شماره 8 - آب معدنی عطش !

چهارشنبه, 23 ارديبهشت 1394 ساعت 14:48
به این مقاله امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

امروز که به سمت محل کار عازم شدم ماشین پخش آب معدنی عطش از کنار تاکسی رد شد و طرح پشت کامیونت تصویری بود که الان ملاحظه می نمایید،

البته به همراه یه عکس از بطری آب معدنی. هنوز متوجه نشدم منظور چه بوده از انتخاب این اسم یا برند ! یعنی همه برای این آب معدنی عطش دارند؟ یا عطش همه رو برطرف میکنه؟ یا بعد از خوردنش عطش میگیریم ؟!! و در کنار لوگو یک شعار تکراری مخصوص دکترهای زیبایی که بیش از 50 سال توی هر مجله ای با یه رنگ و یه تیتر برجسته بنویسند، «جوان بمانید» !


مثال دیگری که به ذهنم میرسد این است که شما بروید یه باشگاه ورزشی تاسیس کنید و اسمش را بذارید « تن پروران» یا « تنبلان » و حتی « نافرم» ! و خیلی مثال های دیگر که در ذهن شما احتمالا الان رژه می روند.( و ما منتظر دیدگا های شما در نظر دهی ها هستیم)
نام گذاری خوب، شعار خوب، مشکلی هست که در کشور ما زیاد مشاهده می شود و اکثر دوستان سرمایه دار و سرمایه گذار این در ذهنشان حک شده که، با پول خرج کردن و به قول خودشان با یه تبلیغ خوب جاش میندازیم !
دوستان تولید کننده، عزیزان، با کمی نوآوری و خلاقیت و از آن مهمتر مشاوره برندینگ از دوستان خبره در این حوزه، اولین قدم در راه برندینگ را درست و آگاهانه بردارین و به نوعی خشت اول را به معماری مناسب بسپارید. اگر هم به مشاوره و ... اعتقاد ندارین !!! حداقل به رقبای خود یه نگاهی کوچک بیندازید.


***در ضمن اگر تمایل دارید که از آخرین مطالب،عکس‌ها، تیزر‌های و ... تبلیغاتی، بازاریابی و روابط عمومی با خبر شوید در خبرنامه کروشه از لینک زیر استفاده نمایید. با تشکر فراوان

خبرنامه کروشه

خواندن 1238 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 04 خرداد 1394 ساعت 17:20


نوشتن دیدگاه


جهت دریافت آخرین مطالب،عکس‌ها، تیزر‌ها و ... تبلیغاتی، مقالات بازاریابی و روابط عمومی عضو شوید.

تست
Contact Us

تماس با ما

: ستارخان، 100 متر پایین از تقاطع بهبودی، بن بست واعظی، پلاک 8، طبقه همکف
: 66503578-021 66501352-021
: شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ الی ۱۸ | پنجشنبه ساعت ۹ الی ۱۴
  با تشکر و سپاس،پیام شما ارسال شد.   پیام شما ارسال نگردید