تفاهم نامه خدمات نورومارکتینگ با شرکت دلتا لب هلند

یکشنبه, 21 خرداد 1396 ساعت 10:32
به این مقاله امتیاز دهید
(3 رای‌ها)
تفاهم نامه خدمات نورومارکتینگ با شرکت دلتا لب هلند - 2.3 out of 5 based on 3 reviews

کانون تبلیغاتی کروشه، در راستای شعار و همچنین اهداف بلند مدت خود در ارایه خدمات متمایز مفتخر است اعلام بدارد، در تفاهم نامه ای با شرکت DELTA LAB ( مستقر در کشور هلند ) خدمات نوین و آینده پژوهی، اعم از مطالعات و یا انجام پروژه در حوزه تخصصی نورومارکتینگ ( بازاریابی عصبی ) در کشور عزیزمان ایران بصورت یک لابراتور کامل ارایه می نماید.


در آینده نزدیک جزییات خدمات و نحوه انجام آن در سایت کروشه اعلام خواهد شد.
خود را در [ ] متمایز کنید.

علم و تکنیک های نورو مارکتینگ/بازاریابی عصبی با تکیه بر فعالیت های مغز و بخش لذت آن سعی دارند که توجه ضمیر ناخودآگاه مصرف کنندگان و مشتریان بالقوه را به یک تبلیغ یا محصول/خدمت جلب کنند .

در نورومارکتینگ، متخصصان و تیم های تبلیغات/تحقیقات بازار با دانشمندان عصب شناسی همکاری می کنند تا با استفاده از ابزارها و دستگاه های electroencephalography(EEG)   و FMRI مغز مصرف کنندگان/مشتریان بالقوه و متعاقبا رفتار آنها را بسنجند. ایی ایی جی می تواند فعالیت سطحی مغز را با استفاده از الکترودهایی که به سر انسان متصل است بسنجد. اف ام آر آی می تواند فعالیت های عمیق تر مغزی را با استفاده از مغناطیس (magnet) هایی که می توانند جریان خون بخش های مختلف مغز را بسنجند، را سنجیده و اندازه گیری کند. این اندازه گیری و سنجش فعالیت های مغزی در زمانی که فرد مورد آزمایش(مصرف کننده) یک فیلم تبلیغاتی یا محصولی(مانند یک فیلم سینمایی یا موسیقی) را نگاه می کند انجام می شود. در واقع با سنجش فعالیت های مغز متخصصان می توانند تشخیص دهند که واکنش فرد مورد مطالعه نسبت به آن محصول چیست و متعاقبا می توانند بگویند که آیا آن محصول یا فیلم تبلیغاتی یا موسیقی را می پسندد یا خیر .

با استفاده از نتایج آزمایش های نورو مارکتینگ آنها می توانند روی مشکلات و در واقع نیازهای واقعی مصرف کنندگان تمرکز کنند. در واقع با استفاده از تکنیک های نورو مارکتینگ شما دقیق تر و بهتر می توانید نیازهای مشتریان بالقوه/مصرف کنندگان که یکی از مقوله های مهم در کسب و کار و تجارت است را تشخیص دهید و متناسب با آن محصول را طراحی، تبلیغ و توزیع کنید .

خواندن 176 دفعه

مقالات مرتبط بیشترنوشتن دیدگاه


تست
Contact Us

تماس با ما

: ستارخان، 100 متر پایین از تقاطع بهبودی، بن بست واعظی، پلاک 8، طبقه همکف
: 66503578-021 66501352-021
: شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ الی ۱۸ | پنجشنبه ساعت ۹ الی ۱۴
  با تشکر و سپاس،پیام شما ارسال شد.   پیام شما ارسال نگردید