"  نام گرفته است. کنفرانس جهانی Dmexco فرصتی فوق العاده برای دیدار با برخی از بزرگان اقتصاد دیجیتال و برخی از شرکت های پیشرو جهانی (مانند بلومبرگ و گوگل و ... ) است. 

 

13. INBOUND: September 25-28 (Boston)

ورودی واقعه چهار روز ماموت به اندازه شرکت کنندگان بیش از 19,000 و فهرست star-studded بلندگو (سال گذشته خط شامل آنا کندریک الک بالدوین و سرنا ویلیامز) است.  فرصتی برای فروش و بازاریابی جوانب مثبت به مالش شانه با برخی از بزرگترین نامها در صنعت و راهنمایی و inspo در گرفتن کسب و کار را به سطح بعدی است. Four روز مربا بسته بندی با مذاکرات keynotes، کارگاه ها، برخی از جدی شبکه و مهمانی. این رویداد را سال وعده به بزرگتر و بهتر از همیشه. 

 

14. B2B Forum: October 3-6 (Boston)

انجمن B2B MarketingProf  برگزار کننده این همایش است که در آن به دانش شما در زمینه های ایجاد یک استراتژی بازاریابی سازگار با محیط زیست و همچنین فرصت منحصر به فرد برای یادگیری از موفقیت های مدیران و بزرگان کسب و کارهای B2B از سراسر جهان را فراهم می کند.

 

15. RD Summit: November 2017 (Brazil)

بزرگترین رویداد بازاریابی و فروش  در امریکا لاتین شهر برزیل است.  با بیش از 5000 شرکت کننده.مباحث مورد بحث در این رویداد استراتژی بازاریابی و فروش در فضای آنلاین.

 

16. Dreamforce: November 6-9 (San Francisco)

Dreamforce کنفرانسی است که در جذب شرکت کنندگان به میزان حدود 200000 از 83 کشور در سالهای گذشته موفق بوده است. پس شما نمی توانید شما به آسانی از کنار این رویداد گذر نمائید. Dreamforce توسط Salesforce اجرا خواهد شد و به شما مطالب بسیار مفیدی در خصوص افزایش دانش ROI  ارائه خواهد کرد.

 

17. Internet Summit: November 15-16 (Raleigh)

این کنفرانس میزبان تمام رهبران متفکر در زمینه تجارت دیجیتال است.

اگر شما به دنبال راه حل های عملی و اعمال آن به روند بازاریابی خود، تجزیه و تحلیل ترافیک و کاربر تجربه استراتژی هستید و برای یادگیری در مورد آخرین روند در فن آوری دیجیتال، در این کنفرانس شرکت کنید برخی از مارک های پیشرو جهان از جمله فیس بوک، AOL و Onion و ... در این رویداد حضور خواهند داشت.

مقاله دیجیتال مارکتینگ چیست؟  در شرکت تبلیغاتی  کروشه به شما در درک بهتر این مقاله کمک میکند.

خواندن 312 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 26 دی 1395 ساعت 14:18

مقالات مرتبط بیشترنوشتن دیدگاه


تست
Contact Us

تماس با ما

: ستارخان، 100 متر پایین از تقاطع بهبودی، بن بست واعظی، پلاک 8، طبقه همکف
: 66503578-021 66501352-021
: شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ الی ۱۸ | پنجشنبه ساعت ۹ الی ۱۴
  با تشکر و سپاس،پیام شما ارسال شد.   پیام شما ارسال نگردید