7 ابزار بازاریابی رایگان

دوشنبه, 20 دی 1395 ساعت 12:29
به این مقاله امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

16.ابزارBlogDash:

تعداد بررسی های انجام شده در گوگل:1910

این ابزار به شما کمک می کندوبلاگ نویسان مرتبط را پیدا کنید، فیلتر نمایید و مرتب سازید.

 

نمونه بررسی انجام شده: شما می توانید با BlogDash برند خود را با وبلاگ نویسان مرتبط کنید. این ابزار به شما اجازه می دهد بر اساس مشخصه های خاصی همچون جمعیت و تاثیر گذاران، بازاریابان محتوا و مدیران دیجیتال مارکتینگ  را پیدا کنید و با آنها تماس داشته باشید. بعد از اینکه با یک وبلاگ نویس تماس برقرار کردید، می توانید محصولات یا خدمات جدید را برایشان ارسال کنید تا سایر افراد نیز از این موضوع باخبر شوند.

قیمت: رایگان تا199 دلار در هر ماه

بررسی های انجام شده: Social Media Today، Viral Blog

بخش اول مقاله:  28 مورد از بهترین ابزارهای بازاریابی تاثیرگذار

 

17.ابزارPrezly:

تعداد بررسی های انجام شده در گوگل: 1470

 این ابزار به شما اجازه می دهد پروفایل غنی از تاثیرگذاران ایجاد کنید، تماس ها را بخش بندی و سازماندهی کنید، تعاملات موجود را دنبال نمایید، ایمیل های چند رسانه ای بنویسید و اتاق خبری آنلاین برای برند خود ایجاد کنید.

نمونه بررسی انجام شده: همانطور که می دانید ایجاد یک نشریه چند رسانه ای کار دشواری است. واکنشگرا کردن این نشریه حتی سخت تر از ایجاد آن است. ابزار Prezly توانسته است این مشکل را  با ترکیب توزیع ایمیل چند رسانه ای  به همراه  اتاق خبری آنلاین سفارشی حل کند.شما می توانید یک نشریه آنلاین چند رسانه ای بر اساس برند خود ایجاد کنید. این ابزار نسخه ای از ایمیلی را که باید به دست روزنامه نگاران برسد را ایجاد می کند. اتاق خبری و ایمیل به صورت واکنشگرا طراحی شده اند و بر روی دسکتاپ، لپ تاپ، تبلت و موبایل به خوبی دیده می شوند.  هر ایمیلی شامل آنالیتیکس هایی است که پیگیری نرخ پاسخ را راحت تر می کند.

قیمت:با فروشنده تماس بگیرید

بررسی های انجام شده: (PR Daily Digital Tools)

 

18.ابزار FullContact:

تعداد بررسی های انجام شده در گوگل:1420

شما می توانید از طریق داشبورد، رسانه های اجتماعی، اطلاعات تماس و ایمیل های خود را کنترل کنید. تماس ها را مدیریت کنید، فعالیت های موجود را پیگیری نمایید و اطلاعات گسترده ای در مورد تماس های خود در Gmail و تقویم داشته باشید.

نمونه بررسی انجام شده: اگر لیستی از آدرس ایمیل تاثیرگذاران را دارید اما پروفایل اجتماعی آنها را در دسترس ندارید، نیازی به جستجوهای طولانی  در گوگل نیست. می توانید اینکار را به سرعت و به صورت خودکار در این ابزار انجام دهید. کافیست آدرس ایمیل  یا اکانت توییتر را وارد کنید؛ سپس لیستی از تمامی پروفایل های اجتماعی مرتبط با آن را به دست آورید.

قیمت: رایگان تا 10 دلار در ماه

بررسی های انجام شده: PR Daily (Digital Tools)

 

19.ابزارSocial Crawlytics:

تعداد بررسی های انجام شده:1270

شما می توانید تاثیرگذاران کلیدی در بازار را پیدا کنید، جایی که محتوای رقبای شما به اشتراک گذاشته شده است را شناسایی نمایید و معیارهای اشتراک در رسانه های اجتماعی خود را بررسی کنید.

نمونه بررسی انجام شده: شما می توانید با این ابزار از رقبای خود جاسوسی کنید. این ابزار قادر است سایت موجود را بخزد و محتوای به اشتراک گذاشته و کانال مرتبط با ان را بیابد. به همین خاطر این ابزار یک ابزار تحقیقاتی مفید محسوب می شود. با استفاده از این ابزار می توانید موفق بودن یا نبودن یک محتوا در رسانه های اجتماعی را تشخیص دهید.

قیمت:رایگان

بررسی های انجام شده: RazorSocial (Technology), Social Media Today, BuzzBlogger

 

20.ابزار eCairn:

تعداد بررسی های انجام شده در گوگل:881

با استفاده از این ابزار می توانید تاثیرگذاران کلیدی را بیابید، موضوعات داغ را پیدا کنید، با جامعه خود تعامل داشته باشید، به تاثیرگذاران هدفمند دسترسی پیدا کنید و نتایج را برای برند خود بسنجید.

نمونه بررسی انجام شده: این ابزار برای دسترسی به تاثیرگذاران و وبلاگ نویسان طراحی شده است که دارای قابلیت مانیتورینگ و هماهنگ سازی است.

قیمت: با فروشنده تماس بگیرید

بررسی های انجام شده: ViralBlog

 

21.ابزار PeekAnalytics:

تعداد بررسی های انجام شده:571

نمونه بررسی انجام شده: اگر یک اکانت PeekAnalytics داشته باشید می توانید  موثر بودن و کارایی مخاطبان توییتر خود را در مقایسه با سایر شبکه های اجتماعی به دست آورید.

قیمت: رایگان تا 200 دلار در ماه

بررسی های انجام شده: InNetwork

بخش دوم مقاله:  معرفی چند ابزار بازاریابی تاثیرگذار

 

22.ابزارPersonapp:

تعداد بررسی های انجام شده:229

این اپلیکیشن همه فالوورها و دوستان شما در رسانه اجتماعی را پیدا می کند. شما می توانید پرسوناهای خاصی را ایجاد کنید. با استفاده از این ابزار، رسانه اجتماعی بیشتر شخصی سازی می شود.

قیمت: رایگان

بررسی های انجام شده: Entrepreneur

 

23. ابزار Discoverly:

تعداد بررسی های انجام شده در گوگل: 175

می توانید با این ابزار به سرعت  تاثیر رسانه های اجتماعی را به صورت بصری و با جزییات مشاهده کنید. همچنین اطلاعات جمعیتی برای هر فردی که در رسانه اجتماعی شما حضور دارد را به هنگام مرور نشان می دهد.

قیمت:رایگان

بررسی های انجام شده: Mention

 

24.ابزارOutreachr:

تعداد بررسی های انجام شده در گوگل:153

شما می توانید با این ابزار تاثیرگذاران کلیدی را در هر موضوع پیدا کنید، محتوای خود را به اشتراک بگذارید و نتایج را پیگیری نمایید.

قیمت: رایگان تا 145 دلار در ماه

بررسی های انجام شده: Social Media Today

 

25. ابزار Cision Media Database:

تعداد بررسی های انجام شده در گوگل:132

شما می توانید از طریق پایگاه داده این ابزار ،تاثیر گذاران صنعت خود را بیابید. 

قیمت: با فروشنده تماس بگیرید

بررسی های انجام شده Robbie Richards

26. ابزارJournalisted:

تعداد بررسی های انجام شده در گوگل:76

این ابزار بیشتر در انگلستان کارایی دارد و می تواند  مقالات را بر اساس موضوع پیدا کند. همچنین این ابزار قادر است پروفایل روزنامه نگاران را جستجو کند؛ مقالات پیدا شده را مقایسه نماید. این ابزار می تواند هشدارهایی را تنظیم کند که  بعد از انتشار موضوع جدید توسط روزنامه نگار مشخص شده، هشداری ارسال می شود.

قیمت:رایگان

بررسی های انجام شده: B2B PR Sense Blog

 

27.ابزار eGrabber Account-Researcher:

تعداد بررسی های انجام شده در گوگل:37

شما می توانید با این ابزار تاثیرگذاران و تصمیم گیرندگان را پیدا کنید، اطلاعات تماس آنها را از پروفایل رسانه های اجتماعی شان به دست آورید و آدرس ایمیل و شماره تلفن را درخواست کنید. این ابزار هنوز هم در میان افراد از محبوبیت خاصی برخوردار است. این ابزار به شما نشان می دهد که چگونه به افراد موجود در شبکه خود مرتبط هستید،  بهترین روش را برای تعامل با آنها نشان می دهد.

قیمت:49 تا 295 دلار در ماه

بررسی های انجام شده: Nikki Woods

 

28.ابزار JournoRequests:

تعداد بررسی های انجام شده در گوگل:18

این ابزار نیز بیشتر در انگلستان کاربرد دارد و به متخصصان روابط عمومی کمک می کند از طریق ایمیل های روزانه فرصت های موجود را به دست اورند. همچنین به روزنامه نگاران کمک می کند منابع تخصصی برای داستان های خود پیدا کنند.

قیمت: با فروشنده تماس بگیرید

بررسی های انجام شده: Robbie Richards

ابزار های بیشتر:

ابزار Traackr:

تعداد بررسی های انجام شده در گوگل:17800

یک ابزار مدیریت ارتباط تاثیرگذاران است که دارای  قابلیت جستجو و  تجزیه و تحلیل می باشد.شما می توانید با این ابزار پایگاه داده تاثیر گذاران را مدیریت کنید، فعالیت های خود را سازماندهی نمایید، مکالمات برند را پیگیری کنید و تاثیر آن را اعتبار سنجی نمایید.

قیمت: با فروشنده تماس بگیرید

ابزارInfluencerDB:

تعداد بررسی های انجام شده در گوگل:136

 این یک ابزار آنالیتیکی و تحقیقی در اینستاگرام است. شما می توانید تاثیر برند و شرکت تبلیغاتی  خود بر روی اینستاگرام را بسنجید، جمعیت مخاطبان را تجزیه و تحلیل نمایید و عملکرد خود و نتایج حاصل را با رقبای مختلف مقایسه کنید

قیمت: رایگان تا 200 دلار در ماه

 

منبع

 

خواندن 299 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 20 دی 1395 ساعت 12:41

مقالات مرتبط بیشترنوشتن دیدگاه


تست
Contact Us

تماس با ما

: ستارخان، 100 متر پایین از تقاطع بهبودی، بن بست واعظی، پلاک 8، طبقه همکف
: 66503578-021 66501352-021
: شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ الی ۱۸ | پنجشنبه ساعت ۹ الی ۱۴
  با تشکر و سپاس،پیام شما ارسال شد.   پیام شما ارسال نگردید